Jump to content

Kosa


....

Recommended Posts

juce sam nasla gomilu onih balzama iz loreal farbi, recital preference. bas je svilenkasta kosa od njih. mnogo su bolji od loreal balzama u crvenom pakovanju(sad, ne znam kako se zove linija ili sta god), pa reko' da pitam, jel zna neko da li postoji negde da se kupi nesto na taj fazon ili isto, ali u vecoj ambalazi, posto jel'te ovo je 40ak ml :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

ajd i ja da postavim jedno pitanje (ali bez smejanja molim): da li se perut dobija "na nervnoj bazi"? Već godinu-dve koristim neki wash & go šampon, a primetio sam da mi se perut pojavljuje kad sam iznerviran (ali da to traje nekoliko dana, hoću reći da sam danima u nekoj frci i problemima)...i onda posle izvesnog vremena nestane :D a nikad nisam koristio neki šampon protiv peruti.....već dve nedelje imam stalno neka sranja na poslu (a bogami i ova nedelja će biti zajebata) pa ne znam da li mi je to stvarno od nerviranja....ili da ipak najzad promenim šampon? :confused:

Share this post


Link to post
Share on other sites

ajd i ja da postavim jedno pitanje (ali bez smejanja molim): da li se perut dobija "na nervnoj bazi"? Već godinu-dve koristim neki wash & go šampon, a primetio sam da mi se perut pojavljuje kad sam iznerviran (ali da to traje nekoliko dana, hoću reći da sam danima u nekoj frci i problemima)...i onda posle izvesnog vremena nestane :D a nikad nisam koristio neki šampon protiv peruti.....već dve nedelje imam stalno neka sranja na poslu (a bogami i ova nedelja će biti zajebata) pa ne znam da li mi je to stvarno od nerviranja....ili da ipak najzad promenim šampon? :confused:

 

Da.

Ovde isti slucaj ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

ima. prestani da s' nerviraš. uzmi pivce ... :pivopije:

 

serious. ja sam imala problema sa nečim drugim kao posledicom nerviranja, i kad sam se otkulirala samo nestalo. mnogo zajebanije doduše but still. nije prijatno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

vidi, svugde je pritisak, i meni je groooznih par nedelja na poslu, čak više muziku ne slušam, samo jurcam... dođem kući i ćutim jbt :( ali uspela sam da ne drljam po temenu :da: tu sam se disciplinovala malo.

 

mnogo mi loše na kosu utiču klime.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Devojkama da javim, 10 minute L'Oreal 4.3 je zamenila moju dosadašnju Feriu P10. Za sada sam zadovoljna!

 

Tamnija je od ove dosadašnje ali neću sada o tome, dobru sam boju izabrala a što se tiče farbe: farba je potpuno drugačija od ovih Preference, gušća je znatno ali i dalje vrlo kremasta. Dobro se i lako meša, masa je glatka i kompaktna, bez grmuljica. Polomila sam češalj raščešljavajući se juče! Znači, prilikom prvog farbanja obavezno pokvasite kosu.

 

Imam stepenasto šišanu kosu do ispod ramena i sa jednim pakovanjem pokrila sam celu dužinu. Farba je vrlo prijatna ne pecka na koži, lako se skida sa isfarbanog uveta / vrata / čela (nepotrebno precrtati :P) izuzetno lako se ispira i koliko sam do sada videla pokriva sede 100%.

 

 

Javljam kasnije kako se ponaša prilikom pranja i da li se ispira.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Devojkama da javim, 10 minute L'Oreal 4.3 je zamenila moju dosadašnju Feriu P10. Za sada sam zadovoljna!

 

Ијаоооо... Зашто ја не знам за ово? Мислила сам да је само Palette избацио ту десетоминутну варијанту. Ето шта испитни рок учини од девојке. :( Где има да се купи?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ima u svim Lilly drogerijama. Malo je skuplja, ali je mnogo dobra :da:

Podseća me na vreme kad sam počela da se farbam i na onaj prvi Casting koji sam stavljala, eh davno to beše...

 

@dragana - Ne stavljam sliku! :P Ako se oraspoložim i operem kosu... nema ko da me slika sa leđa moraćete da mi verujete na reč da je vrrrlo lep osećaj :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ajlin,daj fotku,bre!Inache,ja da se pohvalim da sam uspela da izvuchem boju kakvu sam htela-crveno-narandzasta varijanta.Mojoj mami se nije svidelo,nazvala me shargarepom,ali ja sam prezadovoljna.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da znaš da ne... Više mi je kosa bila slamasta od Ferie koja je kao trokomponentna, ali istanjila mi je kosu.

 

Mada, hemijčina je to sve, mater mu, kao čini ti se radiš nešto za sebe pokrivaš sede štediš pare za frizera jebavaš se po kupatilu farbaš peškire, u stvari treba pustiti svoju kosu sa sve sedim vlasima, pa ko voli nek' izvoli :rockdevil:

 

 

@night's blood: Zašto misterija - stajala mi je slika dugo na profilu, kad sam počela svašta da pišem shvatih da je bolje da je skinem :) a i prozvao me jedan nevaljalac kako mora da mi je slika stara pa sam je pomalo i namerno skinula :da:... ajd' gledaću da stavim neku sa kosom. Ovih dana. :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...