Jump to content

2008.07.05 *SKC, Beograd* Evergrey


Elderane

Recommended Posts

  • Replies 766
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nisi ga uzeo, nego ti ga je on dao. :bigblue:

Ja i ne videh da je to Jack Daniels, nešto se ne razumem u ta žestoka pića. A i bio sam žestoko podmazan pivom. Stvarno nisam uspeo da skontam šta mi je Tom rekao, ali ako je tačno da me je prozvao što sam smoren, jebii ga, u pravu je, jer se posle otkazivanja Castle i Judasa nije moglo očekivati od mene da budem živahan kao veći deo publike. Inače, neke pesme nisam ni prepoznao, a sad po set listi vidim i zašto. Moraću da se podsetim kako zvuče Obedience, As I Lie Here Bleeding i još neke. Šta mu dođe ovo Broken Wings? Ja nemam tu pesmu.

 

 

Pa to sam i hteo da kazem, lapsus

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odlican koncert zaista i jos jedan odlican bend koji je dao svoj maksimum pred nasom publikom. Svaka im cast za profesionalnost i za energiju koju su razmenili sa publikom, kako tokom samog koncerta, tako i posle, kada su bukvalno svakom posvetili vreme za pricu, autograme, fotkanje. Nadam se da ce doci ponovo. Zao mi je sto sam morala da zurim na ponocni autobus za Novi Sad, ali, sta se moze, i danas mi je radni dan.

 

Pozdrav svim ljudima koje sam videla, bilo je sjajno druziti se sa pravom metal publikom! Zapravo, to se i zove publika!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni je sve bilo cool, da se nadovezem na onaj moj raniji post, osim toga sto je ispred mene bio neki vislji lik od mene, koji je josh i stajao na stepeniku i svaki put kad bi hedbengovao , najeo bi se njegove kose. Malo mi je bilo tesko da vidim binu ali nasao sam nacin kasnije. XD

Share this post


Link to post
Share on other sites

koncert sinoc je bio predobar... vidim da se svi zale na zvuk, ali ja sam bio tik do zvucnika i sve sam jasno cuo, sem mozda basa, ali pred kraj i njega sam cuo ljudski...

 

ekipa je bila za 10, energija u sali je bila do jaja, ljudi su dali sve od sebe...

 

evergrey je super odsvirao i na kraju su ljudi zasli u masu i popisivali sve zivo, mislim da nema osobe da nije dobila sliku ili autogram ukoliko je trazila, sto dovoljno govori...

 

TN sve pohvale, pa da uskoro gledamo jos neki koncert u njihovoj produkciji...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prvo sto moram da kazem je - publika objasnila. Svaka nam cast.

Koncert je naravno bio super, doduse kraci ali nema veze, svejedno smo posle svi izasli u stanju pozitivnog umora (:

I njima svaka cast sto su toliko vremena posvetili fanovima :da:

Mozemo do sutra da nabrajamo pesme koje bismo voleli da su odsvirali, ali cenim da bi, realno, jedan koncert gde bi odsvirali celu diskografiju bio skroz okej :)

 

I nismo skandirali Solitude Within :no: Izdaje. :)

 

Sve u svemu - :wub: i hocemo opet.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeste da zamalo da ostanem bez bubrega jer ispred mene stajao lik od 2.5 metra koji je neprestano skakao :) , ali bilo je prelepo!

Ocekivala sam da ce svirati duze, ali dobro, svejedno je bilo skoro pa perfektno!

I slikala sam se sa svima i svima im pokupila autograme... :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

I nismo skandirali Solitude Within :no: Izdaje. :)

 

Sve u svemu - :wub: i hocemo opet.

 

Kad vec reche skandiranje, za koju je ono pesmu bio rekao "Za to se ne secam ni kako ide prvi riff" ?

 

To reche pre nego shto krenusmo "Ambasador" da se deremo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kad vec reche skandiranje, za koju je ono pesmu bio rekao "Za to se ne secam ni kako ide prvi riff" ?

 

To reche pre nego shto krenusmo "Ambasador" da se deremo...

 

Watching the Skies!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kad vec reche skandiranje, za koju je ono pesmu bio rekao "Za to se ne secam ni kako ide prvi riff" ?

 

To reche pre nego shto krenusmo "Ambasador" da se deremo...

Pa valjda je to bilo za Watching the skies, kada je dao mikrofon nekome i taj neko je zaboravio s na kraju, pa je Tom rekao ne znam tu pesmu, mozes da izadjes napolje da gledas nebo. Onda je valjda dodao i to da se ne seca riff-a.

Posle je i za Ambasador rekao i za to mozete napolje :)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam prijatelju dobio Jacka :da:

 

A šta se hvališ sa time kad si složio grimasu kao da si popio 100% sonu kiselinu! Cccc ... e deco, deco ...

 

Cert je bio fantastičan, EG neverovatno korektan, raspoložen, iako se videlo na njima da su bili umorni i da im onih 50 stepeni nije baš odgovaralo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ljudi, ovo je bilo neverovatno! :pivopije::rockdevil:

Jes' da je bila festivalska lista, ali i to je ok. Kao ljudi su fenomenalni (doduse malo pobrljave kad se napiju :pivopije: ), oni Caparisoni ubijaju, trzalice sa novim logom su bas sexy, jedini munus je Tomino psovanje shljivovice. Evil Shit from Evil Woman! :)

eg1.JPG

eg2.JPG

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...