Jump to content

Kosa


....

Recommended Posts

U dilemi sam.

Šiške(da ne bi doslo do zabune sa siskama) su mi ni tamo ni ovamo, ne znam da li da ih skratim ili jos malo pustim.

Mislim, kosa raste, ali nemam pojma.Problemi :)

 

Pustaj. :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

to i nije neko reŠenje, skrati još i još ako je već skraćivao...

Promeni preparate na primer. Ako ne želiš da se udubljuješ zaista.

Ako želiš da se udubiš, evo pravog članka za tebe:

http://forums.longhaircommunity.com/vbjour...mp;articleid=44

i ovaj:

http://forums.longhaircommunity.com/vbjour...mp;articleid=79

Hvala Macko, pregledacu ovo sutra. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

U dilemi sam.

Šiške(da ne bi doslo do zabune sa siskama) su mi ni tamo ni ovamo, ne znam da li da ih skratim ili jos malo pustim.

Mislim, kosa raste, ali nemam pojma.Problemi :)

 

 

 

sto rece shishke, uradi onaj zajebat trend sto se pojavio nakon izlaska Amelije Pulen, tamo, prije pet godina..

ono, vidis svaka glavata debela krava, ili mrsava s konjastom glavom ima friz a la Amelija. a u principu friz stoji samo Ameliji i NIKOM VISE :)

iz nekog cudnog razloga sve goticarke (mastne) imaju/imase te posrane shishke :) joj kako sam zamrzila film zbog idiotskog trenda :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ blondie

:):):)

jes vala, svaka.

A kad si vec tu, sta je sad "u trendu" za omladinu "tamo kod vas"? Jel citav taj emo trip jenjava?

 

@ Veronika

Sta su Kleopatra shishke??

 

Meni se ovakve frizure bas dopadaju... Imam dosta kose i kad je duga prilicno je teska, ovako se citava stvar dosta olakshava a i dalje je duga :da:

Naravno pitanje je kako bi meni to uopste stajalo ali imam vremena do zime da odlucim, taman dok kosa jos malo poraste.... Mada sve mi se cini da ce to proci bez shishki ili ce iste biti duge bar do brade da mogu da ih "zadenem" za uvo ako me smaraju :)

 

asian_spring_hairstyle_10.jpg

 

cute-asian-girl-hairstyle-3.jpg

 

a ovo mi je preslatko :da:

prom-hairstyle-4.jpg

Edited by Smorock

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja tu vidim samo mindjuše i ogrlicu ... :balavi:

 

Inače, volim i ja šiške, ali nemam snage da ih održavam. Ne volim da baratam sa kosom svaki dan. Hoću da budem u stanju da je operem i da ne mislim. Šiške moraju svakodnevno da se kvase i feniraju, barem u mom slučaju...

 

A i ovako sam pola života imala šiške...

Share this post


Link to post
Share on other sites

sto rece shishke, uradi onaj zajebat trend sto se pojavio nakon izlaska Amelije Pulen, tamo, prije pet godina..

ono, vidis svaka glavata debela krava, ili mrsava s konjastom glavom ima friz a la Amelija. a u principu friz stoji samo Ameliji i NIKOM VISE :)

iz nekog cudnog razloga sve goticarke (mastne) imaju/imase te posrane shishke :) joj kako sam zamrzila film zbog idiotskog trenda :)

 

 

Hahaha, a ja patim za tom frizurom, preslatka je. xD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Diaboli:

 

nije bitno kakva je frizura, kome stoji - stoji, kome ne stoji, ne znam koji kurac je nosi :)

 

 

Smorock:

jebem li ga, ja mjesecima evo samo auto, poso, kuca, i obratno.. mada, ovako kad izadjem medj narod - i vidim te klince ponegdje, dodje mi da im umlatim od batina.

aj zenske inekako, jebes zensko, ludo pa ludo - poznata krilatica moje babe za takve "treba tuci stolicu na kojoj zensko sjedi".

