Jump to content

Zvezda vs Partizan


El Karnisero

Zvezda Vs Partizan  

220 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Ma ko se uvredio zajebavam se konstantno :D opusteno,nema zlih misli...ja ne shvatam ozbiljno ovakva prepucavanja ,par ortaka su mi grobari,a i rodjeni burazer tako da mi je to uobicajeno...i vi ako ste se smorili,izvinite,pogotovo ti Axeanosilas... :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mora brate,znam kako ti to izgleda emo,ali glupo je da se zakrvimo bezveze,a ja mislim ono sto sam napisao u prethodnom postu...a i Axeanosilas se meni prvi izvinuo iako sam ja prvi poceo da ga napushavam...ne treba biti fanatik...uostalom,ceracemo se jos,ima jos 4 kola do kraja :twisted:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja se nadam da ces tada imati inspiraciju da im se podsmevas zbog nase nove titule, a oni da se zderu i od muke saftaju crnackog blavora ...... hehe da i ja malo unesem hejta previse ste postali emo :D

Edited by Routasydän

Share this post


Link to post
Share on other sites

И сад још једном, без зезања, на циганској чланској карти током осамдесетих је СТВАРНО писало "мрзим Партизан" преко целе дијагонале...

 

Ziva istina...bila i slika u Cao Tifo(za ove klince, to su prve navijacke novine kod nas, izlazile krajem osamdesetih) pa se jos neki glupi cigan hvalio tom clanskom kartom...Secam se da je srao kako pravi navijaci nose odela, cipela, bla bla, to je kao italijanski fazon...cigani su uvek kopirali zabare, koreografije, najloni, kurac palac...

Grobari su furali engleski stil...(mada sad i oni ubacuju ta sranje sto meni licno smeta ali ko mene pita :) )

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sta je tu lose ako neko mrzi partizan?

 

Poenta je da iskazujes ljubav prema necemu...na zalost, vecina navijaca to nema u glavi, i to ne samo navijaca...bitno je da volis svoje...

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sad sam tek video podnaslov :)

 

Dobro, onda da se drzimo pravila, moramo da mrzimo na ovoj temi :)

Ili, mrzecemo svakoga ko ne zna da mrzi :)

 

Sad se setih, kad sam kao klinac pravio Partizanovu zastavu, hteo sam da napisem HATE :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

volim da mrzim i mrzim da volim ;)

 

All you need is love :)

 

Ali da preformulisemo...treba nam ljubav...ljubav prema nasilju :)

 

Ili sto rekose Exploited u jednoj pesmi...Sex and violence :D

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na ovoj temi nema mesta za ljubav, samo HATE ;)

ја не могу да мрзим звезду, могу да само да навијам против ње у дербију то је све

уаааааа

уаааааа звезда

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cale ti u djubretarima,

 

keva kurva za 100 dinara,

 

obedujes iz kontejnera,

 

kad si bio dete malo,komsija te silovao,

 

jasno je ko dan - volis partizan.

Прва три стиха могу да се певају и Делијама, друга два су гарантовано за говнаре. :)

 

Sta je tu lose ako neko mrzi partizan? To je kao kd bi se zalio da neko mrzi siptare, pedere, pedofile, radikale, nekrofile ..... pa i treba da ih svako mrzi ;)

Или кад би мрзео ЛДП, Холанђане и Белгијанце...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...