Jump to content

Football Manager


Melodicus Deathus...

Recommended Posts

^Kleo je pogotovo prebudzen :D

 

Poceo sam sa Fiorentinom, zajebano u startu je gomila igraca povredjena (Jovetic, Ljajic...) ili suspendovana (Mutu). Gulan - bolje Nulan da su ga nazvali kakve ocene ima :)

 

Dobio sam Juve 4-0 u Firenci, pao sam sa stolice. :rockdevil:

 

Jedino Djilardino nikako da mi proradi, ima odnos zicera/golova 20/1.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Onako, dobro dribla, ima slodnu tehniku i dodavanja, ali sve ostalo 10-12. Moze ok krilo da bude ako mu razvijes brzinu. :)

 

EDIT: Gledam sad, nema nijedan Srbin koji spada je "svetska klasa" (180+ potencijal). Od matorih najbolji su Vidic, Stankovic pa Ivanovic, a od mladjih (ispod 23god) dobri su: Subotic, Tosic, Kacar, Kuzma, Sulejmani, Matic, Stevanovic. Ima neki Bosanceros (po imenu rekao bih da je nas) Marko Maletic u Utrehtu, 17 godina dobar talenat.

Edited by Stefan34

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ima jos gomila nasih omladinaca sa dobrim potencijalom. Ljajic ima -9, tu spada medj 30tak omladinaca sa najvecim potencijalom na igri. Plus jos desetak sa potencijalom -8. Milinkovic, Cosic, Stevanovic, Milanovic, par klinaca iz podmlatka Zvezde i Partizana...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Никад лакши улазак у Лигу шампиона-неки јадници са Исланда, Пјуник и БАТЕ.

Медо Камара убија...погађа као луд са 20-ак метара.

Узео сам неку нову формацију...

 

formab.jpg

 

 

Довео Марка Милинковића (600.000) и Мирослава Радовића (600.000).

Продао Давидова (2.000.000. Рапид Букурешт).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kako moze da vam bude interesantno da igrate sa Zvezdom il Partizanom nikada mi nece biti jasno. Prelako je. :)

 

Ja ucitah sve lige Engleske, Nemacke, Spanije, Italije i Srbije, stavih prethodno iskustvo automatic i krenuh kao nezaposlen menadzer. Negde u oktobru dobih ponudu da radim u nekom engleskom sestoligasu (blue square north valjda) koji je u donjoj polovini tabele. Te se sad sa njima bakcem, pokusavam da izborim plasman u baraz.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kako moze da vam bude interesantno da igrate sa Zvezdom il Partizanom nikada mi nece biti jasno. Prelako je. :)

 

 

 

Јбг, најлакше ми да стартујем са нашом лигом. Кад се уиграм, прелазим на праве ствари. :bigblue:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja uvek prvo odigram par sezona sa Juventusom,pa onda sa Zvezdom.Za sada nisam obavio nijedan jedini transfer,pederi mi dalji budzet 8 miliona,nista ne mogu sa tim.Jos i imam pun kurac pozajmljenih igraca,a vecinu njih zelim zadrzati i otkupiti,tako da ce biti veselo i sledece sezone.Ovaj novi sistem interakcije sa igracima i upravom je odlican,uradili su pravu stvar sa tim.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Skinite patch 11.1.0,imate crack na gamecopyworld,ispavlja neke nebuloze.

Strasno mi na nerve idu ovi menadzeri od igraca.Hocu da otkupim Pepeov ugovor,ali njegov menadzer trazi 2 miliona signing on fee i jos 2 miliona za sebe.Pfff,pazi da cu da im dam.Koje preterivanje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ево, ако некоме требају грбови за репрезентације:

 

http://www.megaupload.com/?d=E3HBWII5

 

екстрактује се, и фолдер се убаци у documents/si/fm11/graphics/logos

 

а ево и пуног рипа, са све печом:

 

http://www.fileserve.com/file/wSnWSwH

http://www.fileserve.com/file/3FHW7En

Share this post


Link to post
Share on other sites

па, пази, фора је што сам скинуо као *.exe апликацију коју покреће WinRAR. и то никако не могу да маунтујем у ДТ. а кад отворим ту апликацију преко RAR-a, приказује ми фајлове који се појаве након инсталације... једино да скинем саму инсталацију, направим *.iso фајл, па онда да маунтујем... али, треба се сад јебавати око тога... :no:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ја сам само распакова, инсталирао, стартовао преко ДТ и то је то. Шљака без грешке.

Направи исо фајл и сви проблеми ће бити решени. Требало је да скидаш оне линкове које је поставио Леми.

Share this post


Link to post
Share on other sites

пробаћу да направим исо фајл од тих фајлова што распакујем, па ако неће, да га јебем... а ти Лемијеви линкови су веч сви мртви. пробао сам прво са њима.

Share this post


Link to post
Share on other sites

пробаћу да направим исо фајл од тих фајлова што распакујем, па ако неће, да га јебем... а ти Лемијеви линкови су веч сви мртви. пробао сам прво са њима.

 

Јбг, боље то пробај него да све скидаш поново.

Морао си муњевито да реагујеш кад је Леми окачио линкове.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...