Jump to content

Vrućina, 'ladnoća i ostale vremenske (ne)prilike


Dead Man Walking

Recommended Posts

ovde grad velicine lesnika!!! i glasniju grmljavinu nisam cula u zivotu!!! kako siba, majko moja, samo udaraju gromovi! seva na sve strane! strasno! nista ovako nisam videla u zivotu!!!

Edited by DarkMiss

Share this post


Link to post
Share on other sites

ovde grad velicine lesnika!!! i glasniju grmljavinu nisam cula u zivotu!!! kako siba, majko moja, samo udaraju gromovi! seva na sve strane! strasno! nista ovako nisam videla u zivotu!!!

 

gasi racunar da ga ne sjebes :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja ugasim komp i izadjem na kisu i uzivam ;) (e to je dozivljaj)...

Hocu i ja kisuuuuuuu :cry:

 

 

nije kisa ludace, nego gradina!!! da ti ostavi masnice po celom telu! moz' da te ubije, kad ti padne na glavu! :)

ma kakvo gasenje kompa, ja sam u sred stambenog bloka, 200 upaljenih kompova u sredini, pa nikom nista ne fali. urbani mitovi. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

nije kisa ludace, nego gradina!!! da ti ostavi masnice po celom telu! moz' da te ubije, kad ti padne na glavu! :)

ma kakvo gasenje kompa, ja sam u sred stambenog bloka, 200 upaljenih kompova u sredini, pa nikom nista ne fali. urbani mitovi. :)

 

Grad, huh, odlicno ali cu onda morati u zaklon pa da uzivam ;) (jbg kad volim)...

Pa sta rokne me grad, nista strasno ;) Prirodna pojava :) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

^

aww... hvala! :D:wub::blush:

 

Ja imam fobije od grada da mi ne izlupa djuntu :( To ne bih mogao da prezalim :( Zato u gepeku nosim uvek dva cebeta, da mogu da ga pokrijem, a razni manijaci i perverzjaci me prozivaju zbog tih cebadi u gepeku :rolleyes:

 

 

:) :) :)

nikad se ne zna za sta ce ti jos posluziti... ;):P

Edited by DarkMiss

Share this post


Link to post
Share on other sites

nemoj tako, ja sam fini moma :redface:

 

 

jesi! :D :D

 

evo stalo sve, cak ni kisa vise ne pada... vec se skupili ljudi u dvoristu... al mene tako boli glava zbog ove promene pritiska... mrzim meteoropatiju! :angry:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zimska kisa je zakon ;)

Hajde prijatno Jovanice, laku noc ;) :*

 

Da, secam se kise ove zime, kad je sve poledilo i ja padnem ispred kuce i tresnem na guzicu, ceo desni guz mi poplaveo, zamisli ti kad 105kg tresne o zemlju .... sav sam se bio rastimovao :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znaci provela sam se k'o niko, celo nevreme sam stajala sa stativom i aparatom na prozoru, shibao me pljusak :) i naravno Marfi me je je*ao samo tako - namestim se ka severozapadu ono shiba po jugoistoku i sl, premestim se ono obrnuto :)

 

Pazite ovog giganta:

 

mg8078res.jpg

 

U poredjenju sa prilicno velikom munjom:

 

mg8074res.jpg

 

Originalna slika je skroz sprzena, to je izvlaceno :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, secam se kise ove zime, kad je sve poledilo i ja padnem ispred kuce i tresnem na guzicu, ceo desni guz mi poplaveo, zamisli ti kad 105kg tresne o zemlju .... sav sam se bio rastimovao :(

 

hehe pa ti malo smanji kilazu :P :P :):pivopije:

 

@Double - kakve slike sunce ti.... :rockdevil: Perfektno, svaka cast ;)

 

btw i u Vrscu je tacno u 00:00 pocela neka manja oluja. Bilo je odlicno. Cist vazduh, kisa je razbijala (nije bilo grada), vetar razbija kako duva... Kada sam cuo da pocinje oluja u to vreme sam se tusirao, i nisam ni zavrsio ko covek, nego sam odmah istrcao na terasu sa malo gela na sebi :) ... Al nema veze, uzivao sam u oluji ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...