Jump to content

Summoning


Turin

Recommended Posts

Slobodno spamuj imamo ''jake'' veze na ovom forumu :rolleyes:

Šalim se, da idu i extremniji bendovi (Emperor, Finntroll, Behemoth, Morbid Angel...), sve zavisi da li ima nekih novosti vezanih za tu grupu.

OK, idemo spam! :)

 

Ako ti budu trebali neki spotovi ti cimni na PM... mislim da imam dosta retkih spotova(bar ih u mojoj okolini niko nema) ;):pivopije:

Edited by Wolflord

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne, ja samo izdajem naređenja (moja je prva slika), a Grave (Grobodan) ih na sledećoj slici izvršava na Dragoljubu... :rolleyes:

Videla sam da on vrsi tu neke rituale, ali nikad ne bih pomislila da to ne radi sopstvenom voljom i da je podlozan manipulisanju :(

Ne naziva on tebe gospodarem za dzabe :):)

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Штета је једино што бенд вероватно никад неће имати неки албум са "набуџеном" продукцијом, неки ЦД где ће за звук бити потрошено више времена, где ће се неко бактати са тим миксетама, пултовима и сл.

Мислим, ако је за музику потрошено 6 месеци, за звук је утрошено 7 дана, тај фазон.

Замислите неки од албума из 90-их са оркестром и у том стилу, како би то било моћно!

Овако, мислим да до тога никад неће доћи и то је права штета јер би музика пуно добила на ширини и простору, баш би била добро путовање, баш добар трип.

 

 

Dobra je ideja i verovatno bi to zvučalo moćnije samo mislim da nisu baš finansijski sposobni za tako nešto a i skroz sam zadovoljan sa zvukom sa poslednja dva albuma. Moja skrivena želja je da batale tolkina i pronađu neku novu tematiku ( mitologija, priroda i slično ) i da urade nešto novo u smislu da dovedu gostujuće muzičare i vokale.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma, sto se mene tice tematika im je sasvim ok. Koji djavo vise i pagan mitoloski bendovi, a ako oni u to ni neveruju, bilo bi besmisleno da se sada uzmu toga, pogotovo jer kada su oni poceli sa Tolkinom malo njih je to radilo, a sada kada bi presli u mitologiju ispali bi smesni i glupi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije da nisu hteli. Čitav ''Nightshade Forest'' je trebao da bude posvećen Sagi o Nimbelunzima, al' su od toga kasnije odustali (zato što je u to vreme to Mystic Circle uradio). A onda je došao ''Stronghold'' koji je čitav u fazonu Murkoka. tako, da su ipak relativno oscilirali u tematici (bar u jednom periodu 1997-1999)

 

Da, oni pevaju o nekakvoj mitologiji to nikako, previše je to izlizano...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa to sam i ja mislio. Previse bendova vec pokriva tu tematiku

Naravno, mada k'o što rekoh, imaju oni i druge zanimljive teme na raspolaganju. Mislim da će biti još tema vezanih za Murkoka i slične autore, a ne samo za Tolkina.

Stvar je u tome što ni kod tolkina nisu baš samo vezani za novele o klasičnom Srednjem Svetu, već su obrađivali i neku drugu njegovu poeziju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobra je ideja i verovatno bi to zvučalo moćnije samo mislim da nisu baš finansijski sposobni za tako nešto a i skroz sam zadovoljan sa zvukom sa poslednja dva albuma. Moja skrivena želja je da batale tolkina i pronađu neku novu tematiku ( mitologija, priroda i slično ) i da urade nešto novo u smislu da dovedu gostujuće muzičare i vokale.

Nema šanse, bio je intervju u MSoundu #2 kad lepo kaže richard (Protector) da to neće raditi više ni pod razno. Uzgred, on se tad žalio na flautu koju je koristio u poslednjoj pesmi, al' to čak niko nije ni primetio. Pa ga je to još više smorilo. A za gostujuće ljude, to njih mrzi. Jedini što tačno znam d aće sledeći album imati dosta sintetičkih horova kao novinu i to je to...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

Auuuu .... definitivno ne mogu sve to da chitam ... Dakle, moje misljenje o Summoning-u, moguce da dolazi kasno, al sta da radim :)

Jedan od mojih omiljenih bendova sada. Imaju neponovljivu atmosferu, odlicnu muziku, nekako se izgubis dok ih slusas. Skinula sam sve albume do sada (trajalo je 3 dana) sa www.mp3real.ru (ako je vec pominjan sta da radim...)

Ima samo 2 clana, kako sam cula... I zaista su odlicni...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kad se vas dvojica sastanete.. :no::):veseli:

 

@ lake_bodom (:bigblue:)

Ako se dobro secam, Summoning ti je u top 10 najgorih bendova. Nisam od tebe ocekivala ovako... hm... pristojne komentare :) Prijatno si me iznenadio. Stvarno, gde ti je nestala ratnicka krv, majke ti? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 year later...
  • 2 weeks later...

I've been waiting for you, my son...

Dočekah! ^_^

 

Kome nije jasno:

Eeeeee a aa ee, bre, a Might And Glory? Zadnja tri dana gde god da podjem samo to pustam (od 06:24 do 07:41 min, da budem preciznija :wub: ) i svi me gledaju zasto ih gledam tako kad oni gledaju kako ih gledam :uhoh::lol:

 

 

 

La la lalalala...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

... lalalaaaaaa...

Share this post


Link to post
Share on other sites

I naravno, ne smem propustiti da pomenem i preporučim svima koji nisu slušali još i Beleriand, kao i Land Of The Dead. Ova potonja ima atmosferu toliko mračnu, hladnu i jezivu, da joj niti jedan Iguman ne može prići.

Slobodno je drmnite na repeat i do večeri jucate i idete pa-pa. Provereno. Fans only.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo nekih vesti sa sajta u vezi novog materijala:

 

19.10.2008

Silenius has done session vocals for one song of the forthcomming Amestigon CD. He also is in the finishing process of the new Kreuzweg Ost CD which hopefully will be released in the middle of next year.

 

To avoid some commun confusions concerning the present situation of summoning; here the actual state. Protector has already made 7 song fragmentents for summoning. For a while there were plans to make a mini CD with 4 songs done only by Protector with no contribution of Silenius, because of his work on “Kreuzweg Ost”, but meanwhile Protector decided to wait for Silenius and concentrate on his other projects and use the fragements for the next complete album.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo nekih vesti sa sajta u vezi novog materijala:

 

19.10.2008

Silenius has done session vocals for one song of the forthcomming Amestigon CD. He also is in the finishing process of the new Kreuzweg Ost CD which hopefully will be released in the middle of next year.

 

To avoid some commun confusions concerning the present situation of summoning; here the actual state. Protector has already made 7 song fragmentents for summoning. For a while there were plans to make a mini CD with 4 songs done only by Protector with no contribution of Silenius, because of his work on “Kreuzweg Ost”, but meanwhile Protector decided to wait for Silenius and concentrate on his other projects and use the fragements for the next complete album.

 

 

o ho ho!!!

 

lepo,lepo!

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...