Jump to content

Zvezda vs Partizan


El Karnisero

Zvezda Vs Partizan  

220 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Priznajem da nisam bas pratio statistiku ali koliko me secanje sluzi Obilic je uzeo jednu i kako onda Zvezda i Partizan isto? :confused: A Zvezda je pocetkom '90-ih kada je bila brutalno jaka uzela tih par titula, secam se posle da nam je Partizan redovno uzimao titule a mi njih uglavnom guzili u derbijima

Share this post


Link to post
Share on other sites

uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

cigani cigani dole cigani

grobari grobari gore grobari!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja mislim da Partizanu fali samo jos jedna titula za 2 zvezdice... ;) A zvezda ima samo 3 ili 4 titule vise od Partizana... :da: Tako da sve je dostizno... al posto nam je fudbal jedna velika prevara, to se nikad nece desiti, jer Zvezda i Partizan naizmenicno uzimaju titule... dok je prvenstvo bilo posteno, Partizan je bio trofejniji klub... :da: I kad je Partizan bio u vrhu evropskog fudbala, tad nam je i reprezentacija licila na nesto... :da: sad dodjose cigani na vlast, pa nam se i klubovi i reprezentacija raspadaju... Vazno da je Zvezda trofejnija od Partizana... dal nam je fudbal najgori u Evropi, to uopste nije bitno... :da: Zivi vi meni bili... :pivopije:

 

 

 

 

A ako Milosh posle mene poduva, onda cu ja posle njega opet pokusati, ako imam dozvolu... :da::wub::D

 

Ama, kakav bre brak?

Pricamo o fudbalu, upristojite se momci :twisted:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ama, kakav bre brak?

Pricamo o fudbalu, upristojite se momci :twisted:

 

Znaci obojicu nas odbijas... koja je ta protuva koja ti je osvojila srce, pa si nas tako hladno odbila? xD Nadam se samo da nije cigan neki... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Како волим девојке које умеју да подвикну...

То, бичуј ме, Стојанка!!! :) :)

 

---------------

Бежи Амоне, јеб'о те фудбал, видиш да мувамо...

:) :) :)

Edited by Axeanosilas

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...