Jump to content

Најбољи (најсмешнији, најглупљи) постови свих времена


Axeanosilas

Recommended Posts

мало "РазбијаЋких" постова са спам теме:

 

ko je teta Goca?

 

наша "драга" професорка историје књиге и библиотеке! :) најгора је!

http://www.citaliste.com/fotografije/goca_stokic.jpg

 

E,a znaš kako baća,,znaš kako mi njeno ime zvoni u glavi ''teta Goca''...znaći,u glavi asocijacija,zategnuta suknja,do iznad kolena,velik dekolte,sike muzare,ona ima neka puna,jebaćko pušaćka usta....pa još sad kad rće da je bibliotekar(a)ka,još više mi se diže.Volo bik da je ridja,take me mnogo pale.I sigurno ima prdaru za medalju,pa to kad uhvatiš za guzne mišiće,i kad poćneš da treseš,nema sreći kraja..sevdah za paulu horvat.Uhvatio sam je strasno za njene guzne mišiće,a ona iz zanosa AH, poće da mi viće,tek tada ona meni,tuki ćevu,izgleda da palim se...e sad,kevu ne bik,verovatno je previše matora,ili kozna,mozda je i nema.

 

Kralj. :)

Mada, jedni kažu da je Razbijač u stvari plod mašte petorice careva, al' znam i čoveka koji kaže da ga je upoznao i da je utisak "what you see is what you get". :)

 

razbijaĆ, aj ti lepo posetiš njen kabinet i središ mi ocenu do kraja studiranja.. može? :D

 

Kako ne,samo reci kad,znaći,zovem je na kafu,kuvano jaje,ako zastane u grlu,tu je prolom voda,da lakše proteramo...ako nije za to,mozemo da gledamo ''opstanak'', ''animal planet'' itd. sve edukativno.
Edited by Јарослав666

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovo je pravi jebac koji je pojebo vise lepotica nego sto ste svi vi balavanderi videli.

http://images.google.com/imgres?imgurl=htt...4ItmOsAaD853ACg

 

 

Jos uvek nisi naucio kako se ostavljaju linkovi ka slikama? Mozda je jebao neke americke grupi kurve tokom '70-tih, ali bi danas mogao iskljucivo da pojebe sam sebe sa tim stajlingom. :)

 

 

Na mom poslu nije dozvoljena tolika sloboda oblacenja tako se oblacim drugacije nego privatno.

 

 

Pa? Ti si buntovnik, ti se boris protiv sistema, zasto brines za pravila? Ti si metalac, a metal je borba, rat! A ti tu dopustas da te sistem uzme pod svoje i obuce u odecu koju ti on diktira. E, moj buntovnice... :)

 

 

Talvi car. :)

 

pa ajde posalji mi adresicu slino slinava. ja sam u beceju,lako mogu da ti trknem do svrshca. ionako znam celu metal ekipu onamo. ajde shupaku tupaku, da pamprcim u dupe na suvo uvek spreman! pazi ne zezam se,kod satanista nema cile mile!

propisaces kozje mleko,kojej juce nisi pomuzo

 

HAHAHAHAHAHAHAHAHA!!!!!

 

Ja jesam buntovnik, ali nisam lud. To su dve razlicite stvari koje ti smatras za jedno te isto. Zbog likova kao sto si ti tj. glupe ovcice koja ide za zvukom cobanske frule nista se i ne moze promeniti. Svet ide od loseg ka gorem, a svi se imbecilno smeju dok gledaju skoroj propasti u oci. Bunt da bi bio uspesan mora biti inteligentan i masovan. Masovnost je ono sto nedostaje, jer je inteligencija u deficitu. Narod je stoka i treba im cobanin koji ce da ih kara.

 

:rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

meni te je malo zao.znas nije smak sveta ako se osisas,okupas,nabavis normalnu odecu,odes kod psihjatra mozda na kraju i postanes donekle normalan pa ne budes vise ovako seksualno isfrustriran da moras da pises gadosti o metalu i isidori bjelici.ovo ti kazem za tvoje dobro

 

 

On ne može da ode kod psihijatra, jer ne postoji. Kod psihijatra treba da ide onaj ko sa nepostojećim likom priča kao da je stvaran.

 

pwn

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja mislim da bi na uzboru za mis jumetala pobedu odneo Surovi.

