Jump to content

Rukomet


Axeanosilas

Recommended Posts

Јебено играмо. Просто не верујем да је ово наша репрезентација. Гре'ота само за Никчевића, повредио се у другом минуту. Одлична поставка одбране (5-1), промишљени напади и понајвише ме радује што коначно имају муда да распале иза деветерца. Само да овако наставе, да не урекнем, можемо далеко да догурамо. СРБИЈА! :srbija:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovo je zajebano sada, 2 gola razlike je, pao nam je ritam, ali to je već bilo očekivano, ne može u onakvom ritmu da se igra nonstop.

 

EDIT: Kao što rekoh, treba izdržati ovo, a i sudije su malo promenile kriterijum..

Edited by BaalBehrit

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svaka cast momcima na borbenosti...ali su retardi nevidjeni, ovo samo debili mogu raditi, pa na par sekundi pre karja se pravi faul, da prodje vreme, po cenu iskljucenja, ovako izgubiti, je retardirano i jadno...i uvek rukometasi dobijaju golove u poslednjim sekundama, nikada ne prave faul...To mi ne ide u glavu, samo mi tako gubimo, iz godine u godinu...

 

A tek ce da mi bude muka kad pocnu da kukaju, nisu imali srece, bla bla...ovo se izgubilo jer su dobili glup gol u poslednjoj sekundi poluvremena , i na kraju isto, ne znaju da naprave faul 5 sekundi pre kraja, pa da istekne vreme...kao da su pocetnici, pioniri a ne seniori...

Edited by Feniks .

Share this post


Link to post
Share on other sites

na kraju isto, ne znaju da naprave faul 5 sekundi pre kraja, pa da istekne vreme

Pa zar je ovo moguce...ubij im igraca, nek ti daju crveni karton,iskljucenje...al' ne daj bre da pucaju na gol par sekundi pre kraja!! :(

 

Sut je zadnjih 15 min. totalno stao (a morao je...ne moze celu tekmu da nas kenja)...mnoooooogo golova iz kontre smo primili !!

 

Tuzno je i strasno da se na ovakav nacin izgubi utakmica !! Ali ako sta raduje...u svom zivotu nisam video da ovako dobro igra nasa reprezentacija...obecavajuce u predstojecem delu prvenstva !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Сва је срећа да ништа тврдо нисам имао при себи, разбио бих телевизор. Кретени.

 

posle utakmice sam 20 minuta skupljao delove daljinskog upravljaca... kinesko govno, not desinged for serbian matches...

Share this post


Link to post
Share on other sites

@WIZARD OF GORE

 

Зашто је Цветковићев пораз? Објасни? Иначе, не знам који им је данас курац, много туњаво играју. Капирам да су можда мало уморни и утучени од јуче, али би требало мало да појачају, па није Бразил као Данска...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...