Jump to content

Vrućina, 'ladnoća i ostale vremenske (ne)prilike


Dead Man Walking

Recommended Posts

Jebiga ja sam student, u iznajmljenom sam stanu i ne mogu ugraditi klimu sve i da hoću. Treba za koji dan da se selim i jedva čekam da pobegnem iz ovog potkrovlja.

Danas mi je prvi dan sa ventilatorom i mogu vam reći da obavlja pos'o. :da:

 

A busom idem svaki jebeni dan. Bogami zna i u NS-u biti gužva itekako. A ljudi generalno smrde. Naročito ove moje komšije sa kojima se vozim na Petrovaradin. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

@demonical - Znam, ali ovo je malo drugacije zato sto imas neku fizicku radnju jos trema i sve to, ali dobro ;)

 

 

Pa ja sam polagala 5 prakticnih delova i sesti usmeni i? Rasturila! A umirala sam od treme...Samo hrabro...Ako si dobra primice te ako nemas pojma onda jbga...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja volim leto, i devojke u letnjim haljinama, ali danas ga nisam nešto obožavao, kao što neću ni narednih par dana, jer sredjujem (čitaj: krečim) gajbu... 70m2, sa plafonima od 3.5 metara, :mad: :mad: :mad: Danas sam izgubio 10 litara tečnosti, a popio samo 2 litra piva :cry: :cry: :cry:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja imam jednu klimu al treba da instaliram jos jednu zbog sprata.Inace izdrzavam solidno vrucine.Letos kad su govorili da je 39 kurac je bilo toliko.47 je bilo to mogu da tvrdim pa makar mi kurac odsekli.Ove godine ce biti jos gore,dosta ranije je pocelo nego prosle,jebote jos 3 meseca ima da se napatimo sa vrucinama.Zahladni tek u januaru,oktobra je toplo da mozes na jezeru da se kupas.Otisla klima u kurac,jebe nas efekat staklene baste

Share this post


Link to post
Share on other sites

ljudi bez klima - spustajte se na reku, jezero, baru, negde u ladovinu i to je to... pored vode razlika od 5-6 stepeni zagarantovana...

jos ko ima bilo kakav camac, pa predje negde na divljiju stranu i priveze se na granje neko, pa zabaci... evo pitajte Zhiku :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sinoc je vreme(za razliku od onog tokom dana), bilo jebeno savrseno, barem u mom kraju, prosetao sam se sa nekim ortacima, drmnuli po pivo, pa onda seli kod mene na terasu, vedro nebo, duva neki vetar, idila, e da je tako i danju, gde bi nam bio kraj....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mi imamo brdo,letos smo bezali gore u nadi da ce biti bolje.A gore pola grada kao da je neki festival.Ima velika poljana sa klupama gde je mrkli mrak i tu smo uhvatili talas vetra koji pirka.Sva sreca.U selu kod babe temperatura je za nekih 5-6 stepeni niza.Selo se nalazi na udaru vetrova iz Rumunije jer je na svega 2 km od granice i klima je tamo daleko prijatnija

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tako mi je drago što ne živim na trasi 31, ono je protivno Ženevskoj konvenciji.

 

ahhahahahahaha :pivopije:

 

Mene je u Bg-u jebalo to sto sam bio na zadnjem spratu,gore ploca jelte a suncana strana zgrade.Kad je bilo napolju 15 stepeni ja sam unutra skakao kao kokica po serpi.Taj jebeni Novi Beograd je obicna ledina

Share this post


Link to post
Share on other sites

Glupo komunisticko titovo sranje ako mene pitas...

 

 

Ja sam na zadnjem spratu, jes da ima krov iznad, al opet.... vruce brate, vruce...

 

 

Mora da se poseze za upravljacem od klime svakih pola sata, sat....

 

Ne mogu da zamislim avgust...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...