Jump to content

Најбољи (најсмешнији, најглупљи) постови свих времена


Axeanosilas

Recommended Posts

Zahvalio bih se ovom prilikom Akseanosilasu na warnu i trodnevnoj zabrani pisanja koje mi je udelio 30.12.2008. godine, te mi omogućio da Novu godinu provedem u krugu porodice i prijatelja, umesto za računarom. Otud i moj predlog da se uvede praznični warn, u cilju promovisanja porodičnih vrednosti u ovom posustalom društvu. Warn bi trajao 24h i dodeljivao se o svim državnim praznicima.

 

 

пензионерски бан са имејл ноутификејшном да се подигне пензија првог у месецу.

 

 

Moze! Kako ja da iskljucim sebe, meni plata stize 15-tog u mesecu.

 

OBAVEZNO- warn za Paganske i satanisticke praznike, da ljudi mogu na miru da prinose zrtve! Tolerancija, molim lepo!

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Јутро!

 

 

Jeee, jutro jeee...

 

 

U trojeeeee, u trojeee..

 

 

Кад се нисам боље да се нисам ни пробудила...

To je taj trio. :) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

To sto kaze Crna Dama je tacno, jer u ovom degenerisanom svetu koji sve vise lici na neku bolesnu utopiju nista vise nije vazno. Globalno zagrevanje preti planeti opako!!! Po misljenju jednog naucnika kojeg cenim sledece ledeno doba bi moglo da nastane za oko 7 godina. Najkasnije za oko 20. To izgleda nije vazno - jescemo jedni druge. Greenpeace jede govna spasavajuci morske korale i unistavajuci plantaze umesto da pozivaju na revoluciju u svetu. Isto tako ako si metal-ac/ka trebalo bi i da zivis tako. Da mozes da se obuces kako hoces i da te niko zbog tog ne proziva. Vise razloga za prozivku ima na racun ove "moderne" odece koja promovise gay kulturu. Najgore je sto je sve ono sto je u osnovi nenormalno i neukusno u nasoj zemlji jedino ispravno. Na stranu sto je i sa estetske strane mnogo gore. Ali kako ja to vidim, sve je to proces moronizacije i asimilacije ljudi u jednu bezlicnu i bezvoljnu masu koja ne zna da kaze ne vladajucoj klasi. Za vreme Vijetnama tu su bili Ginzberg(iako gay) i Vorhol ekcentrici da se pobune protiv ludacke politike. Danas je sve u sivilu i nema nikoga da uradi slicno. U buducnosti tek nece biti nikog. S postovanjem, Vas Hefest - bog naucnik.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

bre :) :) ja sam cirilicu naucio citati na ovom forumu :)

 

 

Шућур Алаху! И треба. То је матично писмо твојих предака. Гре'ота би било да ниси научио. :)

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Лобањин стари пост на теми ''народњаци''

 

Da i ja iznesem svoje mishljenje u vezi Granda. Trudicu se da budem shto je vishe moguce kulturniji.

 

 

SEREM SE NA NJIH!!! Serem se na njih i srao bi na njih i da mi se ne sere. Koliko god da mi je prazno debelo crevo trudio bi se da se iserem na njihovo delo u tolikoj kolichini da prekrije sve shto su ikada stvorili. Srao bi na njihova dela pa makar me bulja pekla kao da sam pojeo dzak ljutih paprichica. I tako kad bi moj izmet prekrio sva njihova "muzichka dela" nebi se ni osvrtao da pogledam da li se josh neko "muzichko delo" vidi jer u toj gomili govana uopshte se nebi videla razlika izmedju govneta i gore navedenih "muzichkih dela". Nisam toliko narcisoidan da volim chak i svoje govno ali sigurno bi lepshe izgledalo od tih njihovih sranja. Srao bi na to chak i da nemam pri ruci papira da obrishem bulju. Makar je briso ciglom ili kamenom nebi uzeo omot njihovog CD-a ni bulju da obrishem. Vec pri samoj pomisli na Grand u meni se javlja tolika kolichina gasova kao da sam mesec dana jeo samo pasulj tetovac. I shta onda uraditi ako kojim sluchajem chovek naleti na tu "muziku" u gradu. Ne preostaje mu nishta drugo nego da se primakne obliznjoj mrachnoj ulici ili zbunu i iskenja se na njihov rachun. Odlichan lek za opstipaciju (opstipacija=nemogucstvo iskenjavanja). Samo poslushajte Grand i problem je reshen, proterace vas u istom momentu.

I da skratim prichu (jer ako nastavim potrajace do dugo u noc) doshli smo do zakljuchka da taj Grand ipak nechemu sluzi.

Grand=odlichno laksativno sredstvo. Pravi prijatelj kad je u pitanju opstipacija.

 

Nadam se da nikog nisam uvredio. Jednostavno sam rekao ono shto mi na srcu lezi...

