Jump to content

Summoning


Turin

Recommended Posts

  • 3 months later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...

Kad smo vec kod covera Summoninga. Pre nekih mesec dana eto i ja odlucih da odam postu Summoningu. Na my space Numenora (moj bend) možete čuti obradu pesme ''The Legend of The Mater Ring'' koja je snimljena za drugi deo kompilacije ''The First Ring II'':

http://www.myspace.com/numenorband

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kad smo vec kod covera Summoninga. Pre nekih mesec dana eto i ja odlucih da odam postu Summoningu. Na my space Numenora (moj bend) možete čuti obradu pesme ''The Legend of The Master Ring'' koja je snimljena za drugi deo kompilacije ''The First Ring II'':

http://www.myspace.com/numenorband

 

:rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stvarno hvala! Mnogo znace vasi komentari,

Eto uskoro cemo otvoriti fan stranu na facebooku za Numenor pa se uclanite ako zelite. Mini CD zajedno sa ovom pesmom bi trebao da izadje u decembru za Tanelorn Records.

Edited by Despot!

Share this post


Link to post
Share on other sites

E pa nemaju svi jbni face :bigblue:...nego sad slusam i ostale pesme, jesi ti pustao ovu Monarchy Divine u MS emisiji na TVu kad je bila ili se varam?

A po pocetku Once We Where Kings vidi se da su Brankovici petljali prste...bice nesto od vas :)

Jesam, to je bilo jos 2007-me. ja sam vodio MS emisiju. Da budem potpuno iskren Srđan i Đeda su sami napravili i snimili obradu ''Legend''. Ja sam bukvalo samo došao i snimio vokale i dodao par semplova. Stvarno su odradili vrhunski pos'o!

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Kad smo vec kod covera Summoninga. Pre nekih mesec dana eto i ja odlucih da odam postu Summoningu. Na my space Numenora (moj bend) možete čuti obradu pesme ''The Legend of The Mater Ring'' koja je snimljena za drugi deo kompilacije ''The First Ring II'':

http://www.myspace.com/numenorband

 

 

brate nisu umrli da im odajesh poshtu :haha:

 

odao si im pochast..i to dobru..sjajno zvuchi :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

brate nisu umrli da im odajesh poshtu :haha:

 

odao si im pochast..i to dobru..sjajno zvuchi :pivopije:

Hvala! Šta znaš vidiš da se ne javljaju k'o da su u zemlju najcernju propali. Pa rekoše sledeće godine. E, baš ću sutra prekosutra da pitam ove sa Napalma kad će novi Summoning...

Edited by Despot!

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Evo i malo inside informacija. Pričao sam danas sa čelnim ljudima sa Napalma i evo šta mi rekoše.

Falkenbach izlazi u januaru, a za Summoning i DVKE s ejoš trenutno ne znaju tačno datumi ali bi trebalo do leta izdanja da budu objavljena.

Falkenbach bi čak mogao da imam i pre nove godine. Nije nemoguće d ai Summoning nekako čujem pre.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 months later...

Neverovatno je da nešto što na papiru izgleda beznadežno (ukucani ritmovi, jedan te isti zvuk gitara, jeftine klavijature koje kao da je i klinac od 9 godina prerastao, očajni vokali... i sve to spakovano u repetitivne pesme duge 10+ minuta), zapravo šljaka ovako dobro.

Najbolja izdnja Dol Guldur i Nightshade Forests.

Share this post


Link to post
Share on other sites

od njih nema nista:D

nego li, dok ne dodje novi album, preslusajte bend Draugnim. Imam dva njihova originala, a bend zvuci kao mesavina izmedju Moonsorrowa i Summoninga.

Meni stvarno perfektan bend, a veruejm da ce se svideti i vecini ljudi sa ove teme.

To mu dodje kao licna moja preporuka:D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...