Jump to content

Biciklizam


sabre

Recommended Posts

Caka je u tome što je u bg-u to radio neki privatnik, neki klubovi ili ko god već, a u ns čitav posao preuzima grad. Skoro svaki tako veći evropski grad ima te gradske bajseve za iznajmljivanje, na njima su obeležja grada i sl. (kao što npr. ima Barselona itd.). Ovaj projekat je bio među tri najbolje plasirana predloga na konkursu "state of exit" fondacije, pa su ga eto sada i sproveli u delo.

U suštini stari posao, samo lepo našminkan, isfinansiran od naših para, a svi prihodi posle završe u nečijim džepovima (navikli smo :)) )..

Share this post


Link to post
Share on other sites

kapiram te,ali ovde nisu velike pare...gradonacelnik je rekao da ce dati pare...ali kada pogledas...da uzmes maksimum...ti bajkovi ce se maksimum iznajmljivati jos 3 meseca,dolazi losije vreme...da uzmemo maksimum da se svaki dan za 100 kinti iznajme svih 125,90 narednih dana,opet bi to bile neke male pare koje bi jedva pokrile kupovinu bajkova...mozda...a moraju nesto i dati humanitarnim organizacijama...mozda je to neko dugorocno resenje za uzimanje para,al svejedno ne znaju koliko ce biti jos na vlasti...zbog toga mi ovo zvuci istinito...kada se krade,krade se na veliko i odmah odjednom,a ne da cekas,pa pomalo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pratim i ja, kad prodje skupstina pa ako ostane jos nesto malo od etape, posto mogu jedino na rts-u jer nemam kablovsku... Inace, ona dva komentatora ubijaju u pojam koliko smaraju, jedan drugom upadaju u rec ko ludi, jedan drugome zavrsavaju recenice, al se ovaj Matic uvek zajebe pa ga onaj strucni ispravlja, ma ubijaju...

Inace, navija se za Andy Schleck-a, prosle godine mu je izmakla titula za dlaku, ove godine isto ima sansu al' ce morati da zapne zestoko...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ubijaju ih sa onim polivanjem vode na glavu, budale. Ja se nadam da će sutra Endiju biti dovoljno ovih 57 sekundi prednosti u odnosu na Evansa. A Vokler je pravi heroj ovogodišnje trke, jes da je danas izgubio žutu majicu ali svaka mu čast.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pratim i ja, kad prodje skupstina pa ako ostane jos nesto malo od etape, posto mogu jedino na rts-u jer nemam kablovsku... Inace, ona dva komentatora ubijaju u pojam koliko smaraju, jedan drugom upadaju u rec ko ludi, jedan drugome zavrsavaju recenice, al se ovaj Matic uvek zajebe pa ga onaj strucni ispravlja, ma ubijaju...

Inace, navija se za Andy Schleck-a, prosle godine mu je izmakla titula za dlaku, ove godine isto ima sansu al' ce morati da zapne zestoko...

O jebo im ja mater, i njima i onim retardima u skupstini, ko to uopste gleda!?

 

Onaj strucni komentator nije los, zna covek a ovaj sa RTS-a se tako blamira da je to strasno, svaki put odvali bar nekoliko gluposti.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

I ja gledam na Eurosportu samo britanskom preko neta, jbg. nemam kablovsku. Zanimiljivi su likovi sto prenose, samo mi juce nesto sporo radio internet pa mi stalno seckalo, nisam mogao k'o covek da gledam.

Edited by LoveHateLove

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evans sabio, jebiga nije Schleck imao sta da trazi danas... Sutra treba da se desi cudo da Evans ne zadrzi zutaru, tipa da ga pogodi meteor, jer, kako kazu, u poslednjoj etapi nema begova, to je valjda neko nepisano pravilo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa ne znam da li je nepisano pravilo, al' ja to u životu svome nisam video...

Rekoh juče da će Evans da ih sprži... Ipak je hronometar disciplina u kojoj je on maher nad maherima (mada je ovaj nemac danas objasnio :zeleni:)

Nisam gledao pa nemam šta više da dodam. Brao sam malinu danas, šta ću kad sam ratar.. :bigblue:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kakvi begovi, zadnji dan je atrakcija a i da hoce da mu umakne ne vidim kako bi to mogao da uradi. Tour se resava u brdskim etapama i hronometru, ravnicarske etape sluze za zagrevanje i opustanje. Zasluzeno dobio Evans, moram da priznam da sam navijao za Sleka ceo Tour, pre svega sto sam mislio da ce Kontador da mu bude glavni konkurent ali sad mi je drago sto je Evans uzeo, simpatican je lik :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za Kontadora sam znao od početka da neće biti u konkurenciju za prvo mesto, s obzirom da je uzeo ciro mesec dana ranije, samo ne znam da li je pokušavao da pobedi na obe pa se precenio ili šta. A Endi je danas vozio katastrofalno, uopšte mu hronometri ne leže. Ako ništa Evans je zaslužio jedan tour posle svih ovih godina u vrhu, ali mislim da je to to od njega, slabo da će sledeće godine biti u konkurenciji za podijum. I najveća šteta što je brdo favorita ispalo u prvoj nedelji, pogotovo Vigins, on je odličan na hronometru.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 year later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...