Jump to content

Rukomet


Axeanosilas

Recommended Posts

Nedostaje mi Jovanovic, Sterbik, Milosavljevic, Skrbic....to je bila odlicna ekipa...U novoj jedina zivotinja jeste Nikolic-jedan od najboljih pivota sigurno u Evropi. Dok je Sterbik branio ni Krecmar nije mogao svojim kokicama da mu da go a sada...Puko je nas rukomet dosta. Dok je Metaloplastika harala Evropom druge ekipe su pasle travu a sad ti isti nas buse koliko im volja. Tuga...

 

Ziveo Branislav Pokrajac!

Share this post


Link to post
Share on other sites

vujov odigra k'o besan. :rockdevil:

Хтео си да кажеш Вујин?!

Да, момак је против Норвежана одиграо сјајно, вероватно су га изабрали и за играча утакмице.

 

Штета за Анђелковића што се повредио, момак игра одлично!

 

За разлику од тоталног песимисте који је постовао пре мене, на мене су партије које су момци до сада пружили (заједно са квалификацијама) оставиле позитиван утисак и мислим да стасава једна одлична генерација.

 

Нека одиграју растерећено и покушају да пруже свој максимум, па докле догурају.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Хтео си да кажеш Вујин?!

Да, момак је против Норвежана одиграо сјајно, вероватно су га изабрали и за играча утакмице.

 

Штета за Анђелковића што се повредио, момак игра одлично!

 

За разлику од тоталног песимисте који је постовао пре мене, на мене су партије које су момци до сада пружили (заједно са квалификацијама) оставиле позитиван утисак и мислим да стасава једна одлична генерација.

 

Нека одиграју растерећено и покушају да пруже свој максимум, па докле догурају.

Nisam ja pesimista. Igrom slucaja bavio sam se rukometom blizu 10 godina i pola nase reprezentacije poznajem licno i znam sta pojedinci ocekuju na ovom prventsvu. U tim krugovima sam na svu srecu ostao tako da neke stvari jednostavno znam. Ovo jeste dobra reprezentacija ali smatram da treba odredjeno vreme da prodje da bi se steklo iskustvo. Dok je Skrbic harao sa Barselonom nas pivotmen Ratko Nikolic je igrao u Sintelonu i ja sam mu brisao parket. Dakle on to neko ozbiljno iskustvo stice u protekle 3 godine, sto je veoma malo. Manje od pola nase reprezentacije ide po kafanama, kasne na treninge...Dakle ima tu jos da se radi. No, stvarno zelim da makar dodjemo do cetvrt finala. Videcemo...

 

Moram da dodam nesto cisto da se zna ko je najbolje krilo na svetu!

 

Nas Zikica Milosavljevic, jeste skot ovako ko covek i tezak je ko crna zemlja ali covek je neunistiv. Imao je operacuju kolena pre nekih 4,5 godina, secam se, dolazim na trening, a on sa izbusenim kolenom jbt, trci, najbrzi je jbt, vidi se da ga boli ali istrco je najbrzu kontru kako je tada rekao Jovanovic Nedeljko, u svom zivotu. Imao je 3,4 rupe, noga puna krvi...covek trci jbt, daje u raslje, i vraca se nazad u odbranu. On je uz Skrbica i Ratka Nikolica po meni tipican primer one sportske zivotinje. Niko tu generaciju ne moze da zameni!

Edited by enclave

Share this post


Link to post
Share on other sites

četvrtfinale? nema toga bato :D prve dve repke idu u polufinale, ostali u razigravanje za plasman od 5og do 11og mesta ;)

inače, potpuno se slažem sa tvojim viđenjem našeg rukometa....kažeš "živeo Branislav Pokrajac"? ;) sećaš li se kako je igala naša eprezentacija na svetskom prvenstvu 2001. u Francuskoj? ehhh to su bili dani....

Edited by WIZARD OF GORE

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa ovo se super zavrsilo kako je moglo...jos smo preneli 2 boda u narednu grupu !! :pivopije:

 

Naime, tamo Nemacka, Makedonija i Poljska....ne znam sta ocekivati od ove dve "boranijske" ekipe...Makedonci su u direktnom duelu izbacili Ruse !! :ph34r:

 

Kako god...sa sve 3 pobede idemo dalje !! :D

 

Zar mi nismo pre nekoliko meseci izgubili od makedonaca ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

četvrtfinale? nema toga bato :D prve dve repke idu u polufinale, ostali u razigravanje za plasman od 5og do 11og mesta ;)

inače, potpuno se slažem sa tvojim viđenjem našeg rukometa....kažeš "živeo Branislav Pokrajac"? ;) sećaš li se kako je igala naša eprezentacija na svetskom prvenstvu 2001. u Francuskoj? ehhh to su bili dani....

 

Eh a kako je igrala nasa (ok, moja) reprezentacija 1986. na svetskom prvenstvu u Švici. Ovako.

 

Deset utakmica, deset pobeda. "Jeste tatice, kratko ali jebitacno. Ubise ih nasi ko zeca."

 

Pre toga. Ovako na Olimpijadi u Minhenu.

 

Nije bilo lose ni na Olimpijadi u Los Andjelesu, tamo neke '84.

Edited by Kalif nad Kalifama

Share this post


Link to post
Share on other sites

The World Champion - Le Champion du Monde - Der Weltmeister
Mirko Basic
Zlatan Arnautovic
Rolando Pusnik
Momir Rnic
Veselin Vukovic
Zlatan Sarecevic
Jovica Elezovic
Caslav Grubic
Jasmin Mrkonja
Zlatko Portner
Veselin Vujovic
Jovica Cvetkovic
Jozef NEDpert
Dragan Mladenovic
Muhamed Memic
Mile Isakovic

Trainer - Entraineur - Trainer
Zoran Zivkovic


:rockdevil: Која екипа!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo, opet smo počeli da padamo u drugom poluvremenu, uh, odoše živci.

 

EDIT: Da l' će jebeni Bojinović jednom da stane malo i da ne poklanja lopte Nemcima?!

Edited by BaalBehrit

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dokle vise s' ovim infarkt utakmicama !?!

 

Imali smo ova svapska govna...nego uzasan pad u prvih 10 min. drugog poluvremena !!! Steta...mogli smo imati sudbinu u svojim rukama !!

 

Ovako, uz nase 2 pobede, nemci moraju uzeti >2 boda da bi isli dalje !!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ај да видимо. Ја уопште нисам хтео да тренирам живце, гледао сам само задњих 15 минута, а задњих 5 нисам гледао. Чуо сам да су и Македонци и Пољаци незгодни...

 

@WIZZARD OF GORE

 

Тотално си у праву, стварно се рукомет шибао у целој земљи. Сећам се као клинац да је бољевачко Јединство (сада опет РК Ртањ) играло у Купу Југославије са Црвеном Звездом као друголигашки тим. Сад су, наравно, буља, играју у некој шњ лиги.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...