Jump to content

Vrućina, 'ladnoća i ostale vremenske (ne)prilike


Dead Man Walking

Recommended Posts

Pokosih na brzinu, nikad se vise nisam oznojio -.- Dvaput sam se tusirao u roku od pola sata... Sto rece trenje, nije bas vrucina, ali sparno, nema vetra... @STolet, nadam se da ce pasti nesto, jer sam bacio djubrivo na travu, greota da propadne :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Danas bio na statiranju filma Montevideo 2... Dali su mi neki kaput (okacicu sliku ovih dana), i sesir, ispod kosulja i pantalone (moja i kosulja i lone). 14 sati smo statirali na 37+. A taj kaput je obavezan, jer glumim nekog brazilca, sta ti ja znam... Danas kad nisam umro od vrucine, nikad necu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da li verujes da ne pomaze nista! Ovo je jebena Africka vrucina... Nema sanse da se rashladis... Dobijamo ledene flashe (pune leda) vode, i opet za 10 minuta je to mlaka voda. Ne stignes da popijes, opet sve to izadje kao znoj, i jovo nanovo... Imam i lepezu jebenu, ko neka riba se hladim, al' ni to ne pomaze. Sto je jos gore, hladovine nema, jer se snima na fudbalskom stadionu, neka utakmica Brazil - Jugoslavija... Sa svih strana pece sunce xD Nemas gde da pobegnes... Dobra stvar je sto cu dobiti boju koze kao da sam bio dve nedelje na moru, mozda cak i bolju :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

jao, ma ja sam radila na prvom delu tog snimanja, statirala na drugom, sad je treci, jel na nbg snimate? oni kostimi em sto su smrtno ruzni, em sto su predebeli i teski, tacno da umres od vrucine pod njima... tebi se oprasta kukanje zbog vrucine :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovo je drugi deo filma... Snimamo u Paracinu, jedini stadion imamo koji podseca na stadione iz '30ih godina proslog veka... Tako da se sve utakmice odvijaju kod nas. Ostalo se snima sa strane... Kostimi da, zenski su koliko toliko lagani, ali oni muski :o Jbt, pa muka mi pripadne kad trebam da obucem. Pola snimanja sam proveo go bukvalno, skinuo sam se do gole koze, i kad krene snimanje scene ja se oblacim. Nista ne pomaze :D

Edited by ShinigаmY

Share this post


Link to post
Share on other sites

Volem ja zimu, zimsko sam dete, al' volem i leto kad mogu da se raskomotim... Bem li ga, sve ima mane i vrline, al' ovakvi extremi nisu u redu uopste... Skroz se sjebala klima sto bi rekli. Zvala me sestra iz Bogote (Kolumbija) na skype, i pricamo ovo ono, i sa njenim drustvom tamo, i kazem im, ovde se przimo na 40 stepeni, oni se ljudi cude, imaju idealnu klimu, 20-30 stepena preko leta i zime, milina...

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa da, klima se skroz okrenula, mi sada zapravo i nemamo onaj medjuperiod jeseni i proleca kad je prijatno da blejis u majici, a i ako ga bude, traje dva dana, onda krece extrem, u jednom ili drugom pravcu.

 

a sto se tice leta, ja i dalje navijam za to da se svi poskidamo goli i hodamo po ulici. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...