Jump to content

Summoning


Turin

Recommended Posts

Jedino in malo zameram na albumu "Stronghold", ima tu dobrih pesama ali mislim da bi bilo bolje da nije pevala ona riba na albumu. Nekako mi se njen glas ne slaze sa muzikom.

Upravo zato mi je jedan od najdrazih. Lepo se uklapa uz muziku mada bi album po meni cak bio bolji od Let the... da su ubacili one horove sa Land of The Dead sa Oatha na neke delove tih pesama.

A sto se tice atmosfere Minas Morgul je majka. Taj nekako ima i najpotpuniji zvuk...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 5 months later...

Poslednje što sam čuo od njih jeste da treba da im izeđe do kraja godine neki mini CD sa 2 pesme.

Uzgred, da bih pokazao koliko sam opsednut Summoning-om u ekoliko navrata sam vodio emisije u ''Dol Guldur'' majici. :pivopije:

E, da, i u međuvremenu dok ne bude objavljeno ništa novo proverite Die Verbrantten Kinder Evas (projekat richard-ov) i novi album ''Dusk and Void Become Alive''-odlično izdanje

Edited by +feanor+

Share this post


Link to post
Share on other sites

Brate kada su tacno te emisije na Metropolisu? Kojim danom i u koliko sati?

Par puta sam naleteo i posle toga nikako da naletim na emisiju.

:pivopije:

Moja emisija ''Metal Sound'' ide svake nedelje od 12-12:45 u večernjem terminu. To ti je klasična emisija sa najavama, intervjuima, spotovima i sl.

Pored toga znam da postoje 1 ili dve play liste sa rock, gothic i metal tematikom, ali stvarno nisam siguran kojim je to danima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Postujem ovaj bend, ali stvarno ne mogu da ih slusam vise od jednom u 6 meseci :)

Znas koji mi je omiljeni, gospodaru? Minas Morgul.

Ajd' nekako će ti biti oprišteno. Dobar je Minas Morgul, mad ačuo sam pričeo o ponovnom snimanju k'o što je Dimmu Stormblst.

Uzgred, dobio sam još jedan extra spot!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moja emisija ''Metal Sound'' ide svake nedelje od 12-12:45 u večernjem terminu. To ti je klasična emisija sa najavama, intervjuima, spotovima i sl.

Pored toga znam da postoje 1 ili dve play liste sa rock, gothic i metal tematikom, ali stvarno nisam siguran kojim je to danima.

OK, znaci sutra sam ispred TV-a u 12! :bigblue::pivopije:

Jel pustate i Black i Death metal spotove?

 

btw. znam da spamujem ali moram da se informisem... :mrgreen:

 

Posle King Diamonda i Mercyful Fate najomiljeniji bendd ikada, ah, nista bolje od Let The Mortals Hero Sing Your Fame i Minas morgula, Summoning! da, da Summoning!!

Let the Mortal Heroes... je meni licno najjaci album! :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stvarno, red bi bio da vec jednom vidim i taj Metal Sound. Sutra sam ispred TV-a u 12! :) Samo da ukuckam podsetnik... :ph34r:

 

 

 

 

Eeeeee a aa ee, bre, a Might And Glory? Zadnja tri dana gde god da podjem samo to pustam (od 06:24 do 07:41 min, da budem preciznija :wub: ) i svi me gledaju zasto ih gledam tako kad oni gledaju kako ih gledam :uhoh::lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

OK, znaci sutra sam ispred TV-a u 12! :bigblue::pivopije:

Jel pustate i Black i Death metal spotove?

 

btw. znam da spamujem ali moram da se informisem... :mrgreen:

Let the Mortal Heroes... je meni licno najjaci album! :rockdevil:

 

Slobodno spamuj imamo ''jake'' veze na ovom forumu :rolleyes:

Šalim se, da idu i extremniji bendovi (Emperor, Finntroll, Behemoth, Morbid Angel...), sve zavisi da li ima nekih novosti vezanih za tu grupu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Штета је једино што бенд вероватно никад неће имати неки албум са "набуџеном" продукцијом, неки ЦД где ће за звук бити потрошено више времена, где ће се неко бактати са тим миксетама, пултовима и сл.

Мислим, ако је за музику потрошено 6 месеци, за звук је утрошено 7 дана, тај фазон.

Замислите неки од албума из 90-их са оркестром и у том стилу, како би то било моћно!

Овако, мислим да до тога никад неће доћи и то је права штета јер би музика пуно добила на ширини и простору, баш би била добро путовање, баш добар трип.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Штета је једино што бенд вероватно никад неће имати неки албум са "набуџеном" продукцијом, неки ЦД где ће за звук бити потрошено више времена, где ће се неко бактати са тим миксетама, пултовима и сл.

Мислим, ако је за музику потрошено 6 месеци, за звук је утрошено 7 дана, тај фазон.

Замислите неки од албума из 90-их са оркестром и у том стилу, како би то било моћно!

Овако, мислим да до тога никад неће доћи и то је права штета јер би музика пуно добила на ширини и простору, баш би била добро путовање, баш добар трип.

Vidiš, nikad nisam razmišljao o tome, ne bar na taj način. Meni je i do sad bilo sve super, mada bi bilo zanimljivo kada bi uradili bolju produkciju, prave horove i slično. Moraću jednom da ih i to pitam-nagovorim.

LEGIONS OF MIGHT AND MAGICK

l_2d0c84d995221d33d090538d363a3c14.jpg

l_9af0b4f6995e8dfce684aeb2b3537d8d.jpg

Edited by +feanor+

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...