Jump to content

2008.07.05 *SKC, Beograd* Evergrey


Elderane

Recommended Posts

Ćuti bre, ti će me čuješ kako pevam još malo, kad budu svirke u Surdlicu i Han, ako se ovi moji nakane da skinu pesme.

 

Hahahaha... Koji to tvoji? Svaka čast tvom burazeru, ali mislim... nemoj da se lažemo. Haha. :lol:

Edited by AstralliS

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Replies 766
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Немој бити толико самокритичан, чим је она тебе додала на МСН листу, ту нису чиста посла.

ahhahahahhahahahahahhahahahaha

 

volim yum :wub:

:da::):):)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bio sam tad u Beogradu, al' sam video snimak. E sad, pitanje je, zašto Theorica Eclipsys nije svirala ceo As I Am? Odgovor - zato što im pevač, moj drug iz osnovne, ne zna engleski. Videćemo, ako se zakaže svirka u Surdulici, ja očekujem da bude malo ljudi koji će da se prime na Breaking the Law, ili Paranoid. No, ja i ulazim u taj projekat da bi se svirale te pesme.

Edited by Prince of Darkness

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bio sam tad u Beogradu, al' sam video snimak. E sad, pitanje je, zašto Theorica Eclipsys nije svirala ceo As I Am? Odgovor - zato što im pevač, moj drug iz osnovne, ne zna engleski. Videćemo, ako se zakaže svirka u Surdulici, ja očekujem da bude malo ljudi koji će da se prime na Breaking the Law, ili Paranoid. No, ja i ulazim u taj projekat da bi se svirale te pesme.

 

Prvo i osnovno, nisu svirali As I Am celu, samo zato što je ne znaju. Ta priča da Bane ne zna engleski je pomalo glupa. Uz svo dužno poštovanje prema njemu i ostatku ekipe, mislim da je jedina svetla tačka u svemu tome Goran - basista. Ima ovde "starijih" ljudi koje bi verovatno obradovalo da čuju nešto "novo" (staro za promenu), a ne samo da slušaju prokletog Dejana Cukića i sve one "tri akorda" pesmice.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...