Jump to content

Hit 202


Recommended Posts

Guest Razbijač-NAAĆI
Koja bre?

 

 

da da bila je jedna i ja se sećam tad je i onaj vojin vodio hit i još neki lik.bilo ih je troje

ne sećam se djeta tada mislim da se zvala jelena ili tako nešto al bilo je davno.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Replies 161
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Врло могуће да је ово друго. Као кад они на СОС-у ставе било какву расправу између Партизана и Звезде, ап се они к'о малди мајмуни наложе да шаљу поруке које коштају 50 динара + ПДВ.

 

U osnovi se slazem, mada poruke na 202-jci kostaju 5-6 dinara...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel slusao neko sinoc?

Bila je neka idiotska rasprava o tome koji je bend veci, izmedju Metalike i Mejdena...

Da li im je stvarno interesantno ko ce da ima vise glasova, kao veci bend, ili je to fora da navuku ljude da salju poruke?

Pa ovo drugo,sta mislis...

 

 

Jel se seća neko one ribe koja je vodila hit 202-jke 1996.e? Ne znam kako se zvala,ali je imala opasan glas...latentno erotičan. :D

Secam se ja te,al' sam zaboravio kako se zvala :)

I nije vodila (samo) '96,nego i ranije :da:

Sad je vise nema...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...
Jel se seća neko one ribe koja je vodila hit 202-jke 1996.e? Ne znam kako se zvala,ali je imala opasan glas...latentno erotičan.

 

Cini mi se da se ta voditeljka zvala Ana Tasic, ako mislimo na istu. Bas je imala nekako posebnu boju glasa, a sto se tice muzike, tada je mislim bilo veoma malo metala u Hitu (mislim na 96/97 godinu), a dosta je bilo britanskog popa (Suede, Blur, Oasis...) koji je tada bio veoma aktuelan, kao i punka, a takodje su forsirali i Shane-a i The Pogues, kao i Ramones, Laibach, Neurotic Outsiders, itd.

Vlada Jet se, mislim, vratio u Hit nakon godinu – dvije i tad su se opet mogli cesce cuti hard rock i metal bendovi u Hitu. Onda je doslo bombardovanje ’99 godine i meni se tad izgubio signal 202-ke, a ponovo sam ih uhvatio pocetkom 2001.

 

Ууу, сад сам се сетио да је мојим гласом Металика победила Цепелине у првом циклусу Рок лиге шампиона!

 

E ovu Rok ligu sampiona ne mogu da slusam. Meni je to besmislena emisija, stavljena samo da se popuni program nedeljom ujutro. Voditelj se postavi kao da prenosi fudbalsku utakmicu, tipa „Na teren istrcava Thin Lizzy” :) :) :), pa jos rezultati, npr Thin Lizzy – Kreator 7:7 :)

Hit ima smisla jer se bira Hit dana i Hit nedelje i pustaju se vecinom aktuelne rock i metal pjesme, sto je mislim prava rijetkost kod vecine domacih radio stanica koje se emituju preko zemaljske mreze predajnika, dok mi ova Rok liga sampiona djeluje iritirajuce ;)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cini mi se da se ta voditeljka zvala Ana Tasic, ako mislimo na istu. Bas je imala nekako posebnu boju glasa, a sto se tice muzike, tada je mislim bilo veoma malo metala u Hitu (mislim na 96/97 godinu), a dosta je bilo britanskog popa (Suede, Blur, Oasis...) koji je tada bio veoma aktuelan, kao i punka, a takodje su forsirali i Shane-a i The Pogues, kao i Ramones, Laibach, Neurotic Outsiders, itd.

А-а-а, заборавио си Offsрring, поготово у "Smash" периоду, који је био прави хит од албума!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Што се тиче порука фора је што оне служе само за давање гласова пред право гласање, јер се на основу њих стварају бендови који ће директно да се суочељавају, тачније 1-8, 2-7, 3-6, 4-5... а служи и за номиновање бендова, тј за жеље. Гласање служи за избор хита дана и недеље који ће се касније вртети целе недеље! А и поруке су џабалеску, на онај 2202 коштају 5 кинти, а на онај 063/202-666 као стандардна порука, тј, ако имате бесплатне поруке, онда је бесплатна!

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Што се тиче порука фора је што оне служе само за давање гласова пред право гласање...

