Jump to content

2008.07.05 *SKC, Beograd* Evergrey


Elderane

Recommended Posts

  • Replies 766
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Neću da jurim diskove i potpise, idem da ponovo čujem svoje omiljene pesme. Joj, kako sam se radovao ovom koncertu kad je u jesen 2006. najavljen za januar 2007. U to vreme se nisam zanosio očekivanjima da bendovi poput Maidena i Judasa mogu da nas posete. U međuvremenu su mi apetiti porasli, pa umesto kao senzaciju, ovaj koncert čekam kao slabu utehu. No, i to će se promeniti vrlo brzo. Kad ponovo postanemo crna rupa na metal karti Evrope, radovaćemo se i manjim koncertima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovako, jedna dobra vijest, bice prodaje mercha, tako da znate, kad vec nema koncerata, fanovi Evergrey-a mogu bar koji disk i majicu da nabave iz prve ruke, najvjerovatnije potpisanu, ako ih nahvatate, sto nece biti frka. Zbog toga je mala sala zakon.

Druga stvar je, prenijecu tacne Tomove rijeci:

 

"I think we will play something like 80 minutes... ,or more if the mood

is there......"

 

Ne sumnjam u raspolozenje srpske publike, tako da ce njihova setlista ocigledno zavisiti od vas, a vas.

Shto se tiche mercha,hoce li ga biti po zavrshetku koncerta?

 

Hehe, super, ovaj put pada majica...jeeej

Takodje. :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Elderane jel ostalo jos karata?

 

Ima nemash brige. :)

 

Inace josh jedna cool stvar je oni snakovi na zidu, gde cu ostaviti torbu sa fotoaparatom i diskom , pa ako bude palo neko slikanje, ili neki poptpisi ili slicno(ali tesko XD). Barem mogu tu da ostavim i da nebrinem . :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pravo da ti kazem, ide bolje nego sto sam ocekivao. Prodaja je presla pola kapaciteta sale, vrlo je moguce da bude sold out koncert.

Opa bato,igleda da ce se finansijski povadite za Castle,Judas i Muse! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koliko primetih na sajtu, merch im nije ništa bogatiji nego prošli put. A ja prošli put kupih majicu za 950 dinara! Toliko su koštale ove sa Evergrey Clan i military logo motivima, bile su čini mi se neke malo skuplje u fazonu Night to Remember... Te mi se najviše i svidele, ali i onako u mo'e selo gledaju na mene k'o da sam prs'o samo mi još fali majica sa obrnutim pentagramom! :)

 

A kako to neki nisu uspeli da primete merchandise prošli put? :) Još je pred kraj 'certa Tom rekao da se okrenemo i pozdravimo Danijela-čoveka koji je radio na merchandise-u, i rek'o da će da odu tamo za autograme.

 

Elderane, jel ima plakata za ovo? Jel će biti opet prodaja istih? Eto vam načina da zaradite neku siću... :pivopije:

Edited by crusader84

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...