Jump to content

2008.07.05 *SKC, Beograd* Evergrey


Elderane

Recommended Posts

  • Replies 766
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Prvi koncert Evergrey-ja je toliko bolji od koncerata Hammerfall-a i Guardiana, koji su mi mnogo drazi bendovi, da to nije normalno. Jedino Kamelot i Helloween/Gamma Ray, ali, kako rekoh, mnogo sam veci fan svih tih bendova, od Evergrey-ja, ciji sam fano bukvalno postao nakon koncerta

 

Posle Evergrey-a i Therion/Diggera, i da nisam otišao na HammerFall ne bi bila neka razlika, a vala i na Maidene odoh u Evergrey majici! :rockdevil::lol:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni je proshli put bilo sjajno.. ali samo da skrenem pazhnju organizatoru da kad sam poslednji put bio u maloj sali (sad u subotu) unutra bukvalno nije moglo da se dishe iako je bilo svega 20ak ljudi...

 

A ovo se naravno ne propushta.. :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni je proshli put bilo sjajno.. ali samo da skrenem pazhnju organizatoru da kad sam poslednji put bio u maloj sali (sad u subotu) unutra bukvalno nije moglo da se dishe iako je bilo svega 20ak ljudi...

 

A ovo se naravno ne propushta.. :da:

 

A da skokneš do neke prodavnice ronilačke opreme, i kupiš one manje boce sa kiseonikom? :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Možeš da misliš kako je meni bilo kad sam tako nešto doživeo na Helloween-u, na nekim pesmama. Recimo, March of Time, čiji nijedan stih nisam znao da beknem, dok su mnogi drugi pevali. Na Evergrey-u i nije toliko strašno da ne znaš tekstove, sem možda na pesmama A Touch of Blessing, I'm Sorry i The Masterplan.

Aha, znači da te tri pesme očekujem. :pivopije:

A ne moraš da se osećaš glupo što nisi znao tekst od March of time, ja sam gledao ljude oko sebe na početku pesme, koji su SVI bili u fazonu ''Koja ovo beše pesma?'' :) Beše sjajan osećaj, veliko iznenađenje, najbolji deo koncerta...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ем што нисам ту, ем и да јесам не бих ишао. Гледао их једном и није претерано по мојем укусу.

Share this post


Link to post
Share on other sites

е овако: пошто нигде не добијам одговоре, ја желим да се осигурам, тј, да знам да ће сигурно карта за Евергреј бити у мојим рукама.

Зато радим следеће: отказујем своју поруџбину путем мејла, препоруке.... и дајем паре ортаку,

који је свакодневно у БГу, и он ће ми узети карту.

јел' то ок?

ок је.

почећу ускоро да паничим ако не буде карта у мојим рукама.

зато поново:

ОТКАЗУЈЕМ ПОРУЏБИНУ ПУТЕМ МЕЈЛА.

послаћу и мејл, да буде сигурно, уколико овде не примети.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ем што нисам ту, ем и да јесам не бих ишао. Гледао их једном и није претерано по мојем укусу.

oslobodi gej energiju iz sebe i dodji na cert :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bio u SKC-u, uzeo ticket. Baš mi je milo, sada još preostaje da počnem da slušam Evergrey. :)

Pozhuri!

 

Oce biti neki merchendise?

Bice sigurno.Ja ima da uzmem majicu sa onim novim logom.

Da imam josh love uzeo bih i original album i dao bih im da se potpishu,ali nema veze,nek se potpishu na kartu. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...