Jump to content

2008.07.05 *SKC, Beograd* Evergrey


Elderane

Recommended Posts

  • Replies 766
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Moje društvo donosi Tomi kilo šljive! Samo, ne brinite se, daćemo mu to posle certa, da se ne bi Toma zapio pa počeo da peva "nešto narodno" i da se "ponaša prirodno" :) Parkiraću kola u garažu kod SKC-a, tako da ćemo posle certa da ima zvanično predamo kilo rumske šljive! :)

ajd bolje nemojte to da uradite, obzirom na to da se eklund mal cudno ponasa kad popije 7-8 zestokih...kad se samo setim onog afterpartija posle proslog koncerta...

Share this post


Link to post
Share on other sites

A jel ce moci da se unosi voda i slicno? Jer ima da riknem tamo, a daleko mi da idem do WCa

 

Jes', za dva sata će ti trebati voda. Zamisli da si na festivalu gde svirka traje desetak sati. Ja ću uoči koncerta biti podmazan pivom, tako da neću ni osećati žeđ neko vreme.

 

Od koliko je ulaz u salu?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Večeras. Baš se radujem, da ću doći tek negde oko pola devet, nije mi nešto bitan prvi red ko drugima, u maloj sali svaki red je prvi. :)

E da, nikad nisam bio u maloj sali, baš da vidim kakva je.

I nisam naučio tekstove, jbg...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja lichno neverujem da cu da se guram u prve redove, jer nazalost neznam tekstove , necu da uskratim prve redove vecim fanovima od mene :). Nadam se velikoj zabavi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...