 

 

Ja mislim da ne bi ODNEO Surovi

Zato što je Surovi već odneo

A od vas NIKO NIJE ODNEO

Već svi SAMO DONOSITE!!!

A baš me briga i za ove što DONOSE,

SVE je to do juče nosilo gajbice sa Markom MILOŠEVIĆEM

JESTE, sa njim i sa njegovom kevom

što je kao pisala neke KNJIGE i nosila cvet u KOSI

A DANAS je nigde nema i krije se NEGDE u Rusiji

Zato što joj je muž MRTAV i sin i ćerka KRIMOSI

Ostao je samo TIJANIĆ što misli da je uvatio boga za muda

i da ću ja da mu gledam televiziju

a boli me kurac da mu GLEDAM televiziju

i neću ni PRETPLATU da mu plaćam

povuče me za kurac

 

 

:):):):):):)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pod jedan procitao sam knjiga koliko ti neces u zivotu videti, govorim 8 jezika, vrsno baratam matematikom, fizikom i hemijom, .... Ukratko za mene nema oblasti o kojoj ne znam nesto. Ceo zivot sam ucio, ucim i ucicu. Nekad pokusam da deo znanja podelim sa drugima i u 99% slucajeva nailazim na ovakvu reakciju. Po tom nisam usamljen. Istorija je puna takvih ljudi, kako malih tako i velikana nauke, knjizevnosti, ... Ne retko sam morao i glave da razbijam jer su se oni usudili da udare decka sa naocarima.Tako da ti nisi sigurno kompententan da sudis ko je pametniji.

I skroman je, povrh svih gorenavedenih kvaliteta...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Drugari vas prozivaju da niste dovoljno metal iako znate ceo Reign in blood naizust?

 

Na koncertima odudarate sa svojim belim majicama koje vam majka neprestano kupuje iako ste je zamolili da to ne cini?

 

Kad sednete na trg sa ortacima svi misle da ste fenser?

 

Resite sve svoje probleme: VADER - Litany majica XL velicine, original, kupljena na 1. svirci Vadera u Srbalja, je vasa za 800 din.

 

Na pm se javiti.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam bezao policijskoj poteri kolima pre par godina,jel to znaci da sam zajeban? :)

 

 

:da:

 

 

 

Da,zajeban si.Ali ne toliko koliko je Princ.Ipak je on bio izbacen iz KST-a zato sto je pravio sranja.I to tri puta.

 

 

Ćuti, sva sreća da nije bio na Legacy festivalu, pa da mu izbace kiflice iz torbe, bilo bi žešćeg sranja.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam rekao već nekoliko puta da bih eutanazirao svoje dete ako bi se rodilo teže mentalno osakaćeno. Naravno, kad bi tako nešto bilo legalizovano.

 

 

 

slazem se.i ne samo da je beskorisno vec se cini i korist za planetu zemlju zato sto jedna osoba manje znaci manje trosenja dragocenih resursa planete.a i pomaze se covecanstvu jer se vrsi selekcija

 

 

bravo Tesho!ubij se odma' jer trosis dragocene resurse vazduha oko filozofskog fakulteta...

 

:) :) :) :)

Edited by DarkMiss

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ozbiljan sam. Znate da sam se uozbiljio. Verovatno vam se čini da sam isti, jer sam ranije delimično bio ozbiljan, a delimično neozbiljan. Sad je neozbiljno otišlo, a ozbiljno ostalo, pa sam u izvesnom smislu i isti i drugačiji.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

LB se ponovo okuplja "nezadovoljan trenutnom gitarskom muzičkom scenom", što mi se sviđa, znači da im ide na kurac ovaj jebeni metalcore, možda naprave i nešto dobro. Gotivio sam uvek LB, jer svi mrze onog Dursta, tol'ko ga mrze bez ikakvog razloga i pljuju, a on samo jadna budala, pa me nekako podsetio na mene. :lol:

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zapravo i veliki broj žena vole kad ih jebu u dupe.

Čisto da skrenem pažnju na to koliko su glupe te priče "da vidiš kako je kurcu u govnjivoj guzici", "da vidiš čemu služi dupe" itd.

 

 

to da li vole je diskutabilno...zasto bi neko jebao devojku u dupe kada za to postoji od nastanka predvidjeno mesto?

 

 

Zašto bi neko gurao devojci kurac u usta kad može direktno u pičku?

 

:) :) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...