Jump to content

Mount & Blade


Belegurth

Recommended Posts

Ja sam ochigledno baxuz. Izguglao sam neki torrent sa 'uniloader'-om, koji navodno reshava sve probleme za 0.95x verzije, ALI, to je ovaj isti fajl sa pochetka i gle chuda, ne reshava mi probleme :(

Inache, sve sam prekopirao gde treba, pokrenuo kako treba itd. Nece pa nece...

 

Nego, pitanje za karavane i pljachkanje. Kako pokupiti svu oni opremu koja ostane nakon masakra?

Jer, napao sam jedan karavan, pobio 15ak strazara, ali, nishta od njihove opreme nije ostalo kod mene. Samo je registrovano da smo pobedili, "press tab..." I to je to...

Wtf? Kako onda pokupiti plen koji bi posle preprodali?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Posle pobede dobijes ekrane sa ratnim plenom i buducim zarobljenicima (kao i mogucim vojnicima, ako su bili zarobljenici u armiji koju si pobedio). Jedina fora je sto ces dobiti mnogo manje loot-a sto vise ljudi imas u druzini.. logicno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 7 months later...

Evo lenja stoko.Samo ga stavi u m&b folder, i onda preko njega startuj igricu. Ako nece odma, probaj jos par puta, i ukucaj manual activation code sve 1 ili tako nesto

 

http://rapidshare.com/files/79712237/mount...loader.exe.html

 

Postoji google you know. Inace, prosirio sam krajevstvo nordova preko pola mape, a sad dizem gradjanski rat bas kod njih. Fora je da imas dobar persuasion, i da te gotive ti lordovi pa ce dosta njih da ti se pridruzi. 

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

krenuo sam da igram i ochajna je totalno, grafika vrljava , borba ko da imam letve umesto ruke al onako igra mi se , dosta je zanimljiva zbog nachina izvodjenja i osecaja dok konjicem galopirash u susret banditima .

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 5 weeks later...
  • 2 months later...

Izlazi ekspanzija :rockdevil: Najbitnije je to sto ce biti multiplejer!!! Samo bitke a ne i kampanja al to nam i ne treba. Moci ce po 32 ljudska igraca i botova kolko se dogovore igraci. Bice bolja grafika ali kolko ne moz se odredi. Bice custom battles a ne samo onih 5 quick u glavnom meniju. Moci ce da se postane kralj i da imas vazale i tako to. Novi oklopi, oruzja, konji...

Pise da ce izaci krajem godine, ali ako se svi molimo mozda izadje ranije :bigblue:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ko priznaje... :razz:

Bas sam igrao juce, i spazio sam da kada fakcija bude porazena njeni lordovi odu u druge frakcije. Sad moji nordovi drze sve sem Khergita i Rhodoks-a ali po[to moj kralj ne'e da im objavi rat ne znam sta da radim. Placam puno vojske al nemam ratne izvore prihoda ( robovi, oprema...). Ima li neko neku ideju kako da izdrzavam ovih mojih 400 vojnika?

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...