Jump to content

Hit 202


Recommended Posts

  • Replies 161
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

udri glavu u zid, ali čovek je potpuno u pravu :pivopije:

 

 

Što bi ja udara glavom u zid,to on treba da uradi!Ovo što je reko je tako površno i bljak,da nemam reči!

Edited by KLETVA

Share this post


Link to post
Share on other sites

Što bi ja udara glavom u zid,to on treba da uradi!Ovo što je reko je tako površno i bljak,da nemam reči!

 

pa metula si smajlija koji bije glavu o zid ;) šta se sad praviš da ne znaš o čemu se radi :):evotigana:

 

čovek je potpuno u pravu, ako klinke hoće da se jebu - neka to i urade, po mogućstvu sa što starijim tipovima ;)

 

PS a koga zabole Stojko za hit 202 u Le? :) :) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Što bi ja udara glavom u zid,to on treba da uradi!Ovo što je reko je tako površno i bljak,da nemam reči!

Povrsno ili ne ja cu biti taj koji ce umociti a ja stvarno ne znam ko ovde ima ljubicasti avatar Dargoron-a, ti ili ja?

 

@Wizard - Pusti ga, on izgleda ne voli klinke i da polize slatko pice.

Edited by enclave

Share this post


Link to post
Share on other sites

Govorimo generalno...

Dodjes na svirku, neka mala klinka lozi se na Linkin park ili ako je neka "opasna" krenula je da slusa black metal i mrzi sve na svetu, bacis neku spiku, isklosaris sa njom, pricas o poenti zivota i toma sta nosi i na kraju je karas. Uglavnom Danguba, SKC, Kuglas....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Enclave,Kletva je zensko.A sto se tice tih devojcica,donekle si u pravu,samo sto mislim da se na svirke pre svega ide zbog muzike,a ne jebanja.

Na svirke se ide zbog zabave a na koncerte zbog muzike, osim ako ne svira moj bend ili moji prijatelji pa i tad idem zbog zabave. Jebes zabavu bez flertovanja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Jebote,slusam sinoc prenos iz studija (posto je Hit 202-jke gostovao valjda u Zajecaru) i vodi onaj lik sto nije ni DZet ni Olga :D

 

 

I sad kao (taj lik):

"Imamo gosta u studiju,jeeeeaaaaaaaa,i delicemo 3x2 karte za vecerasnju svirku benda DJura i mornari u LivingRoom-u,jeeeeeaaaaaaaa,a morace da se odgovori na 2 teska pitanja,jeeeeeeeeaaaaaa.Prvo pitanje ce da bude ko to svira veceras u Living Room-u,jeeeeeaaaaaaaaa,a drugo ce da bude kako je ima pevacu benda DJura i mornari,jeeeaaaaaaaa."

Onda nesto opet prica (sve sa nekim glasnim artikulacijama :D ) i:

"Dakle,prvo pitanje ce da bude ko svira veceras u Living Room-u,a drugo...cekaj,sta sam ono rekao?Prvo pitanje je kad DJura i mornari sviraju u Living Room-u,a drugo je kako je ime pevaca benda Vladimira DJurica Djure?"

Javi se neka devojka i ovaj je pita kako se zove pevac i ona kaze (DJura),a on:

"Jeeeeeaaaaaaa!Pa ako si ti to pogodila?!?!?!Pa to je nemoguce!!!Jeeeeaaaaa"

 

Posle toga se narednih 10 minuta niko ne javlja za karte (on prica sa tom goscom iz studija i stalno ponavlja "delimo karte za svirku veceras...") i onda:

"Ajde bre ljudi,javite se,ne morate da odgovarate na nikakva pitanja,samo se javite"

Al' se niko ne javlja :)

 

I posle jedno 3 sata se opet javi neka devojka i kao:

"Koje je bilo ono prvo pitanje?Eeerm...

(a pre toga je vec bio ponovio da je pitanje "kad Djura i mornari sviraju u Living Room-u")

A da - ko svira veceras u Living Room-u?"

 

 

 

Mislim,OK je on lik i sve to,samo da malo manje konzumira odredjene supstancije (zbog koncentracije) :bigblue::pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jebote,slusam sinoc prenos iz studija (posto je Hit 202-jke gostovao valjda u Zajecaru) i vodi onaj lik sto nije ni DZet ni Olga :D

 

 

I sad kao (taj lik):

"Imamo gosta u studiju,jeeeeaaaaaaaa,i delicemo 3x2 karte za vecerasnju svirku benda DJura i mornari u LivingRoom-u,jeeeeeaaaaaaaa,a morace da se odgovori na 2 teska pitanja,jeeeeeeeeaaaaaa.Prvo pitanje ce da bude ko to svira veceras u Living Room-u,jeeeeeaaaaaaaaa,a drugo ce da bude kako je ima pevacu benda DJura i mornari,jeeeaaaaaaaa."

Onda nesto opet prica (sve sa nekim glasnim artikulacijama :D ) i:

"Dakle,prvo pitanje ce da bude ko svira veceras u Living Room-u,a drugo...cekaj,sta sam ono rekao?Prvo pitanje je kad DJura i mornari sviraju u Living Room-u,a drugo je kako je ime pevaca benda Vladimira DJurica Djure?"

Javi se neka devojka i ovaj je pita kako se zove pevac i ona kaze (DJura),a on:

"Jeeeeeaaaaaaa!Pa ako si ti to pogodila?!?!?!Pa to je nemoguce!!!Jeeeeaaaaa"

 

Posle toga se narednih 10 minuta niko ne javlja za karte (on prica sa tom goscom iz studija i stalno ponavlja "delimo karte za svirku veceras...") i onda:

"Ajde bre ljudi,javite se,ne morate da odgovarate na nikakva pitanja,samo se javite"

Al' se niko ne javlja :)

 

I posle jedno 3 sata se opet javi neka devojka i kao:

"Koje je bilo ono prvo pitanje?Eeerm...

(a pre toga je vec bio ponovio da je pitanje "kad Djura i mornari sviraju u Living Room-u")

A da - ko svira veceras u Living Room-u?"

 

 

 

Mislim,OK je on lik i sve to,samo da malo manje konzumira odredjene supstancije (zbog koncentracije) :bigblue::pivopije:

:) :) :) Војин легенда. :) :) :)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...