Jump to content

Zvezda vs Partizan


El Karnisero

Zvezda Vs Partizan  

220 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

prevedi

 

 

Hteo je da kaze da nije EMO.

 

 

- "На Маракани опет песма стара,

стадион пун сви певају у глас,

поново смо бољи од гробара,

а парни ваљак опет тражи спас.

 

Ал спаса нема, неће га ни бити,

јер наша Звезда најбоља је сад,

гробари ће горке сузе лити,

и ориће се песмом бели град"

 

Edited by El Karnisero

Share this post


Link to post
Share on other sites

kao ti?

 

 

Kao Grobari. :D

 

 

 

лепо је бити уз тебе партизане

јер ти играш поред Маракане

комшије твоје прваци су света

увек си други и то нам не смета

але-але

 

деведесет друге се певало

 

тужно је бити навијач партизана

он средом седи крај малог екрана

и гледа Звезду, светског шампиона

како иде право до Лондон

Share this post


Link to post
Share on other sites

U ime svih nas u crveno belom

za zakletvu Zvezdi ja spevo sam stih

ja kunem se srcem i dusom i telom

da bodricu do smrti njih.

Al zivot pred nama jos bitaka skriva

jer tezak je tezak taj fudbalski boj

ja znam Zvezdu ceka jos sto ofanziva

i zivot joj poklanjam svoj.

Racunajte na nas.

Sumnjaju neki da bodrimo pogresan tim

i mrze nas zato sto uvek smo s' njim

al Sever i dalje odjekuje tom

navijackom pesmom najboljom

Racunajte na nas...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa iskreno za mene su svi oni likovi koji ne propustaju ni jednu tekmu, koji cirkaju kao svinje ispred dragstora, tuku se zbog zastava, dresova, u coporima posle i pre tekmi kradu po prodavnicama, benzinskim pumpama, koji su u stanju da se odreknu rodjenog brata jer voli drugi klulb, koji nista u zivotu korisno ne rade vec samo smaraju ljude sa tim ko za koga navija, koji ce radije popiti batine od grupe huligana kao sto su oni nego da im prepuste zastavu ili dres i koji tako nesto smatraju herojstvom i pozrtvovanjem za klub ... su najgori retardi sto postoje i moras biti totalno brainless da bi se tako ponasao. Ja volim da pogledam dobar fudbal, od domacih timova najvise volim Zvezdu kao i ostatak moje familije (dobio sam ime po Pizonu) ali nisam zaludjenik i ovo na ovoj temi se samo salim, naravno da ne mrzim ljude koji navijaju za drugi klub i ne padam u vatru kada neko kaze da ne voli Zvezdu. Znaci drago mi je kada Zvezda dobije derbi (cesto u poslednje vreme) i drago mi je zbog toga, ali ne padam u depresiju ni kada ga izgubi. Ima mnogo drugih stvari u zivotu zbog kojih se vredi nervirati, ovo definitivno nije jedna od tih stvari

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kako je ovo pateticno... :icon_ne:

 

Pa iskreno za mene su svi oni likovi koji ne propustaju ni jednu tekmu, koji cirkaju kao svinje ispred dragstora, tuku se zbog zastava, dresova, u coporima posle i pre tekmi kradu po prodavnicama, benzinskim pumpama, koji su u stanju da se odreknu rodjenog brata jer voli drugi klulb, koji nista u zivotu korisno ne rade vec samo smaraju ljude sa tim ko za koga navija, koji ce radije popiti batine od grupe huligana kao sto su oni nego da im prepuste zastavu ili dres i koji tako nesto smatraju herojstvom i pozrtvovanjem za klub ... su najgori retardi sto postoje i moras biti totalno brainless da bi se tako ponasao. Ja volim da pogledam dobar fudbal, od domacih timova najvise volim Zvezdu kao i ostatak moje familije (dobio sam ime po Pizonu) ali nisam zaludjenik i ovo na ovoj temi se samo salim, naravno da ne mrzim ljude koji navijaju za drugi klub i ne padam u vatru kada neko kaze da ne voli Zvezdu. Znaci drago mi je kada Zvezda dobije derbi (cesto u poslednje vreme) i drago mi je zbog toga, ali ne padam u depresiju ni kada ga izgubi. Ima mnogo drugih stvari u zivotu zbog kojih se vredi nervirati, ovo definitivno nije jedna od tih stvari

 

A i uvredio si mi brata... :mad:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa iskreno za mene su svi oni likovi koji ne propustaju ni jednu tekmu, koji cirkaju kao svinje ispred dragstora, tuku se zbog zastava, dresova, u coporima posle i pre tekmi kradu po prodavnicama, benzinskim pumpama, koji su u stanju da se odreknu rodjenog brata jer voli drugi klulb, koji nista u zivotu korisno ne rade vec samo smaraju ljude sa tim ko za koga navija, koji ce radije popiti batine od grupe huligana kao sto su oni nego da im prepuste zastavu ili dres i koji tako nesto smatraju herojstvom i pozrtvovanjem za klub ... su najgori retardi sto postoje i moras biti totalno brainless da bi se tako ponasao. Ja volim da pogledam dobar fudbal, od domacih timova najvise volim Zvezdu kao i ostatak moje familije (dobio sam ime po Pizonu) ali nisam zaludjenik i ovo na ovoj temi se samo salim, naravno da ne mrzim ljude koji navijaju za drugi klub i ne padam u vatru kada neko kaze da ne voli Zvezdu. Znaci drago mi je kada Zvezda dobije derbi (cesto u poslednje vreme) i drago mi je zbog toga, ali ne padam u depresiju ni kada ga izgubi. Ima mnogo drugih stvari u zivotu zbog kojih se vredi nervirati, ovo definitivno nije jedna od tih stvari

 

E, svaka cast, to cenim i postujem! E, ajd' sad jos i El Karnisero da se pridruzi 'neagresivnim' zaljubljenicima u fudbal pa da pijemo! :pivopije: Evo, cu pogledam i ja neku tekmu! ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...