Jump to content

Football Manager


Melodicus Deathus...

Recommended Posts

Јбг, није хтео Сантос да пристане за мање паре.

3 године сам га јурио. 2 и по год није хтео нигде да иде...да ти не причам колика му је плата и какве сам све клаузуле ставио да би пристао. Мада, највише ме је зајебавало погађање око лове за менаџера.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Јебено много кад тако лик нигде неће да иде. Тако сам се јебавао око Гецеа. Пристане Дортмунд, све без проблема, кад оно да му понудим уговор, а менаџер тражи да први изнесем понуду. И шта год да му дам (и играчу и менаџеру) из прве одбија. На крају сам морао те клаузуле да му буџим у пичку материну.

 

Менаџери говна.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ја сам Гецеа довео лагано. Покачио се са овима из Дортмунда, тражио да оде у већи клуб. Узео сам га са 45-46 мин (не знам тачно). Наравно, исплата 48 месеци. Навијачи се побунили што сам га довео. :bigblue:

 

Тако је и мене Нејмар јебава. Све му је било мало. Једном сам тражио од управе још лове за плате, али је и то било мало.

Edited by Ефенберг

Share this post


Link to post
Share on other sites

Користим само једног нападача (4-2-3-1). Значи 3 нападача у целој екипи (од тога је један клинац који улази са клупе кад затреба или кад се противник разваљује, па да мало одморим нападача).

Edited by Ефенберг

Share this post


Link to post
Share on other sites

Мени је Меси први избор за нападача, али ми се нешто гадно повредио, па је Нејмар играо на тој позицији. И покидао је. На свеукупно 20 утакмица дао је 25 голова. Иначе ми игра као AML. Ту није толико добар стрелац, али асистира само тако.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

U principu izbegavam da ga koristim, ali nekada jednostavno moram... Meni je taj radio, ali znaju da se pojave bugovi posle njega, tipa igrac je nezadovoljan i hoce novi ugovor, a igrica mi nikako ne dozvoljava da mu taj novi ugovor ponudim... Trenutno mi radi taj novi FMRTE koji sam skinuo, sa nekim trial kljucem, ali ne znam koliko ce to trajati..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Јел може неко (по могућству Леми, јер видим да је код њега ок) да баци линк са грбовима тимова? Скинуо сам неке (истини за вољу, има их за све живе клубове), али су ретардирани, тј имају као неку подлогу и то поприлично боде очи.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znam sad na koju pozadinu na grbu mislis, ono u obliku polu-luka. Meni ne smeta puno, valjda sto koristim default pozadinu tj. skin za igricu.

Nego, kazi mi ovo: posljednji crack koji sam instalirao je bio 4.0.1, onda sam malo igrao igricu, pa napravio duzu pauzu. Ovih dana je ponovo igram, a vidim da su u medjuvremenu izlazili novi crackovi, a najnoviji je 12.0.3 valjda. Ako instaliram taj najnoviji crack, hoce li mi se izgubiti sve ono sto sam do sada odigrao?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znam sad na koju pozadinu na grbu mislis, ono u obliku polu-luka. Meni ne smeta puno, valjda sto koristim default pozadinu tj. skin za igricu.

Nego, kazi mi ovo: posljednji crack koji sam instalirao je bio 4.0.1, onda sam malo igrao igricu, pa napravio duzu pauzu. Ovih dana je ponovo igram, a vidim da su u medjuvremenu izlazili novi crackovi, a najnoviji je 12.0.3 valjda. Ako instaliram taj najnoviji crack, hoce li mi se izgubiti sve ono sto sam do sada odigrao?

 

Zadnja tj aktuelna verzija je 12.1.1 ali mislim da je zadnja krekovana 12.0.4, posle toga nema kreka. Ako si na 12.0.3 a prelazis na 0.4 onda ce ti sve biti ok sa sejvom. Ne smes samo da prelazis na stariji patch, jer u tom slucaju ti nece raditi sejv.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zadnja tj aktuelna verzija je 12.1.1 ali mislim da je zadnja krekovana 12.0.4, posle toga nema kreka. Ako si na 12.0.3 a prelazis na 0.4 onda ce ti sve biti ok sa sejvom. Ne smes samo da prelazis na stariji patch, jer u tom slucaju ti nece raditi sejv.

 

Hvala na savjetu, fazon je sto sam trenutno na 4.0.1, a htio bih odmah da predjem na 12.0.4., pa zato pitam :D :D Ma nema veze, i ovako mi igrica radi sasvim ok, a kada mi prodje odmor opet cu je rijetko igrati.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam  s' torenta skinuo grbove(gomila njih oko 2.5 gigabajta)... Bez pozadina su, metalic... Mogu da potrazim ako ti znaci...

 

Па ајде, ако ти није тешко. Нисам љубитељ торента, али капирам да ће послужити. :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...