Jump to content

Biciklizam


sabre

Recommended Posts

Ја гледам помало због брата који се много ложи на бициклизам, пре годину дана је купио КТМов бајс којим је претходни власник возио Ђиро, невероватна машина...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 10 months later...

Trenirao biciklizam aktivno četiri godine. Kasnije sam batalio zbog nekih nesuglasica, a nastavio nisam jer je bicikl bio klupski. Jebeš ga.

 

Inače, tad sam pratio i Tour de France, Giro d'Italia, i Vuelta a Espana. Sad vrlo slabo pratim.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vidjao sam Da ljudi Ljosnu pa se zivi izlome,

lomovi nogu,Lom Kuka

2meseca u gipsu)

pa nesto oderu kozu skroz sa

strane cele noge

,cele podlaktice

Kraste ne mogu da prodju mesec Dana.

Sad Video sam i Vecu Cvorugu

Razbije Glavudzu

To je najgora Mogucnost

da se razbijete.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeste AKO SI Smotan pa se Krsi,

evo ja sam dobio 1 Manju ogrebotinu

rokno u punoj Brzini,upao mi ceo prednji Tocak u Rupu.

140kg Masa puta ubrzanje preko 25km/h...

ima tamo velika rupetina

na Nedvoznjaku Auto puta NBG iza

fontane,mislim ko Vozi verovatno ce

da sa zagleda u automobile,sa strane

pa u Rupu.

Ovi Pederi su Snimali Seriju Rode

da se smeju kad se Ljudi Slome.

To je put za barandu -

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne mora to imati veze sa smotanošću. Desi se da u krivini proklizi točak, da te u grupi neko čukne, pa i te rupe koje spominješ. Još kada se uzme u obzir da se vozi 40km/h, pa i više - vreme za reakcije je znatno smanjeno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Vozim ja, ali... mozda bolje da kazem - vozikam, zato sto vozim iskljucivo na Adi (i do Ade i nazad, ali to je oko 15 minuta pa ni ne racunam). Strah me je da vozim po ulici, u ovom ludackom saobracaju, ali po Adi obrnem do 5 krugova.

 

Ne znam da li je to vredno pomena? :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 year later...

Haha, došao sam ovde noseći se mišlju da pitam istu stvar. :D Sad sam se vratio iz vožnje, milina kada nigde nema ljudi, a vazduh lepo hladi. :)

 

Elem, znam za servis u Goce Delčeva, sa leve strane i bliže keju, nisam siguran kako rade.

Pretpostavljam da postoji nešto na samom keju, ali ne drži me za reč.

I sa druge strane NBG-a, kada voziš stazom pored blokova ka Galovici postoji jedan lik na pola staze koji iznajmljuje, ali i popravlja i podešava bicikle. Jednom mi se kurbla sjebala u po vožnje, čovek mi je pomogao, ništa nije ni hteo da mu platim. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 5 weeks later...
  • 2 weeks later...

ljudi, gde je najbolje u Bgu voziti bajs?

Novi Beograd.
Meni je omiljena staza uz vodu na NBG, kada prođem kroz Omladinskih brigada sve do kraja. Označena je biciklistička staza, sve je široko, nema mnogo pešaka, a sportisti idu na duže rute, pa i izađu van Beograda. Sa leve strane voda i zelenilo, sa desne poljane i zapad... milina.

Share this post


Link to post
Share on other sites

super je to, al ja zivim na Vozdu, malo je zajebano doci (ono, saobracaj katastrofa, a ja sam samo rekreativac). morala bih unapred da smislim kako da dodjem do Nbga a da ne poginem negde :violent:

sad dodjoh iz jednocasovne voznje po Banjici, postoji staza kroz sumu ali kontam da je ono samo utabana zemlja, nije bas prijatno kad pocne da trucka x)

Share this post


Link to post
Share on other sites

jel ima neko neki magični recept za džukce, na prethodnoj vožnji sam morao jednom keru da klepim šljagu posred njuške a na ovoj zadnjoj, malopre, sam šutnuo dva komada (jedan je povratnik)... da me ne shvati neko pogrešno, volim ja pse ali šta drugo da im radim kad krenu da kidišu na mene... mislim da ću na sledeću vožnju morati da ponesem neku šibu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...