Jump to content

Најбољи (најсмешнији, најглупљи) постови свих времена


Axeanosilas

Recommended Posts

@karnisero Rekoh, pošto videh koliko imaš godina, besmisleno je pričati sa 17-godišnjacima... :opusteno:

A i ne shvataš, jer nisi odavde.

'Ajde opusti se malo :)

idi bre igraj basket, fudbal ili šta već...

:uhoh:

Edited by bdonkey

Share this post


Link to post
Share on other sites

E sad, što se tiče tvrdnje da se dobar deo mog života svodi na ovaj forum, tu si u pravu i to je sasvim normalno. Ipak ja često dolazim ovde, muzika mi je jako bitan segment života, tu su ljudi koje viđam na koncertima, eto imamo i ove okupe u poslednje vreme, tu sam našao likove za bend, tu sam i poslednju devojku upoznao... mislim, ako to nije deo "stvarnog" života onda ne znam šta je. Školu sam odavno završio, a i fakultet u međuvremenu, tako da trenutno nemam školske drugove, niti kolege sa faksa. Nezaposlen sam još uvek, pa nemam kolege s posla. Komšije se trudim da izbegavam - iako sam predsednik kućnog saveta - na žurke odavno više ne izlazim, slabo putujem, na par dobrih prijatelja i članove porodice sam navikao... pa zar nije onda logično da mi najveći deo života otpadne na forum, gde realno i najviše ljudi upoznajem i komuniciram s njima?

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wrong! Nije snobovski stav u pitanju već prostakluk pojedinaca, koji su uništili Beograd.

Da li si skoro dolazio ovamo?

 

Dosljaci su unistili Beograd mamu im jebem.

 

Rekoh pojedinaca, čitaj pa se posle toga pravi pametan.

Naravno, nisu svi, koji dodju sa strane, prostaci. Ko je to rekao?

Takodje, istina je da ima mnogo došljaka, koji ne znaju bonton.

A nase klince, ne dirajte...

 

Dosljaci ne znaju bonton.Beogradski klinci su zlatni.

 

To sam i rekla - seljak iz sela, ali selo iz seljaka, nikad. Ovo je metafora, da ne seru neki da imam nešto protiv zemljoradnika.

Dakle, za pojedine retarde, još jednom da objasnim - nekulturni, prosti ljudi sjebali su ovaj grad.

O tome je pričao i Cane iz Partibrejkersa, potražite njegove intervjue/audio snimke (npr. B92, emisija "Hula hop" pa će vam možda biti jasnije o čemu pričam!

Druga je stvar što su se neki osetili loše zbog komentara da nam je uništen grad, materijalno i moralno.

Neka pričaju šta hoće ali ovde nikad nije bilo toliko loših stvari (seljačizma, turbo folka, prostakluka, itd.) dok pojedinci iz pizde materine nisu došli i "okupirali" Beograd. I pored svega, primljeni su raširenih ruku.

Prošetajte malo, uradite anketu i znaćete o čemu govorim.

Većina ljudi, koji su ovde odrastali, imaju isto mišljenje!

Znao se red. Ko je ko.

Koristile su se reči "dobar dan", "kako ste?", "doviđenja", "hvala".

 

Zaista mi je žao, ako je nekog povredilo moje zapažanje.

Ma, nemojte da se pravite šašavi, lepo znate o čemu govorim.

Da se svađam, nemam vremena i energije.. postoje mnogo lepše stvari u životu ali stvarno je smešno, koliko su neki komentari nebulozni.

 

1-Citiranje Caneta.Kvlt! :rockdevil:

 

2-Dosljaci koji su primljeni rasirenih ruku OPET unistavaju Beograd.

 

3-Jos jedno pominjanje kako je nekada daaaavnooooo Beograd bio najdivnije mesto na svetu,Ja mislim da je Beograd u stvari bio raj na zemlji.I onda su dosli demoni iz kojekakvih sugavih delova Srbije i sve sjebali.

 

Nisi realna.Koliko god su dosljaci "odmogli" Beogradu toliko su mu i "pomogli".Po tvojoj logici najbolje bi bilo da Beograd ima 20 000 stanovnika kao u 19-om veku.

