Jump to content

Kosa


....

Recommended Posts

Ako bi neko slucajno narucivao bilo sta Manic Panic iz inostranstva (ove standardne imaju i kod nas da se kupe), nek se javi, imam i ja par porudzbina al mi mrsko samo za tih par stvari da placam postarinu (Manic Panic Amplified formula) :haha:

 

... ili ako zna gde kod nas moze da se kupi Manic Panic Amplified formula, much obliged.

 

hahaha kucam u google, izlazi mi "Anita Panic ex Manic Facebook" :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Samo da prijavim da je Garnier farba za 'esktremno posvetljivanje' od 4.5 nijanse u boji pepeljasto plava totalno djubre. Skracivala sam siske pa sam testirala na tome i samo na suncu, ne na vestackom svetlu, vidi se jedva nijansa-nijansa ipo razlike.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A pozadi nacrtano kako smedju pretvara u tamno plavu :haha: Jbg, nista bez jake hemije.

Praticu ovaj tutorial (jer mi je rezultat WOW i lepo objasnjava) kad budem imala vremena pa cu da javim, deluje epic (a i cini mi se sa before fotke da riba nije imala prirodnu kosu vec farbanu u boju cokolade);

https://www.youtube.com/watch?v=Hx248R6K-5o

Share this post


Link to post
Share on other sites

Samo da prijavim da je Garnier farba za 'esktremno posvetljivanje' od 4.5 nijanse u boji pepeljasto plava totalno djubre. Skracivala sam siske pa sam testirala na tome i samo na suncu, ne na vestackom svetlu, vidi se jedva nijansa-nijansa ipo razlike.

 

Imas mozda fotku pre/posle?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne na zalost, bacila sam jutros jer mi se linjalo po stolu :haha: Bukvalno ista ta boja samo jedva primetno svetlija, ista toplota (nista hladnije/toplije).

30min se drzi i usput pramen je bio u plasticnoj foliji i uz telo tako da nije argument 'bilo je na hladnom, na glavi nije hladno'. Jednostavno farba ne radi to sto reklamira (makar ne na farbanoj kosi).

17710279_1_644x461_garnier-vilagosito-hajfestek-pecs-_rev001.jpg

Edited by MissionVao

Share this post


Link to post
Share on other sites

Има она Palette E-нешто (мислим да је Е-6 или Е-8) са оним што зову "активатор плаве боје" и мени је из прве извукла плаву из тамносмеђе. Додуше, јесте да ми је коса само једном била фарбана у то тамносмеђе (несрећан случај - увек проверите да ли се број на туби слаже са бројем у кутији :haha: ), али - фарба је фарба. Очекивала сам катастрофу од сувоће косе након коришћења, али заиста нисам приметила икакву промену у квалитету косе након тога. :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Dakle nista bez blansa, odradih sama neki satro ombre fazon. Nisam oranz al sam zuta, dakle jel ste vidjale negde ljubicasti toner za kosu? :D

Inace Farcom plavi blans + Lilly 9% hidrogen = kako sam zavrsila mazanje vec je bilo vreme za skidanje, epic timing.

Ne mogu da pretrazujem na ana.rs jer dobijem napad od gluposti i haosa.

Plavi i ash mi ne odgovaraju, bas mora lila. A plasim se da uzmem lila farbu jer ce jace da deluje i nepovratno je.

Pise na netu da kupis u apoteci kapi genicijane, em nije stetno em se ispira prvim pranjem. Kao dodaje se u sampon. Ako nadjem i uspe javljam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A da probas u Cvrletu? Sad sam pokusala da nadjem po pretrazi ali im nesto sajt ne valja. Znaju da budu dosta skupi pa ne znam da li bi mozda negdje drugo pokusala. Na google pretrazi sam nasla da postoji Subrina ljubicasti toner.

Share this post


Link to post
Share on other sites

E, pa super. U Cvrletu kupujem Tigi proizvode, tj. kupovala sam ih. Skapirah da dajem brdo love a da nesto ne vidim razliku u odnosu na regularne proizvode za njegu kose, osim sto eto, jesu prirodni, predivno mirisu i imaju fenomenalan dizajn. :da: Ali sigurno ih necu kupovati zbog toga. Sada kupujem kod njih prirodne farbe (ofarbam se u svoju boju, moja posvijetli brzo od sunca a ne volim svijetlo smedju) i te farbe su zaista odlicne! Cini mi se da imaju najveci izbor prirodnih farbi u gradu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Супер лако се наноси! Моја сестра има баш дугу косу (прелази јој пола леђа) и тимe се фарба. Одлична је фарба. :da:

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

E, pa super. U Cvrletu kupujem Tigi proizvode, tj. kupovala sam ih. Skapirah da dajem brdo love a da nesto ne vidim razliku u odnosu na regularne proizvode za njegu kose, osim sto eto, jesu prirodni, predivno mirisu i imaju fenomenalan dizajn. :da: Ali sigurno ih necu kupovati zbog toga. Sada kupujem kod njih prirodne farbe (ofarbam se u svoju boju, moja posvijetli brzo od sunca a ne volim svijetlo smedju) i te farbe su zaista odlicne! Cini mi se da imaju najveci izbor prirodnih farbi u gradu.

 

Bilo bi cool kada bi imali TIGI muske proizvode, a ne samo zenske u Cvrletu. :D Generalno mislim na voskove i gume za kosu, koje sam cuo da pored American Crewa su veoma dobri.

Edited by Lunar

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...