...kao i za trosenje para :)

 

 

@onaj sto mislis da je Kreator death emtal ( :mhihi: ) evil chuck:to (ta navodna takmicenja) prvenstveno sluzi za uzimanje para :da:

Slusam bre Hit nedelje pre nekih mesec-dva (nebitno) i Olga kao "Ovde u Beogradu je padala kisa,a sad je prestala.A kod vas?Da li kod vas pada kisa ili ne pada?Ajde javite mi.Brojevi telefona:2202..." itd.Mislim bre - kakvo je vreme,what the fuck? :confused::)

 

Iz tog primera se naslucuje cemusluze te poruke :da:

 

 

Mada OK je kao vid zajebancije u programu :):pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

1995. 1996. 1997. To je, po meni, bio najjadniji period Hita202. Vlada Džet je bio odsutan 2-3 god. jer je bio na lečenju od alkohola. Neznam da li se neko seća kada je često pijan vodio emisiju. To je bila komedija. Ljudi se sprdali s njim preko telefona, a on je bio toliko nacirkan da nije mogao da izgovori ni pola rečenice, stalno zaboravljao rezultat glasanja itd. Kad je on otišao, došli su neki novi likovi i ličice koji su forsirali komercijalnu muziku. Tada sam prestao da slušam Hit202 sve do '98 kad je metal ponovo počeo da jača. HammerFall, Megadeth, Ozzy Osbourne, Iron Maiden, Bruce Dickinson, Guano Apes, Korn, Offspring... vodili su glavnu reč i naravno tu je bila stara ekipa sa preporođenim Džetom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

1995. 1996. 1997. To je, po meni, bio najjadniji period Hita202.

Ako mislimo na isti period,onda je to najgori period od kad slusam Hit 202-jke.

Dosao je valjda Aca Seltik da vodi emisiju i odjednom je bilo gomila irskih predloga za Hit dana (jebes to :rolleyes: ),plus to sto kazes da su stavili akcenat na neku komercijalno muziku.

Sve u svemu - sranje :puke: (u odnosu na ranije)

 

 

 

By hte way,mi se ovde zapricali o radio-emisiji Hit 202-jke,a ne o svirkama sto ih ovi organizuju :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

...kao i za trosenje para :)

 

 

@onaj sto mislis da je Kreator death emtal ( :mhihi: ) evil chuck:to (ta navodna takmicenja) prvenstveno sluzi za uzimanje para :da:

Slusam bre Hit nedelje pre nekih mesec-dva (nebitno) i Olga kao "Ovde u Beogradu je padala kisa,a sad je prestala.A kod vas?Da li kod vas pada kisa ili ne pada?Ajde javite mi.Brojevi telefona:2202..." itd.Mislim bre - kakvo je vreme,what the fuck? :confused::)

 

Iz tog primera se naslucuje cemusluze te poruke :da:

 

 

Mada OK je kao vid zajebancije u programu :):pivopije:

 

 

Pa ni ne postoji neki drugi nacin da radio stanica zaradi pare, osim tih tel poziva i poruka...

 

Sta bre kreator - death metal?! Si ti lud?! :):P

Share this post


Link to post
Share on other sites

...sve do '98 kad je metal ponovo počeo da jača. HammerFall, Megadeth, Ozzy Osbourne, Iron Maiden, Bruce Dickinson, Guano Apes, Korn, Offspring... vodili su glavnu reč i naravno tu je bila stara ekipa sa preporođenim Džetom.

 

Exactly, a kao posljedica promjena u izboru muzike je bio i Bruce Dickinson sa pjesmom “The Tower”, koja je bila izabrana za Hit godine 1998.

:pivopije:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Јес', понајвише мојом заслугом, јер сам од 15 гласова, колико је та песма добила у финалу, ја дао 9. Иначе, други финалиста Megadeth 'Trust', а Дикинсон у полуфиналу против Kreator 'Phobia'.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa ni ne postoji neki drugi nacin da radio stanica zaradi pare, osim tih tel poziva i poruka...

Pa sta onda pitas koji k.? :):P

 

 

proveri malo ko je otvorio... hihihi!

Онда свака част. Немам речи...

@evil dead:pa ti si je otvorio :P

@RNA:on ju je otvorio :da: Pitaj Sisusa i druge sto pisu tamo ako meni ne verujes :):pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa ni ne postoji neki drugi nacin da radio stanica zaradi pare, osim tih tel poziva i poruka...

 

Ijao...itekako ima.I to nacina koji donose mnogo ozbiljnije pare od pisljivih poruka.Emitovanje reklama,izrada reklama,sponzorstva,iznajmljeni termini...koliko ti srce pozeli.Pisljive poruke ti dodju kao dodatna zaradica,nista vise.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja сам преко лета слушао радио по цео дан, уз књигу иде одлично. Једини бенд за који сам гласао је Металика. :D

 

Уствари, лажем. Гласао сам и за Ритам нереда и Моногамију, ал' то нису хтели да пусте.

Edited by Доктор Куруз

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

202 je ranije bila dobra radio stanica. Sada imaju los izbor muzike i uzasne voditelje.

Olga mi je izuzetno antipaticna i neobrazovana osoba sa neprijatnim glasom. Ne vidim zasto je drze kao voditelja.

Takodje mi se ne dopada izbor bendova koje vode na svirke po Srbiji. Nasi najbolji bendovi nece ni da sviraju sa njima zbog takvog izbora i kratke minutaze po bendu...Cast izuzecima.

 

Naravno ovo je moje licno misljenje :pivopije: Onima koji ih gotive svaka cast, svi imamo svoj ukus. I svoje granice...

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...