Jump to content

Kosa


....

Recommended Posts

Shamandalie, daj neki konkretan predlog za ovu moju divljacku kosu... trenutno koristim onaj Gliss (zuto pakovanje) ali oni su sa silikonom i tacno je da su samo trenutni...

 

 

Mozda bi mogao da isprobas ono Serical pakovanje, ako ga frizeri koriste, sto ne bi i ti. Uostalom, isplati se, jer je kutija od 1000 ml. Mislim da ga ima u frizer shopovima, ne znam odakle si, mozda bih ti rekla i gde konkretno.

 

Kosu ne isusuje ni onaj Genera balzam od kamilice i njihovo biljno pakovanje od 500 ml koje se prodaje u lilly parfimerijama.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo prvo Vama da se pohvalim.. :) :)

 

Osisao sam se na opasno. Hahaahah!! Imao sam kosu skoro do guzice i veceras me sveca fino obrijala na nulu. Kekeke. Koja milina covece!! Nosio sam dugu kosu od sedmog osnovne tj 10 godina. Stvarno se divim sebi(kako sam izdrzao)..

 

Aj uzdravlje!! Pa sto pre shvatite, to bolje za Vas :) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koristim samo tri stvari - sampon protiv peruti (ako ima za farbanu kosu, tim bolje), regenerator za farbanu kosu i cickovo ulje... Jebesh mi mater da mi treba 150 artikala oshishala bih se na cjelavo. Ne zelim nicemu da robijem, makar bila to i moja kosa....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo prvo Vama da se pohvalim.. :):)

 

Osisao sam se na opasno. Hahaahah!! Imao sam kosu skoro do guzice i veceras me sveca fino obrijala na nulu. Kekeke. Koja milina covece!! Nosio sam dugu kosu od sedmog osnovne tj 10 godina. Stvarno se divim sebi(kako sam izdrzao)..

 

Aj uzdravlje!! Pa sto pre shvatite, to bolje za Vas :):)

 

Imam iskustva i sa kratkom i sa dugom kosom... ovo mi je treci put da imam dugu kosu sto znaci da sam isto toliko puta imao i kratku i jedino sto mi je bolje u tom slucaju je da ne moram da je perem sat vremena ali moram da idem cesto da se shisham i da se mucim oko namestanja frizure i da sanjam nocne more o tome kako mi je kosa ponovo duga... verujem da ti je dosadilo nakon deset godina da nosis dugu kosu ali ja nisam uspeo da spojim toliki period a da se ne oshisham, mada shishao sam se jer nisam imao izbora a da nisam sad bih imao kosu 14 godina dugu, ha ha! :pivopije:

 

Ej ljudi ne znam da li ste probali KOSILI on mi je isto do jaja...

 

Pomenuh ranije 'Kosili'. Cuo sam da je odlican!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imam iskustva i sa kratkom i sa dugom kosom... ovo mi je treci put da imam dugu kosu sto znaci da sam isto toliko puta imao i kratku i jedino sto mi je bolje u tom slucaju je da ne moram da je perem sat vremena ali moram da idem cesto da se shisham i da se mucim oko namestanja frizure i da sanjam nocne more o tome kako mi je kosa ponovo duga... verujem da ti je dosadilo nakon deset godina da nosis dugu kosu ali ja nisam uspeo da spojim toliki period a da se ne oshisham, mada shishao sam se jer nisam imao izbora a da nisam sad bih imao kosu 14 godina dugu, ha ha! :pivopije:

 

 

Ma dobro i ja sam je sisao 3-4 puta za tih 10 godina. Medjutim, nisam mogao bez iste. Svaki dan sam visio na ogledalu i gledao koliko mi je porasla.. Ke ke ke!! Stvarno sam je mnogo voleo.. Samim tim sam je prao, cesljao i negovao redovno. A, evo u zadnje vreme(nekih pola godine), mrzelo me da je operem i po 10 dana. Takodje nisam je cesljao po nedelju dana, pa mi se sva uceba. Onda sednem jedan dan, i izgubim dva sata da ja rascesljam. Muke bre!! Takodje peruti zbog potparene glave, koliko hoces.. Nisam mogao da je istrebim. Imam jak, gust koren, a mnogo se znojim.. Smrt!! I sve mi se tako skupilo(jadi). Otisao kod svece da mi je malo skrati, i na kraju zavrsio sa opasnom frizurom (nula).

 

Mislim, da nikad vise necu pozeleti nesto slicno. Stvarno sam je isfurao i zadovoljio se istom. Nije mi ni jedne dlake zao. :) Evo, nisam je ni sanjao sinoc. Hahhahaa!!

 

Slazem se da je muka odrzavati i kratki friz, ali zato ja uopste necu imati friz. Samo nulica! :) :)

 

:pivopije:

Edited by Nazzgul

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo prvo Vama da se pohvalim.. :):)

 

Osisao sam se na opasno. Hahaahah!! Imao sam kosu skoro do guzice i veceras me sveca fino obrijala na nulu. Kekeke. Koja milina covece!! Nosio sam dugu kosu od sedmog osnovne tj 10 godina. Stvarno se divim sebi(kako sam izdrzao)..

 

Aj uzdravlje!! Pa sto pre shvatite, to bolje za Vas :):)

 

Eh...  Bolje da si glavu sebi iseko, nego da sisas kosu koja je do dupeta...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...