 

:rockdevil:

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam u osnovnoj školi s vremena na vreme znao da ošamarim po koju drugaricu, u žaru školskih borbenih igara. Ponekad bih to i ozbiljno uradio. Kasnije sam shvatio da je to pogrešno, da su žene ipak fizički slabije i da sa njima sporove ne treba rešavati nasiljem. Štaviše, postao sam veliki protivnik nasilja nad ženama, a pogotovo nad time da se neko tako odnosi prema svojoj partnerki - zašto uopšte ulaziti u vezu/brak, ako ćeš šamarima zavoditi red u odnosima sa "voljenom" osobom? Naravno, ima tu dosta i ženske krivice, ipak su one te koje biraju s kim će biti i niko ih ne tera da ulaze u veze/brak sa grubijanima i siledžijama. No, takav je život i ja mogu samo da konstatujem da je tako. I da se ponašam suprotno od oga - ja sada ne bih bio u stanju jednom da udarim ženu, a kamoli da je izubijam od batina, kao što neki rade. Prosto, gnušam se toga. I zato mogu jedino da kažem sledeće - ako je žena zaista, ali zaista nevaljala, treba je razvaliti, ali ne rukama, već od kurca i to sto posto rešava problem. Šake treba koristiti pre svega za gnječenje dojki i savijanje nogu. Na kraju ćete oboje biti zadovoljni. Eto vam oprobanog recepta protiv nasilja nad ženama.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne zajebavam se stvarno mi je pusila muslimanka,i razvalio sam je od kurca.bas onako jako i grubijanski sa je jebao namerno da bi se osvetio za prokletnika aliju izetbegovica.i njoj je bilo lepo.a ja sam se smorio.jebiga nemogu i necu vise te jebacine bez emocija,ne vidim poentu.mada jos uvek me vuce to sto nikada nisam video kakav je osecaj jebati hriscansku picku

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vidiš u quote tagu gde piše ime postera i datum? E tu imaš jednu strelicu. Ona nije za džabe tu, ne! Klikneš na nju i vodi te na originalno mesto tih zlatnih reči.

Quotovano kao najjači post, da ne bude zabune. :)

Edited by Andrija Smith

Share this post


Link to post
Share on other sites

у јбт, јесте! ето, заборави човек кад не долази овде више месеци. а и мало сам спавао, не замерите ми.

 

ево једног поста (мада верујем да је добра већина већ видела)

 

Не брале. Ова фотографија је ипак прикладнија:

 

ne6jyt.jpg

 

:mhihi:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nastavak o pišanju. :)

како је то успело да се догоди?!?! мада добро, један другар је пишао у троли, и кад је ова кренула низбрдо, можеш мислити каква је била возачева реакција кад је то видео :)

 

 

Slatka moja Vojvodino. :) :) :)
Edited by Denny

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja sam jednom tukao kitom mladu asistentkinju na ispitu...bila dobra, a ja nisam znao nista,pa reko da se malo zabavim sa mladjanom asistentkinjom...posle sam jebo sve dobre koleginice koje su bile na ispitu...zamislite reakciju profesorice kada je to videla...htela i ona da je tucem kitom,al ja nisam hteo...otero ih sve u kurac i otisao...

 

ново време: скоро прошле xD

ja sam vec prosle godine skoro predlozio da se otvori spam tema ali niko od moderatora nije hteo da cuje

 

Edited by Јарослав666

Share this post


Link to post
Share on other sites

U suštini, još niko nije uspeo da da Teši dobar argument protiv ovog benda, iako je meni sranje. A bogami je i u pravu čovek za neke stvari, tipa koji bendovi su gej :)

da i za razliku od svih tih bendova ovaj bend se ne stidi svoje gej strane,oni sta vise se trude da budu gej sto se vidi iz spotova

:) :) :)

 

Xe-None tema. Ne moz' jadnije. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

HC podforum treba yu metalu,a i privuće mnogo više lepšijeh pićaka,a ne ove sasušene metalke,skrndelji,pun mi ih tuxon više,sve se foliraju.Pitam se,koliko neuredan,smrdljiv,ćupav i leprozan treba da budeš pa da ti jedna jebena metalka da pićke danas.

HC for life.Peca in da house of fuck!

 

Svaka cast care-pre svega za ovaj deo o metalkama :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pocitajte malo knjigu Vrelo mudrosti od Valtazara Gracijana i nadjite deo gde pise sta je najveca nesreca za pametnog coveka i videcete kako se ja osecam u prici sa vama.

 

Ne mogu da prestanem da se smejem :)

 

Glupi ljudi su prosto glupi. Glupi ljudi koji misle da su pametni su opasni.

Share this post


Link to post
Share on other sites

isidora bjelica je vrh picka! sta,kao ne bi joj svrsio posred sesira? aj ne lazi sebe,zivota ti,el ne vidis da si licemeran?

zena nacitana,iskusna,sa stilom,pa jos sado-mazo sklonosti..kad bi te dovatila,recitovao bi talmuda dan i noc!

pa bi trazio repete, jos, more, mehr!

hahaha, u meni se stvara dilema koga bih pre, isidoru ili goroa iz mortal kombata :D :D :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...