 

 

Ne, već kulturan svet.

Baš da čujem, kako su pomogli?

 

Vrh.Ne znam sta bi drugo rekao.

 

Ništa nisi razumeo.

Nema više beogradskog duha, kapiraš li sad?

 

EDIT: Sad vidim, imas 17 godina tek pa i ne možeš da shvatiš, šta pokušavam da objasnim.

Svaka dalja diskusija je besmislena.

 

Imas 17 godina luzeru!

 

@karnisero Rekoh, pošto videh koliko imaš godina, besmisleno je pričati sa 17-godišnjacima... :opusteno:

A i ne shvataš, jer nisi odavde.

'Ajde opusti se malo :)

idi bre igraj basket, fudbal ili šta već...

 

Idi igraj basket sa svojim sedamnaestogodisnjim drugarima luzeru!

 

Ti si se dovoljno ispraznila. Ali ne kroz usta.

Curkaš, curkaš.

 

E ovde vec mnogo jede govna. :da:

 

Jedna osoba na jednoj temi da napise ovoliko gluposti!Fenomen.

Share this post


Link to post
Share on other sites

rade jorovic i era ojdanic su carevi,a sta fali tome,i ja da imam retardiranog sina nebi mu dao ni dinara,ko ga jebe kada je retard,to se zove prirodna selekcija

 

Zato što si ti mentol sa ukupno dve moždane ćelije, gde jedna kontroliše pokrete kada ideš da sereš, a druga kada slikaš karu u ruci.

 

:) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tema

Mini okup: 11.04 * Park SKC * Okupljanje pred Hammerfall, pijancenje i ostalo :)

 

Hocu i ja da dodjem na taj oqp, hihih, jel mogu?

Taj okup je već bio.

da danas je 17 april. jao :( nisam znala :(

Jebi ga, kalendar je zajebana naprava za korišćenje.

Zajebana, zajebana. To ponekad ostavlja opasne posledice.

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

ВероникаЈеПокушалаДаПрозиваКурузаАлиЈојТоНећеУспет

и

 

едит: хаха, ово "и" неће горе, три пута сам пробао да едитујем

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da nebi vishe clanovi foruma spamovali spam temu sa pricama o svojim slikama evo teme gde mozete da kacite svoje slike,ali naravno pristojne,obucene slike

 

i ajde odobrite ovo moderatori obavezno jer svaki forum ima ovakvy temu

 

 

Dobro, sto jes' jes'..

 

Ali ozbiljno, ko bude okacio svoj kurac, dupe ili neke zajebancije skinute sa neta dobija perm ban od mene.

Ne budite seljosi.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa ti ne slušaš, već čitaš, a i sama si učesnik u svađi. Ja nisam, ne svađam se ni sa kim. Ti i tvoj život su tvoja stvar, drago mi je da si se toga naposletku setila. Kamo sreće da su bili tvoja stvar i onda kad si me upoznala, pa da nisam morao da mesecima slušam tvoje žalopojke i patetične izjave ljubavi koje su, jelte, trebalo da me navuku da ti pomažem onda kad niko drugi nije hteo i da za to, naravno, ne tražim ni trunku zahvalnosti. Koju i ne dobijam, uostalom.

 

Kako ono beše: "Prinče, bežim od kuće, dolazim u Beograd danas, čekaj me na stanici". Posle dva sata ti se onesvestiš u busu, odveze te hitna pomoć, a tvoja sestra se javlja i pita me: "Jesi li je ti naterao da dođe u Beograd?" i ja moram da se branim, ni kriv ni dužan. Okani me se, mala, dovoljno si mi problema nanela.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam vežabao u teretani u periodu 1998-2001. Tada sam živeo u Surdulici, tamo ima jedan lik što ga zovu Picimenko i drži teretanu. On je predavao fizičko u gimnaziji i dvaput su ga izbacivali zbog optužbi za seksualno uznemiravanje učenica. Da je voleo mlade ženske, voleo je. Najviše mu je prijalo kad riba radi čučnjeve, da joj opipa guzove da li su dovoljno čvrsti.

