Jump to content

Kosa


....

Recommended Posts

брадицу јарећу не дирам. То је секси.

O, da. ;)

Ali, ipak sam morao sve da obrijem. Obrati paznju kada lozis pec - moze da se desi da se zapalis kao ja,

ostanes bez brade i malo kose. :ph34r:

Edited by bodomarko

Share this post


Link to post
Share on other sites

edit: jebavam se..volim bradu.

 

А волиш брадице је л' ? ;)

 

Мој најбољи пријатељ обожава девојке са кратком косом. По њему, кратка коса је симбол да су жене спремне на секс.

Е то ''спремне'' никад прецизно није знао да објасни. :D

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

neznam ni jednu devojku kojoj lepo stoji kratka kosa.a ovde nije rec o ukusu rec je o tradiciji a tradicija je sveta

 

-10

Hajd' ne lupajte.

Serem vam se u tradiciju.

otprilike.

a i nije poenta imati dugu kosu koja je spaljena, puna ispucalix krajeva, i mnogo opada, samo da bi mogao da pricas kako imas dugu kosu..

negovana kosa makar bila i do brade je bolja od toga.

 

 

По њему, кратка коса је симбол да су жене спремне на секс.

Е то ''спремне'' никад прецизно није знао да објасни. :D

:) odlicno :)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

-10

 

Hajd' ne lupajte.

 

Serem vam se u tradiciju.

 

jebao te internet

 

Kakve ima veze to sto si plav? I ja sam plav, pa bih (da se trudim da se brijem redovno)

 

da ali ja sam bas jako plav i ceh sam.inace plavi ljudi imaju manje malja

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moze kratka kosa da stoji lepo na nekome, samo sto na vecini devojaka ne stoji lepo. Meni se to generalno ne svidja - osim paza sa siskama, to mi je prelepo; ali ja zbog kvaliteta kose i oblika lica ne mogu tako da se sisam jer bih izgledala smesno.

Ali tacno je da je bolje zdrava ali jako kratka, nego ispucala i mat kosa do struka.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Duga kosa je deset puta lepsa. Ali ima dosta lepih frizura koje su kratke. Ali opet,lepa devojka i da je celava je lepa :|

Meni jako brzo raste kosa ali,kao i uvek,postoje problemi da se ocuvaju zdravi krajevi. A sad sisanje na svakih mesec dana.....ugh nervira ._.

Edited by Orochi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gde da nadjem taj Glis Kur? Treba mi nesto za regeneraciju, imao sam malu nezgodu,

pa mi je sad mali deo kose ostecen. :(

 

Ideš u bilo koji Lilly. Imaju celu gliss kur kolekciju. Samo čitaj etikete i naći ćeš baš koji ti treba. :D

 

da ali ja sam bas jako plav i ceh sam.

 

jeeel?

pa mi smo zemljaci (delom) tešo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni je baba čehinja. Na sreću kosu sam nasledila s druge strane...

A u češkoj su me gledali ko čudo kad sam bila s dugom kosom... Al zato ja se mučim da se ofarbam u crveno a riba mi priča kako se farba na 5 do 6 meseci neke pramenove ima crvene i ne ispiraju se. Loreal kaže kvalitetna farba, hahaha reko a jel.

 

Sve ima svoje :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tema je "Kosa", ona nema kosu uopšte.
Она?

 

Да ли је нула фризура или није? Зависи како дефинишеш фризуру. Ако је фризура "нешто што урадиш са косом" онда нула јесте фризура јер си тада скроз одсекао косу. Ако се фризура дефинише као "облик косе" онда нула није фризура јер косе у том случају уопште нема.

 

Ето, мало бескорисног филозофирања никад није на одмет. ;)

 

Само да кажем да сам данас први пут после скоро 15 година ставио балсам после прања и одмах сам се сетио зашто сам уопште и престао да га користим: коса ми постане претерано сјајна и лепршава и не могу никако да је "обуздам" што баш зна да ме живцира. Иначе, пуштам косу већ четири месеца и ваљда ћу издржати да се не ошишам док ми не порасте до рамена.

 

Виш ми лак. :mrgreen:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Само да кажем да сам данас први пут после скоро 15 година ставио балсам после прања и одмах сам се сетио зашто сам уопште и престао да га користим: коса ми постане претерано сјајна и лепршава и не могу никако да је "обуздам" што баш зна да ме живцира. Иначе, пуштам косу већ четири месеца и ваљда ћу издржати да се не ошишам док ми не порасте до рамена.

 

Виш ми лак. :mrgreen:

hahahaha

to i mene nervira...

inace odlucio sam da skratim kosu tj da se osisam, tamo negde na leto

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...