Jump to content

2008.07.05 *SKC, Beograd* Evergrey


Elderane

Recommended Posts

Guest Razbijač-NAAĆI
Znao sam da će ovaj da se dovuče. Ako nisi bio na koncertu, zajebi. Ja sam pričao o koncertu sve vreme, rekao između ostalog i koja je bila najlepša cura u sali, a ne daj Satano da ona džiberu poput tebe pošalje privatnu poruku. Za tebe su one što dolaze na koncerte i festivale samo da bi ustopirale nekog i trsile se posle, poput one što si je maznuo na Legacy-ju.

 

A je li,ti nevoliš jebanje?sad si se primio na tu Minitu,a ovamo vičeš da nisi pedofil,i da je ENA POPOV zatebe mlada,i da ti trebaju matore zrele bedevije.viš koji si pacer.Bijo ja dziber ili baja,ja za razliku od tebe,ne zadovoljavam sebe pipanjem erogenih zona,ja ih i čarim,i pristavljam ga, a one ga primaju ko saučešće.Misliš da Minita ne voli da se trsne sa nekim na koncertu.ja njoj neću po forumu izjavljivati ljubavne jade moje.ja ako bi je skonto na koncertu,nema joj pomoći.iako ja za razliku od tebe,nerazmišljam koliko je riba dobra fizićki koliko mi je bitno da će da ga dobro i uz osmešak primi.ti kakav si klošar ti bi i ženu zaprosio preko foruma,da svi vide...e moja budalo.kažu da si dobar ćujem,možda samo po kući.ja ne znam kakav bi bijo da ti oduzmu pravo da visiš po forumu,verovatno bi dobijo asmu.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Replies 766
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Guest Razbijač-NAAĆI

Prince of Darkness je opasni satanista.a opet,vole da jebe matorke,i da im pipa šumeće erogene zone...nedaj hajle selasije da ga ja sretnem uzivo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Razbijač-NAAĆI
Hahah... O čem' se sad radi? :lol:

 

o sexu baća.sexu.o čemu drugom no o većitoj borbi ćoveka da nešto stigne da povali i da se po selu fali.ne govorim za sebe.to se ovaj jadnik prince prima,ja mu samo objasnjavam realnost.al nema,govedo je to.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

na koncertu je bilo vrhunski, od publik do banda i nazad, nego se povela prica o miss malog SKCa, kao i miss zauzetosti, a bogami i miss najvise recki. i ode tema u kurac.

a i olja se naljutila, jer je azal lepsi...

jbg ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Razbijač-NAAĆI
na koncertu je bilo vrhunski, od publik do banda i nazad, nego se povela prica o miss malog SKCa, kao i miss zauzetosti, a bogami i miss najvise recki. i ode tema u kurac.

a i olja se naljutila, jer je azal lepsi...

jbg ;)

 

 

da se razumemo, moja komšinica Olja je najlepše čeljade na forumu,i ko tako ne misli je gej. Minitu ne znam,niti nemam njenu sliku da bik vido realno i procenio.ali iskreno, olja je lepotiica ovoga foruma.uostalom,moja himna sve govori.

takodjer,da je ena popov na forumu,i nju bik stavio u isti rang sa oljom,jer ipak,jedna je Enica.

to što se Prince loži na svaku popišulju koju vidi na koncertu a posle skonta i da je na forumu,primer je očajnika koji se vaća za sve,i sanja neke iluzije od kojih leba nema.zar ne vidite da taj ćovek obožava da stavlja neke svoje paćeničke fotke,takim stavom dalje od erogenih zona neće ni otići.

reko sam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Razbijač-NAAĆI
Ma, bio je on, kako nije? Samo, nije mogao da ostane do kraja, posto je odveo jednu ..... na ....., da joj ....... u .......!

 

ne zasmejavajte me.na ovo ne bik išto i da mi plate da se pojavim.pa ne i zbog neke sojke da idem.bezi bre.kakav sam dilea,neku bih i pre koncerta izdvojio i povalio uz neku brezu ili je svalio u koji vrbak.da dodju distrakšn ili neki brzi,to je već druga priča.a i jebozovnija je i opuštenija ženska ekipa na thrash koncertima.tu mesine ima ko salate u bašti.ne volem ja te zahtevne i ''mnogo sam kulturna'' pičke,a ovamo im kurac iz očiju ko skočko ispada.nego to voli da se lomiš oko njih,da budeš salomiv,take mene netrebaju u životu.iskreno i otvoreno,da.isoflirano i puritanski,čibe!

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

kaze lik, ne daj satano... :) :) :)

 

Da kažem ''ne daj bože'' ne mogu, tako da moram da napišem nešto slično, jer me ovaj manijak izluđuje.

