Jump to content

2008.07.05 *SKC, Beograd* Evergrey


Elderane

Recommended Posts

  • Replies 766
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

da je sreca da ne pretresuju, onaj lik na legacyju kad me je uvatio onako iskusno nisam mogao da verujem :D mada to je ipak festival :) :)

 

Dobro, oni su bili izuzetak po svemu i svačemu... :)

 

Krećem, see ya bagro! :pivopije:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Krećem i ja. Ovo je trebalo da bude poslednji dan Castle Fest-a, a moj život bi bio daleko drugačiji da je tako i ostalo... Utehu ću probati naći večeras i ujedno se podsetiti kako je to bilo dok još nismo razmišljali o festivalima, već smo se radovali svakom manjem koncertu. Ni moje poznavanje tekstova pesama Evergrey-a nije veće nego pre godinu i po dana. E pa, ljudi, vidimo se, i valjda će biti dobra svirka.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bilo je slatko, ali kratko. Šta sam očekivao od Evergrey-a, to sam i dobio, samo što je moglo malo duže da traje. Zbog toga sam bio iznenađen kad je najavio pesmu A Touch of Blessing, po mom sudu prerano, a znao sam da je sviraju pred kraj. U jednom trenutku me Tom iznenadio kad je pokazao baš na mene i pitao me kako sam, ili nešto slično tome. :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bilo je slatko, ali kratko. Šta sam očekivao od Evergrey-a, to sam i dobio, samo što je moglo malo duže da traje. Zbog toga sam bio iznenađen kad je najavio pesmu A Touch of Blessing, po mom sudu prerano, a znao sam da je sviraju pred kraj. U jednom trenutku me Tom iznenadio kad je pokazao baš na mene i pitao me kako sam, ili nešto slično tome. :rockdevil:

A, ti si bio taj. :) Baš je bila strava fora.

 

Ja sam prezadovoljan. Dobio sam one pesme koje sam želeo da čujem: Rulers of the mind, A touch of blessing, Blinded i šta ono još sve beše. A svaka čast vama koji ste tako dobro znali tekstove (znači, stvarno nisam očekivao da će svi znati svaku reč), voleo bih da sam i ja mogao da pevam ali za svojih 5 dana slušanja Evergreya nisam mogao da ih naučim bolje. :) Sve u svemu, mnogo dobra svirka, bend je bio ljubazan i raspoložen kao što sam i očekivao, a to mi je najvažnije od svega.

 

Uzgred, nisam dobar sa procenama, ali mislim da jeste bilo 250 ljudi. Hteo sam da pitam koliko je ljudi bilo na njihovoj prvoj svirci kod nas, čisto da uporedim...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...