Jump to content

Summoning


Turin

Recommended Posts

  • 2 months later...

Summoning... Uh... Uzasno sam se napatio dok nisam nasao vecinu njihovih albuma na mp3 formatu... Ali! mi nije zao uopste...

Ljudi su umetnici... Ne znam zasto vecina ljudi pljuje po ranijim radovima... Meni je logicno da su raniji radovi losiji u odnosu na novije... Bolje tako nego kada je situacija obrnuta... (kao recimo, Dimmu Borgir... Prva dva albuma... Jedni od boljih BM albuma koje sam preslusao... A za kasnije... Nemam reci...NO! da se vratim na Summoning...) Mislim, ljudi su dobili ideju i onda su je razradjivali... I to je ok... Zasto bi ikome bilo smesno sto na Upon the Viking Stallion postoji pesma In The Name Of The Holy Penis-God... Jednostavno treba reci... Pocetak...

Meni omiljeni album je svakako Minas Morgul... Prvo zbog naziva... (Kula Crne Magije... BUHAHAH!) a onda zbog pesama... Svaka pesma je remek delo! Ni na jednu se ne mogu pozaliti.... Ali treba izdvojiti Lugburz... Onda Morthond... I naravno Legend of the Master Ring... Fenomenalno... Klavirske deonice na Legend... Uf... Ne znam... Ako neko kaze da u BM-u nema kreativnosti i da svi Ug bendovi zvuce potpuno identicno... Neka poslusa Summonig a ako mu se ne svidi... Neka pomogne sebi neka, se ubije....!

E da... Jedna primedba... Ljudi se tokom celog svog postojanja bave svetom koji je cika Tolkin kreirao... I kada su snimali film(ove...) mogli su da se sete njih i da ih pozovu da urade muziku... Ili makar jednu pesmu.... ALI NE! Ona svinja od Pitera Dzeksona.... Nije mogla to da uradi... kreten... e da... FILMOVI SU SRANJE! icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

 

Cold be hand and heart and bone,

and cold be sleep under stone:

never more to wake on stony bed,

never, till the sun fails and the moon is dead.

 

In the black wind the stars shall die,

and still on gold here let them lie,

till the dark lord lifts his hand

over dead sea and withered land

 

When the winter first begins to bite

and stones crack in the frosty night,

when pools are black and trees are bare,

it is evil in the wild to fare.

 

To lay down my will upon the Land, Lugburz

 

No sound disturbs this place of blackened souls

This winter walls of stone and ice behold thy might

Again I'm kneeling down to hear these strange tunes of war

Night, oh beloved night, your wisdom floats into my mind

and forms my thoughts of Middle-Earth

to build up a new mighty empire

P.S. Imate nesto o Summoning-u u nekom od Mex-ova... Pa ako vas zanima trazite...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Licno mi se ne svidja Viking Stalion ali ja bas ne volim albume u tom stilu. Lugburz nije losh mada ga retko kad pustim.

 

 

20.12.2004

 

After 7 songs and one long intro we finally have composed the 8th and final song for the new CD. From now on we concentrate on sounds, lyrics vocals and anything else concerning to finish a song. Maybe we will compose a further instrumental track which could be taken as a bonus track for the first edition but that is not sure yet.

 

Neka malo pozure sa novim izdanjem...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eto,meni su npr. skroz prosechni radovi pre Minas-a...jedino pesmu ''The flight of the nazgul'' mogu izdvojiti.

Ali zato od Minas-a pa nadalje...ajm spichles!!!user posted image

 

Znachi JEDVA CHEKAM da ovo novo chudo izadje...!!!

 

 

 

user posted image

Edited by en-a-dva-es-o-4

Share this post


Link to post
Share on other sites

znaci retard, tek sam sada ugledala ovaj topic....

 

 

divni su....divni, kazem icon_da.gif

 

omiljene pesme ...Where hope and daylight die, Where winters forever cry,Dark age, The legend of the......

 

od albuma...hm, sta znam, svi su mi dragi...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...

After 7 songs and one long intro we finally have composed the 8th and final song for the new CD. From now on we concentrate on sounds, lyrics vocals and anything else concerning to finish a song. Maybe we will compose a further instrumental track which could be taken as a bonus track for the first edition but that is not sure yet.

 

:smajlikojiseupisaoodsrece:

 

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 months later...

