Jump to content

Vrućina, 'ladnoća i ostale vremenske (ne)prilike


Dead Man Walking

Recommended Posts

Mislim da ce ugraditi klimu u autobuse :)

Ikarbus IK-112N i IK218N već imaju klipme, kao i minibusevi.

Samo što jebena ljudska stoka stalno otvara porzore, u neki vozilima već su stavili natpise da ne otvaraju prozore jer radi klima.

Pocrkace prvog dana.Otvaraj zatvaraj vrata.Racunaj unutra 100 ljudi,haha.Bolje da svako nosi po jedan mobilni frizider pa da se maze ledom :)

Nije problem sa otvaranjem vrata.

Gradski busevi u inostranstvu imaju klimu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bg je betonska dzungla,pogotovo NBG kao sto vec rekoh.Obicna ledina,nema hlada,sve isto.Sunce przi nenormalno.A i na 35+ klime ne mogu da rade punom parom,onda se i tu mlatis dok ne rashladi.Sreca moja pa sam pobegao odande pre nego sto su pocele vrucine,februar bese ali nije bio hladan.Zajebi ti ono,nehumano do zla boga.Veceras isao da prosetam,stadion pun kao da je utakmica dok je centar prazan.Svi pobegli u visi deo grada zbog vetra a i hladovina je.Znaci sutra uvece idem na brdo gde je sumetina.Nadam se prijatnoj klimi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kod mene u stanu a posebno u mojoj sobi je uvek leti bilo prijatno i to bez klimi i ventilatora, fina 'ladovina.Prozor otvoren po ceo dan roletne spuštene, povremeno ih malo odgurnem.

Pustim muziku, ugasim svetlo, izvrnemse na svoj krevet i uživam.

Ali ipak se sad premišljam da uzmem klimu. Korisna je to stvar.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sutra ce mi biti jebeni dan,i verujem celo leto.Komsija je igrom slucaja morao da proda kucu i ima rok da sazida novu na placu pored.Posto ima odredjenu svotu novca,kako ne bi placao radnike ja cu da mu pomognem a sutra se pocinje sa kopanjem kanalizacije.100 metara mora da se iskopa na dubini od 80 cm.Posle temelji,zidaj,mesalice,kolica ma mogu da mislim.Jos kazem najbolje da se instaliraju reflektori pa da se kopa nocu,jebes ti ovo kad se nema vremena za cekanje

Share this post


Link to post
Share on other sites

Majko mila danas nisam mogla da mislim od ove vrucine... imam klimu na spratu, ali dok dodje svezina do moje sobe, ja da crknem.

 

Inace ljudi ovo vreme nije normalno... mi pravimo klime da nas hlade, a klime ubijaju ozon, samim tim bice jos toplije... Mi ljudi smo paradox paradoxa...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...