 

:) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Goxy je ovaj put savrseno u pravu, sjajan bend...a uzivo su brutalno dobri! Dobio sam i majicu od pevaca(inace Srbin po majici) kad su svirali u Somboru...

Ali ovaj put ih necu gledati...ne volem exit :cool:

 

a po pantalonama?

 

 

Srbin po majici :D

 

Lapsus nedelje :D

Edited by Dead Man Walking

Share this post


Link to post
Share on other sites

ako neka ne zna ,nek slusa euforiu...ne pripadaju bas panku,al im je to najsrodnije,posto je to neka grandzerica...meni jedan od najboljih bendova...mislim na domace...

 

http://www.youtube.com/watch?v=0RthYmjeevY

 

 

ta euforia mi je pozeraj

 

 

ni obrnuti krst da stave oko vrata...nanicu im njihovu...bend je super...nadji album,pa preslusaj...ako nisi...ako jesi i kazes da su pozeraj...onda ga mos jebati..pitao bih te zasto su pozeraj,pa bi ti poceo da trucas neke budalastine za neko urlikanje krava po pasnjacima...i rekao bi da je to najtru jebac ovaca sa planina koji super peva stare hitove o jebanju koza...i okacio bi link za semhudina muzikravica...tako neke fore...

 

 

neznam pustao bi drugar neke njihove spotove i ono mi deluje tako isfurano,ja ne volim pozersku muziku samo onu iskrenu kao ovo http://www.youtube.com/watch?v=21PC6DLmWPI...re=channel_page

 

 

iskren da budem,bemi se iako su pozeri...meni su ok...znam pesmu...neko mu je to obradio/maznuo...pa su svi mislili da to peva taj neki lik,a ne asim...ja prilicno znam tih pesama...najbolji drugar iz srednje je ultra brutal narodnjak...radi sada po tim novosadskim radio stanicama...ne znam dal znas...al evo ti

 

http://www.youtube.com/watch?v=2niIeim3Eag

 

nisam nasao onu njenu "vjencanica"

 

 

meni se svidja pesma blokovi od euforie

 

Euforia-Blokovi

 

usput i meni je hajrija gadna i u fizickom i u muzickom smislu

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Гее Тее, мејд бај Генерални.

прим. Гее Тее може бити варијација на тему Бее Геес а овде је на ДТ. Генерални рулз.

 

п.с. Принче, мис'им, немо' се љутиш, ал' не желим да ми спољну политику води фронтмен Грбавих танги. ГТ, то му дође нешто као ДТ, с тим што сте ви Грим Тиетр.

Share this post


Link to post
Share on other sites

CD (10euro)

 

SECLUSION (UK) "Skies Veiled In Black" - (Ambient Dark Black Metal with grim primitive atmosphere)

 

 

LP (7EP = 5euro - LP = 10euro) :

 

GOAT VENGEANCE (BRA) "We Bring the Goat Massacre..." - 7"EP - (Brutal Brasilian raw Black Metal in nice limited gatefold package!)

SOMBRE CHEMIN (FRA) "Notre Heritage Ancestral" - Gate LP - (Great heathen black metal art limited to 514 hand numbered copies)

 

 

CD (10e + ptt)

 

AD HOMINEM (ITA) "Dictator" - (New album!Nihilistic grim Black Metal with strong ideological background) 11e+ptt

BLACKHORNED (DEN) "Lost in a Twillight World" - (Raw nekro dirty Black Metal!Killer stuff!!)

BLIZZARD (GER) "Pure Filth & Mayhem" - (Oldway Speed Thrash Metal.Brutal!!)

CONSPIRATOR (GER) "Exorcism" - (Forgotten traditional Thrash Death Metal)

SECLUSION (UK) "Skies Veiled In Black" - (Ambient Dark Black Metal with grim primitive atmosphere)

VARGSANG (GER) "Call of the Nightwolves" - (Apocalyptic Black Metal Art!)

WITCHBURNER (GER) "Final Detonation" - (Violent raw Thrash Metal attack!)

 

 

Realno cela tema je kvlt.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...