Jump to content

Vrućina, 'ladnoća i ostale vremenske (ne)prilike


Dead Man Walking

Recommended Posts

Bem mu sunac opet Jovo na novo a ko da je juče bilo prošlo leto. Ne može se živeti kad se izađe u grad. Moram pod hitno obnoviti garderobu sa jedno 20 trofrtaljki inače ovo leto neću preživeti :/

 

Stanujem u potkrovlju i gore mi je nego u sauni. Inače danas sam pazario nov ventilator :D bogami dosta povoljno

"Vivax" veliki što se mrda levo desno samo 1500 dinara a imam i mesec dana garancije :)

 

 

Kako vi podnosite? =)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nema 'leba od ventilatora, bez klime nema zivota! Danas sam po prvi put izasao iz kuce, posle duzeg vremena, pre 4 popodne, i grdno se zajebao, skuvao sam se k'o budala. Zato sutra, kao i zadnje dve nedelje, klima na 16 celzijusa, i bleja do 6/7 uvece B)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Toplo ali sam navikao.Fizicka sljaka na 38 danas(jeste u Vrscu je bilo 38 jebenih stepeni nezvanicno),vukao sam neke grede u umro sam.Al kako kazu sta te ne ubije ucini te jacim.Maznem klimu na nekih 24 i milina.Izvalim se u prizemlju na trosed i bole me shevak.Sad je prijatno napolju,ima da se pije veceras

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jaoj koja tema. Ja odlicno podnosim vrucinu kad radim, kad se krecem, ne smeta mi toliko, ali nije lako sedeti, spavati i boraviti u sobi gde je normalno 34 stepena tokom leta. Tako provedoh proslo leto, u 22h nocu bilo je 33 stepena pored otvorenog prozora.

Kupam se vise puta dnevno, a razmisljam da odem do Novela i pazarim neki ventilator ako to uopste moze da pomogne.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni je u kuci sasvim opushteno i kad nije ukljuchena klima,ali zato napolju je da svisnesh.

Ja cenim da od nekih 11 ujutru do 20 uveche ne vredi izlaziti iz kuce jer je opasno vruce.

Najgore je vala u autobusima,ja se tamo zalepim za sedishte a josh je gore ako je pun autobus pa svi lepljivi iznojavi pa se dodirujete. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stanujem u potkrovlju i gore mi je nego u sauni. Inače danas sam pazario nov ventilator bogami dosta povoljno

"Vivax" veliki što se mrda levo desno samo 1500 dinara a imam i mesec dana garancije

 

 

Kako vi podnosite? =)

 

Uuu, potrkovlje :mrtav:

 

Ja sam na prvom spratu i imam osecaj ko da cu da mutiram u neki drugi oblik zivota (od toplote, naravno)... :ph34r:

 

a mozda ugradim suraund sistem ventilatora, onako da duva sa svih strana...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na svu srecu te ovde po autobusima nisu guzve kao u BG, ali je zbog vrucine bolje izbegavati ih. Pre neki dan malo je falilo da neki deda napravi skandal, jer zamislite, u autobusima ne znaju da iskljuce grejanje, pa iz grejaca pored ove vrucine jos piri i vruc vazduh.

mislim da ce za koji dan svima postati normalna ovakva vrucina, samo da se malo priviknemo i nece biti problema.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Potkrovlje, iznad mene ploca, bez klime i ventilatora - pretvaram se u baru.

Sutra odo da se osisam na keca.

 

Isto i kod mene, potkrovlje...pre dve godine stavio klimu i sad se lakse dise, do tada, pakao...

A danas sam se osisao, he he...

 

Inace, kako je tebi vruce? Grobovi bi trebali biti hladni :)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni ovde u bgu extra. Sunce mi maltene nikada ne bije u prozora, ceo dan jedno krilo otvoreno, plus radi komp, i maltene se ne znojim uopshte - milina :da: Ne verujem kako mi ovde dobro.. ni ventilator ne treba. Sa druge strane, zadnjih par godina doma u Krushevcu zelim da se ubijem u onom sobichku. Em sunce shiba DIREKT u prozor od circa 12 pa dok ne zadnje, em je malecna soba, josh ako 'ocu komp da upalim - jao meni.

Tako da...sada mi se nesto i ne vraca kuci :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bem mu sunac opet Jovo na novo a ko da je juče bilo prošlo leto. Ne može se živeti kad se izađe u grad. Moram pod hitno obnoviti garderobu sa jedno 20 trofrtaljki inače ovo leto neću preživeti :/

 

Stanujem u potkrovlju i gore mi je nego u sauni. Inače danas sam pazario nov ventilator :D bogami dosta povoljno

"Vivax" veliki što se mrda levo desno samo 1500 dinara a imam i mesec dana garancije :)

 

 

Kako vi podnosite? =)

 

Дакле, ужас! Не могу ни да изађем у град нормално, у ГСП-у има ТРИ СТОТИНЕ ЈЕ6ЕНИХ СТЕПЕНИ !

Имам неки вентилатор који шљака, али није то исто к'о и клима. Ј6Г, немам паре за климу - а и глупо би било да узимам једну само за своју собу а да се остали укућани кувају и лепе за фотеље :) :)

 

Иначе, не излазим из куће осим по прекој потреби. Ево ме на тераси, пријатно је за разлику од данашње врућине...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni u kuci sjajno, upalim obe klime i kad sam sama zvrndam po kuci sto laganije obucena, ali zato napolju -uzasblagikatastrofa, ajde kao jos i nekako napolju, ali u prevozu.....znaci da imam vremna isla bih peske jer je prevoz grozan, gde god stanem/sednem sunce pa gori...

Ne volim kad je ovako vruce, jedino sto cu da pocrnim :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...