Jump to content

2008.07.05 *SKC, Beograd* Evergrey


Elderane

Recommended Posts

Ljudi, znate li vi sta pricate :) velika sala je 4 puta skuplja od male, a basta 5-6. + ozvucenje, koje je oko 1000 evra za veliku, ili bar 1500 za bastu, a i to je malo. Prosli Evergrey je prodao tacno 230 karata, tako da bi me najiskrenije zacudilo da sad bude preko 250 ljudi zainteresovano, s obzirom da Evergrey jeste, kao i Kamelot, mnogo popularniji poslije prvog koncerta. Bice to sve OK.

 

Ma bice valjda i OK mala sala samo da ozvuchenje uradite super. :D

E, ne slusam ih nesto posebno, ali bas ozbiljno razmisljam da idem na cert...

Zasto da ne?!

Ionako mi se svidjaju ovih par pesama sto imam od njih...

Nabavi josh,pogotovo prva 4 albuma.Kvalitet zagarantovan. :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Replies 766
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

i mene to zanima, al nije jos nista odgovorio :)

Dal ce mozda da dele promo kao na Kamelotu ili ce jednostavno da pustaju preko razglasa pred koncert, u svako mslucaju ludilo...

 

A eto ja sam za prvi koncert dobio kartu preko Hypera, tada nisam uopste imao ni jednu pesmu od njih, zatim sam sve nabavio i sad sam fanatik :)

Tako se pocinje :) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

, tada nisam uopste imao ni jednu pesmu od njih, zatim sam sve nabavio i sad sam fanatik :)

Tako se pocinje :) :)

Heheh isto,samo ja nisam bio na prvom koncertu. :(

Ali u to neko vreme sam sve nabavio i navukao se. :D

 

Tako bend hoce. Samo ce pustiti album preko razglasa.

E strava.

Znachi poshto koncert pochinje u 21h,preko razglasa ima da ga puste negde u 20h.

 

Uf bash se radujem shto cemo medju prvima chuti novi album. :D

Je l' to neka ekskluziva samo za nas ili ce to raditi i na ostalim nastupima?

Edited by Sandman

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma bre mi imamo prvi priliku da cujemo novi album :) stvarno do yaya !!

Nadam se da ce ubaciti i neku novu pesmu u setlistu, ono sto smo do sada culi je odlicno

 

edit: hehe sad sam opet upalio one trejlere, mnogo su dobri

Edited by DBrave

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ocekujem kartu, posto sam menjanje trazila na dva mesta :)

 

Jedva cekam!

Proletece tih petnaestak dana samo tako.

Danas sam bila sva :veseli: ceo dan sam slala ljudima sms-ove da ne bude posle "nisam znao" :D

Ako se ne proda svih 250 stvarno ce biti sramota.

Jest gadan period, meni ne moze biti gori, ali jbg ljudi za ovo se zivi :lol:

Hvala vam ljudi, predivni ste!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

A kakva je šansa da opet bude u Domu Omladine? Sve se plašim da će biti više nego grozno u onoj prčvarnici ... pa jbt, nisu Prorok da sviraju u maloj sakli SKC-a, već bend koji iza sebe ima 6 albuma (i sedmi na putu)

 

Ne radi Doma Omladine, renovira se. Mora SKC.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

A kakva je šansa da opet bude u Domu Omladine? Sve se plašim da će biti više nego grozno u onoj prčvarnici ... pa jbt, nisu Prorok da sviraju u maloj sakli SKC-a, već bend koji iza sebe ima 6 albuma (i sedmi na putu)

Eh...da.

Sećam se da je na Cynic-u bilo baš zagušljivo, i ono... :rolleyes:

Hajde, vidite za taj Dom Omladine, ispada da Evergrey ima staus nekog lokalnog benda, užas.

A ako se ne proda tih 250 karata, zaista sramota. Ali, sve mi se čini da su pokupili mnogo fanova nakon prošlogodišnjeg koncerta... ;)

Očekujem podjednako dobru svirku kao i prošle godine. :opusteno:

Edit: Sad vidim ovo za renoviranje, damn.

Edited by Minita

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ljudi, u maloj sali svirali su Toni Mekalpin, Bili Sinen, i Virdzil Donati, pa moze i Evergrey. Svirali su i Sinister, Vader, Suffocation, Behemoth, Marduk, Katatonia (doduse, to je mala sala doma omladine, ali isto je to)...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Samo po treci put da kazhem: potrudite se maksimalno za dobro ozvuchenje jer Evergrey to zasluzhuje.Ne bih da ga slusham na onoj opremi na kojoj sviraju gimazijalski bendovi.

Poshto planiram da budem u prvom redu ispred bine,sredite da se svuda dobro chuje. :D

 

U svakom sluchaju vidimo se tamo ljudi ima da bude nezaboravno! :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ljudi, u maloj sali svirali su Toni Mekalpin, Bili Sinen, i Virdzil Donati, pa moze i Evergrey. Svirali su i Sinister, Vader, Suffocation, Behemoth, Marduk, Katatonia (doduse, to je mala sala doma omladine, ali isto je to)...

Katatonia je svirala, čini mi se, u decembru 2006., ovo je jul, dovoljno je da se jedno oznoji, da čitava sala zasmrdi. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...