 

al muski..... ono farmerice toliko uske i plitke da je moro sa stola skakati da udje u njih. uglavnom nesto odrpano, pa onda starke, neke tjesne majice s natpisima (jadan ja, ubicu se),

i onda frizovi, ofarbano sve u crno, ali mat crno, i oshishano pozadi, na potiljku cupavo i u vis, a naprijed shishke do jezika, i nema veze sto ne vidi kuda ide, bitno da je uzasno kul.

vidjela sam nekoliko takvih spodoba i odlucila da ne izlazim vise u narod :)

 

i sad mislim se, dal su veci idioti ti emo klinci, ili ovi sto metro sto ih zovu. znaci, ladno vidis frajera, normalan, nije peder, ali ima pramenove, tonu gela, pocupane obrve, plitke farmerice sa istaknutom guzicom, neka roza polo majica, izbrijan k`o da nikad dlaka mu nigdje nije narasla, totalno se jebe u solarijumu satima.. i vidis ga u po frke vadi labelo i maze usne da ne ispucaju, od sunca jelte.

 

 

i jednima i drugima treba zabraniti odlazak kod frizera. jer oce da su zene.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Procitala sam negde da valjda na Tajlandu (ako me pamcenje ne izdaje) postoji tri vrste WCa, za zene, za muskarce i za one koji ne znaju gde pripadaju (aka trans).

hehe zamisljam vec kod nas takve stvari.. Imali bi sigurno i extra baba seru za nji :)

 

Znas blondie, ono sto me uzasno smara je to sto se stavovi u javnosti ovde iznose iskljucivo sa pozicije extrema, npr ako ne podrzavash gej i/ili metro onda nikako ne mozes biti uzdrzan ili da te boli uvo vec si etiketiran kao ljuti protivnik, nazadan, nacionalista (... dopuniti po zelji). Sto se primenjuje na sve stvari pa makar to bio odnos prema svojoj garderobi, frizuri i slicnom.. Ako nisi "jedan od nas" onda si protiv nas. Uniformisanje kao ideologija (deja vu) :)

Tako da sa te strane, diverzitet koji postoji tamo kod tebe je u stvari vrlo kul, po principu sta koga briga sta se nosi i deshava (barem sam ja stekla takav utisak, ono kao Amerika zemlja slobode govora :):)).

 

Inace zivim pored Megatrenda :) i gledam.. Ili su neki klasik seljosi (ex dizelashi) ili su neki Bekamovci wannabe.

Nema trece il je sav izkvarcovan u roze majcici ili je neki dziber... Sporadicno se vidi i neki "normalan" ali su oni zanemarljivi i ne ulaze u statistiku :):)

 

A frizure, kako rece moj frizer Pedja, prvo su bili svi opasni i brijali glavu, pa su bile aktulene Tajsonke, pa Dzoni Bravo, zatim Zemunke boze sacuvaj, a sada su se sve te frizure ukrstile sa emo tripom tako da postoje razne sulude kombinacije, pri cemu ako vidish vlasnika koji ne izbija iz teretane ne smesh da mu se smejesh, a narocito ne smesh da mu kazes da je to emo ili gej dok ga shishash :lol:

Edited by Smorock

Share this post


Link to post
Share on other sites

hahaha pa taj rad :)

znas sta je fora.. sto seljaci dijasporci, ne furaju ni metro ni emo, nego zemunica frizove :) za njih ne vaze svjetski trendovi.

 

u principu, mene isto boli uvo - taman posla da cu nekog stvarno da bijem zbog friza ili tako to.. ljudi se ovdje sigurno manje okrecu po ulici za cudacima, ne zato sto nisu seljaci, nego je previse cudaka, iskrivio bi vrat gledajuci.

sto je fazon, svako misli da je super originalan, a svako zapada u neki svoj trend, mainstream. e to je onaj tuzni dio :lol:

ja licno sam za tu i tamo neki ispad, mogu i ja da se nasadim na stikle od 10 cm, ili da `odam u megadeth majici, nije frka. ali ici u neke extreme i praviti od sebe cudoviste, ili UOPSTE situacija gdje musko provodi vise vremena u wc-u od zene.. to je meni licno znak za uzbunu. ko god polaze toliko na fizicki izgled i to je sve sto ima da ponudi, onda jebes ga, motikom u glavu.

 

 

 

a da, Tajland nam se svima smjesi.. das samo malo vremena.. :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...