Jump to content

Vrućina, 'ladnoća i ostale vremenske (ne)prilike


Dead Man Walking

Recommended Posts

Od kada znam za sebe zivim u kuci, ali postoji tacno razlika u temperaturi izmedju prizemlja, prvog i drugog sprata... Tako da sam leti vise u prizemlju jer je dosta hladnije nego u mojoj sobi na drugom spratu gde je ovih dana bio pakao...

 

 

Ja sam se sinoc preselio u prizemlje, i to u sobicu na istocnoj strani kuce. Znaci hladnija je od moje sope, koja je na spratu, za 10 stepeni, konacno sam spavao kao covek

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da mi je mooooreeeeee... Ako je zvanično 37, ne želim ni da pogađam koliko je nezvanično :mrtav: I sjutra ima da bude odvratno, posle kiše slijedi smrad isparavanja asfalta... Moram da šmugnem na more, makar na 10ak dana.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja imam i more i planinu, ali sve posle Exita. Do tad - Dante i posao.

 

Inače, pošto su se vremenske (ne)prilike znatno izmijenile poslednjih godina, ni na planini nije više toliko svježije (noć se ne računa). Makar je tako na Zlatiboru i Tari...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Bata Životinja
Mrzim prodavnice koje hlade na 15, nije humano.

Sama vrucina mi ne smeta toliko. Kacket, faktor 50 na lice i dekolte, sljampav sorc i pichi :)

 

 

a nama muškima još veća vrućina :)

 

ja mislim da žene ovo namjerno rade da nas što prije otjeraju u grob.

 

 

a tek ovaj seksizam, pa i meni je vruće a ne mogu dekolte i šorcić da obučem :violent:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zenama je teze. Kuvaju nam se sise jos ako koja ima veliku guzicu.. Pffff....

 

Presla sam u letnji rezim rada, ustajem ujutru u 06, dremam 10-17 pa izlazim iz kuce u 20h....

Inace imam klimu ali kad sam shvatila koliko trosi struje ... :/ isplati mi se samo ako je napolju +40 jer je to klima samo za moju sobu, a ne i za cimerovu..... tako da strateski idem sad kod matoraca da se grebem o hlad jer zive u istoj zgradi :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja nešto ne primećujem da sisate žene imaju problem sa vrućinom. Čak ih često viđam u poluprozirnim haljinama i bez gaća.

 

Ja vrućinu pobeđujem dobro ohlađenim čokoladnim mlekom u 0.25l tetrapaku bar 3x dnevno i korišćenjem klime u svakoj prostoriji u kojoj boravim svojom voljom duže od 10 minuta. Kapiram da ima vas koji vise po Adi i tako tim sranjima. Ja sam vampir, nisam ja taj letnji tip čvarka.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...