Konacno, posedujem par pesama (bolje receno semplova) sa novog albuma Summoning-a.

Ukratko muzika je vrlo dinamicna, gitare igraju do sad najvecu ulogu (kao da se cuju arpedja). U jednj pesmi se deo peva na "black speech" jeziku sto stvarno ostavlja utisak nekakve "tame".

Bilo je par reci da ce album izdaci u maju, ali nisam bas siguran da ce biti tako.

Uglavnom, krajem godine bi Napalm records trebao da izbaci set ploca ukljucujuci sve albume i neobjavljene snimke.

Zato bi mi dobro bilo da pripremim oko 100 evra.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Konacno, posedujem par pesama (bolje receno semplova) sa novog albuma Summoning-a.

 

Bilo je par reci da ce album izdaci u maju, ali nisam bas siguran da ce biti tako.

Ne znam po koji put - album se zoove...? ph34r.gif

Zasto mislis da nece izaci u maju?

Pa, ta informacija i dalje stoji na njihovom sajtu.

icon_confused.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Ne znam po koji put - album se zoove...? ph34r.gif

Zasto mislis da nece izaci u maju?

Pa, ta informacija i dalje stoji na njihovom sajtu.

icon_confused.gif

Kao sto vec rekoh album ce izaci tek na jesen, mozda cak i kasnije.

isto vazi i za Kreuzweg Ost.

Ja u stvari imam jednu pesmu od Summoning-s, i dve sa novog K.Ost-a.

Oni su napomenuli da su kao izbrisali vecinu materijala, slucajno (?!), ali to verovatno nije bas tacno, jer napalm records nije ni planirao da izdaje i jedan snimak Summoning-a pre jeseni.

Tu informaciju imam direktno od Markus-a (vlasnik Napalm Records-a).

nazalost Napalmu je danas mnogo prece da izdaje neke gothic bendove nego black metal...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kao sto vec rekoh album ce izaci tek na jesen, mozda cak i kasnije.

isto vazi i za Kreuzweg Ost.

Ja u stvari imam jednu pesmu od Summoning-s, i dve sa novog K.Ost-a.

Oni su napomenuli da su kao izbrisali vecinu materijala, slucajno (?!), ali to verovatno nije bas tacno, jer napalm records nije ni planirao da izdaje i jedan snimak Summoning-a pre jeseni.

Tu informaciju imam direktno od Markus-a (vlasnik Napalm Records-a).

nazalost Napalmu je danas mnogo prece da izdaje neke gothic bendove nego black metal...

Хвала на информацијама и добро да си се сетио да одговориш. ph34r.gificon_mrgreen.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Хвала на информацијама и добро да си се сетио да одговориш. ph34r.gificon_mrgreen.gif

Problem je to sto ja retko dolazim na yumetal.net, a gotovo jedini postovi koje ostavljam su na Hornburg temi. Tu i tamo nekad posetim temu o Summoning-u cisto da vidim ko sve slusa ovaj bend.

Tako ti stoje svtari, jer svo vreme trosim na casopis Hornburg i bend Esgaroth.

Eto, mogu da obecam da ce Summoning biti gotovo sigurno na nalsovnoj strani Hornburg-a kada izbace novi album.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Problem je to sto ja retko dolazim na yumetal.net, a gotovo jedini postovi koje ostavljam su na Hornburg temi. Tu i tamo nekad posetim temu o Summoning-u cisto da vidim ko sve slusa ovaj bend.

Tako ti stoje svtari, jer svo vreme trosim na casopis Hornburg i bend Esgaroth.

 

Eto, mogu da obecam da ce Summoning biti gotovo sigurno na nalsovnoj strani Hornburg-a kada izbace novi album.

Ма, ок бре, нема потребе да објашњаваш зашто, како, битно да си одговорио.... pivopije.gif

А што се тиче овог другог ----> biggreens.gif

Држим те за реч. icon_mrgreen.gif

Добро је да неко овде (за промену) прати и њихов рад.И опет pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ма, ок бре, нема потребе да објашњаваш зашто, како, битно да си одговорио.... pivopije.gif

А што се тиче овог другог ----> biggreens.gif

Држим те за реч. icon_mrgreen.gif

Добро је да неко овде (за промену) прати и њихов рад.И опет pivopije.gif

Ajde pa cu kad budem dobio korice za novi album da postavim na temu.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 5 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...