 

Što se tiče Mine, rekoh već, razmenio sam par poruka s njom na MSN-u još kad sam došao na ovaj forum i posle toga ništa, a sad sam je prvi put video uživo i jednostavno konstatovao da je cura najlepša koju sam video na certu. Kome se moj ukus ne sviđa, mislim da je Josif lepo napisao ''ja sam dao svoje objektivno mišljenje, a ti se nosi u kurac''. Toliko o Mini, nemam razloga da dalje o tome pričam, pogotovo ne sa ovim debilom koji devojke naziva popišuljama.

E sad, na red dolazi Astrallis, meni poznatiji kao Svetica. Izvini brate, ja tebi ništa loše nisam rekao, a ti daješ sebi za pravo da se spuštaš na nivo manijaka kao što je Razbijač i procenjuješ da li sam ja jebo u nekom selu, a pritom pojma nemaš o tome, kao ni bilo koji Surduličanin. I sad ću da ti vratim istom merom. Ja sam iz Surdulice otišao pre sedam godina i dolazim tamo s vremena na vreme reda radi, da obiđem familiju. Ti si završio školu i još uvek živiš u Surdulici, imajući jako uspešan život, koliko čujem. A što se tiče prozivki za to što s vremena na vreme prozborim po koju reč sa nekom od devojaka na netu, i to na njihovu inicijativu (nađite kad sam poslednji put ja započeo razgovor), moram reći sledeće: niste znali da je Astrallis našao i ''ženu'' preko neta? Mislim, ženu, barem su tako nazivali jedno drugo i kleli se da su zaljubljeni jedno u drugo. Ali ih je sjebala ''geografska razdaljina'', tj. sjebalo ih je to što je njegova ''žena'' našla nešto opipljivije u gradu gde živi, tj. što je sve vreme nalazila. Izvinjavam se još jednom, nisam imao nameru da nekoga prozivam za bezveze, ali više ste mi se svi popeli na kurac sa vašim neumesnim prozivkama, pa ako sam već Princ Tame, a vidim da ste i film iskopali, daj onda do kraja da raspalim kako znam i umem.

 

Za kraj, slažem se da je Shamandalie lepa cura, al' da je najlepša nije i to je opet moje objektivno mišljenje.

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Razbijač-NAAĆI
da li sam ja jebo u nekom selu, a pritom pojma nemaš o tome, kao ni bilo koji Surduličanin.

 

Realno,nemaš pojma ni ti.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

@prince of darkness

decko, tebi poenta izmice kao kurac natasi kandic.

ako se vec dopisujes sa minom, prelepom crnogorskom princezom, biserom lovcena i sl, zar nije malo umesnije i kulturnije da to NE izlazes ovde?

a olji, bivsoj komsinici svaka cast. samo sam ja drugacijeg ukusa. te olja zna da ja nju volim, iako je prozivam sto slusa sonatu ;)

 

i dajte, zajebite pricu,mislim, ok, ismejali smo se.. nazad na gig ili da se gasi tema.

Edited by lex69

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Razbijač-NAAĆI
@prince of darkness

ako se vec dopisujes sa minom, prelepom crnogorskom princezom, biserom lovcena i sl, zar nije malo umesnije i kulturnije da to NE izlazes ovde?

 

o tome ja govorim celo vreme.

gasi.haha.gasi. :pivopije:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

iako je prozivam sto slusa sonatu ;)

slusas Slipknot dovoljno je reci :evotigana:

jbt jes da Sonatu nesto preterano ne slusam ali je bolje 100000 puta od onih metalcorova sto ti slusas

Share this post


Link to post
Share on other sites

@prince of darkness

decko, tebi poenta izmice kao kurac natasi kandic.

ako se vec dopisujes sa minom, prelepom crnogorskom princezom, biserom lovcena i sl, zar nije malo umesnije i kulturnije da to NE izlazes ovde?

a olji, bivsoj komsinici svaka cast. samo sam ja drugacijeg ukusa. te olja zna da ja nju volim, iako je prozivam sto slusa sonatu ;)

 

i dajte, zajebite pricu,mislim, ok, ismejali smo se.. nazad na gig ili da se gasi tema.

 

Ma ne dopisujem se, to sve vreme pričam, nego su svi skočili kad sam rekao da je najlepša, kao sad će on tu nešto, pa čisto da im kažem da godinu i po ni reč nisam razmenio s njom. I izvinio sam se devojci ako joj smeta što sam i to rekao, a neka joj se ovaj novosadski dileja izvini što je nazvao popišuljom.

 

Gig je bio dobar, rekao sam već, ali je sinoćnja svirka bila još bolja. Svaka čast Evergrey-u, ali moje krhko raspoloženje zbog otkazivanja Judasa mnogo su bolje popravili Pero Defformero i Divlje jagode.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Razbijač-NAAĆI
a neka joj se ovaj novosadski dileja izvini što je nazvao popišuljom.

 

 

nisam nju nazvao popišuljom.šta sereš?

oćigleno da ne čitaš ono što pišem u celosti.

i šta mene briga što joj se izvinjaješ,to je vaša stvar.

strašno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...