Jump to content

Vrućina, 'ladnoća i ostale vremenske (ne)prilike


Dead Man Walking

Recommended Posts

  • 1 month later...

U Srbiji se do vikenda očekuju tropske temperature i visok nivo UV zračenja. Maksimalne temperature će se kretati od 33 do 38 stepeni, koliko je danas prognozirano za Niš, pa lekari preporučuju veliki oprez građanima. Savetuje se uzimanje tečnosti, lagana hrana, ali je najvažnije ne izlagati se direktno suncu u periodu od 11 do 17 sati. Zahlađenje se očekuje tek u noći između petka i subote. Za utehu građanima, kako najavljuju meteorolozi, ovo bi trebalo da bude poslednji nalet velikih vrućina.

:rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mmm bila sam na bazenu danas, i odlicno je. Malo mi je zao sto su poceli da otvaraju u 10 umesto u 9 kao pre, tako da nisam bas sama ujutru, ali nije guzva do 1-2. Bas dobar recepat :)

 

Inace, Uvac me je odusevio, za vikend sam bila. Pocrnela sam tako da imam majcu :) za po sata. A nista ne osecas, samo pici sunce! I jezero, divno divno....

 

Prelepo je tamo, treba ici.

 

Ma kakav ti je ovo nick, pobogu si???

Share this post


Link to post
Share on other sites

ako ne ides u hladne prostorije ne postoje sanse da ti po ovoj vrucini bude nesto zbog mokre kose :rolleyes:

 

Pa kolutaj očima koliko 'oćeš, svaki otorinolaringolog će te savjetovati da osušiš kosu prije izlaska na +30 stepeni i dodati da bi trebalo sačekati još pola sata u prostoriji gdje je kosa sušena, jer su pore i dalje otvorene, pa tek onda izaći napolje. To, naravno, ne podrazumijeva hladne prostorije.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...