Jump to content

2008.07.05 *SKC, Beograd* Evergrey


Elderane

Recommended Posts

  • Replies 766
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ljudi, jel karta na ulazu 1200, mrzi me da kopam...

do sad su uglavom bile iste cene i na dan koncerta,tako da sumnjam da ce ovaj put biti drugacije

Edited by igoraki

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni bi sada vishe prijao neki black/thrash onslaught, da se izivim za sve pare, uopshte nisam raspolozen za progresivije..ali dobro, valjda mi se popravi raspolozenje do sutra. A i shto vishe pesama sa Solitude-a..

Share this post


Link to post
Share on other sites

E pa ljudi... When Darkness Falls sutra, mi cemo vec biti unutra, gusiti se, onesvescivati jedni po drugima, moliti za casu vode i slicno - jednom recju: State Of Paralysis... Ali svi kapiramo da ce taj Encounter biti A Touch Of Blessing i da cemo svi biti At Loss For Words. Uzivacemo u njihovom Masterplan-u More Than Ever i sigurno ce biti proslogodisnja repriza stanja Madness Caught Another Victim. Kad se probudimo u nedelju, pod uslovom da ne bude Waking Up Blind, bice to veoma Blackened Dawn kada cemo svi spajati Fragments prethodne veceri u onaj neponovljiv Unspeakable trenutak. Jer, ipak, Words Mean Nothing.

 

:wub:

 

:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

E pa ljudi... When Darkness Falls sutra, mi cemo vec biti unutra, gusiti se, onesvescivati jedni po drugima, moliti za casu vode i slicno - jednom recju: State Of Paralysis... Ali svi kapiramo da ce taj Encounter biti A Touch Of Blessing i da cemo svi biti At Loss For Words. Uzivacemo u njihovom Masterplan-u More Than Ever i sigurno ce biti proslogodisnja repriza stanja Madness Caught Another Victim. Kad se probudimo u nedelju, pod uslovom da ne bude Waking Up Blind, bice to veoma Blackened Dawn kada cemo svi spajati Fragments prethodne veceri u onaj neponovljiv Unspeakable trenutak. Jer, ipak, Words Mean Nothing.

 

:wub:

 

:)

 

svaka cast :D :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma, jok, kakva prodaja :) Mada, iskreno i nema plakata, mozda koji sutra zalijepimo. Ima flajera. Meni se cini da ce se 250 karata prodati definitivno, ne znam sta se ovo desava sa Evergrey-om.

 

dosta ljudi nije moglo da ide prosli put, a posle januarskog koncerta svi oni zele da isprave tu gresku. A oni koji su bilo naravno da nece da propuste jos jedno nezaboravno vece + dosta ljudi je iz price culo kako je EG dobar uzivo pa eto i njih na koncertu.

Moja prognoza je da ce na ulazu biti dosta ljudi koji ce ostati bez karte, tj da bi moglo da se proda oko 400 karata opusteno...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da i mene zanima kada nas pustate unutra, jer imam neku frku sa prevozom pa nemam pojma kada cu moci da dodjem uopste :(

Nadam se da necu izvisiti za kartu :confused:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oko 20h dodjite, nema potrebe ranije.

Tako sam i mislila...

Valjda cu uspeti da nahvatam neki pogodan prevoz, sve sto sam nasla je ili jako rano ili jako kasno...

Mrzim zivot na selu :no:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

E pa ljudi... When Darkness Falls sutra, mi cemo vec biti unutra, gusiti se, onesvescivati jedni po drugima, moliti za casu vode i slicno - jednom recju: State Of Paralysis... Ali svi kapiramo da ce taj Encounter biti A Touch Of Blessing i da cemo svi biti At Loss For Words. Uzivacemo u njihovom Masterplan-u More Than Ever i sigurno ce biti proslogodisnja repriza stanja Madness Caught Another Victim. Kad se probudimo u nedelju, pod uslovom da ne bude Waking Up Blind, bice to veoma Blackened Dawn kada cemo svi spajati Fragments prethodne veceri u onaj neponovljiv Unspeakable trenutak. Jer, ipak, Words Mean Nothing.

 

:wub:

 

:)

Vrlo kreativno. Thumbs up.

 

By the way, napredujem sa slušanjem Evergrey-a, i pesma koju bih najviše voleo da čujem na koncertu je Rulers of the mind. Tako progresivna a opet spontana i opuštena...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...