Jump to content

2008.07.05 *SKC, Beograd* Evergrey


Elderane

Recommended Posts

ја послах мејл за карту, а једино ме занима како ће се вршити уплата????

нисам никада ништа наручивала преко мејла?

 

Uplatu vršiš preko postnet uplatnice u pošti. Odeš, kažeš: "Hoću da pošaljem novac postnetom", daju ti formular koji popuniš, uneseš iznos i nakon obrade transakcije, kontaktiraš TN i daš im broj koji se nalazi u gornjem desnom uglu (broj transakcije ili tako nešto). Oni odu u poštu, podignu pare i pošalju ti kartu na adresu preporučenim pismom.

Edited by AstralliS

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Replies 766
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Pa ne vidim sto bi bilo prevare, posto svi znamo ko radi u tera nostri ne isplati im se da nekoga zeznu :)

Opusteno, mozda je onako islo samo za festival, nemam pojma...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uplatu vršiš preko postnet uplatnice u pošti. Odeš, kažeš: "Hoću da pošaljem novac postnetom", daju ti formular koji popuniš, uneseš iznos i nakon obrade transakcije, kontaktiraš TN i daš im broj koji se nalazi u gornjem desnom uglu (broj transakcije ili tako nešto). Oni odu u poštu, podignu pare i pošalju ti kartu na adresu preporučenim pismom.

 

Ma, ipak necemo tako, mislim da cemo slati pouzecem. Zajeano je sve to, ali ajde :)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ljudi moji, ja od sutra vracam karte za Castle, a jos nam nije sredjena kancelarija. Cijeli dan jurim po gradu, i bas slabo kad imam da odgovaram na mailove sa tickets maila :)

Svi koji ste narucili, dobicete karte, nisu jos ni izradjene. I, da, nece biti eventimove, vec karte sa Evergrey logom, onako bijelo-sivkaste, tanke :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ljudi moji, ja od sutra vracam karte za Castle, a jos nam nije sredjena kancelarija. Cijeli dan jurim po gradu, i bas slabo kad imam da odgovaram na mailove sa tickets maila :)

Svi koji ste narucili, dobicete karte, nisu jos ni izradjene. I, da, nece biti eventimove, vec karte sa Evergrey logom, onako bijelo-sivkaste, tanke :)

ок, ја ћу онда послати поново, а сада да пошаљем и своју адресу, да ми стигну карте?

је л' ће то тако ићи??

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nismo jos ostavili karte u SKC, ali uzimali su danas neki ljudi u Living room-u u SKC-u, dok sam mijenjao karte za Castle Fest. I mijenjaju ljudi karte od Castle-a mahom i za Evergrey i za Judas, poprilicno se iznenadih time :) Ako neko hoce sutra da uzme karte, neka dodje u Living Room od 12h-17h, dok se mijenjaju karte za Castle, posto ce ih u SKC-u biti tek od ponedeljka.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mali offtopic:

 

evo sta mi je google izbacio

TERRA NOSTRA PROMOTIONS

Овај сајт може да нашкоди вашем компјутеру.

www.terranostra-promotions.com/ - Сличне странице

 

a i ovo:

 

Reported Attack Site!

 

This web site at www.terranostra-promotions.com has been reported as an attack site and has been blocked based on your security preferences.

Attack sites try to install programs that steal private information, use your computer to attack others, or damage your system.

Some attack sites intentionally distribute harmful software, but many are compromised without the knowledge or permission of their owners.

 

 

 

Sredite to.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...