Jump to content

Google Chrome


oʞɾoƃ

Recommended Posts

И ја имам исти тај проблем са пуцкетањем од када сам инсталирао седмицу. Ја се триповао да ми је комп полудео.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 months later...

Nije vezano za vasu problematiku ali imam jednu preporuku za add on.

 

Zove se Adblock plus.

 

Ako znate one dosadne reklame na youtube-u kad ocete da pustite klip ? E instalirajte ovo i lepo ce zaobilaziti glupave reklame. Ne samo to, nego bilo kakve reklame koje vam iskacu ce biti uklonjene.

 

https://chrome.googl...kbiglidom?hl=en

E car si, bas sam imao problema sa iskakanjem jebenih reklama :***

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Imam jedan problem sa Chromeom. Kada skidam neki sadržaj, skinem jedan fajl i prilikom sledećeg skidanja browser se samo zamrzne i mora da se restartuje. Pritom se na dekstopu svaki put kada nešto skinem pojave i neki .tmp fajlovi. Da li je to neki virus koji pravi probleme samo browseru ili nešto drugo?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pitam, ipak moras sacuvati ugled :D

 

Btw, sad sam cuo za Zombijanu prvi put, i toliko mi se dopala da sam dobio zelju da skinem to govno :haha:

 

Mada sam u Firefoxu tako da ko ga jebe ipak :D

 

zaposlise malog

Edited by Demon Seed

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

Nisam siguran da je do flesh-a... Meni Chrome generalno baguje kao lud u poslednje vreme, jede memoriju nenormalno, zateknem da mi je povukao 900 mb rama! I to samo sto je upaljen na duze vreme. Ista stvar na kompu kuci i na poslu. Nesto su sjebali sa zadnjim update-om, raspada se skroz...

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Posto inace kuburim s RAMom ovaj novi update je ucinio da svakih pola h zabode Win zbog Chrome-a nacisto :no:

Nego dodjoh zbog drugog problema - kad pustam muziku na yt ako nisam u tom tabu nece da se loaduje (tipa ide playlista u pozadini i ucita clip 10% i ceka da dodjem da ga vidim :haha: ). Bez izuzetka. Ne nadjoh na netu objasnjenje. Teram YT na FF u medjuvremenu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ја имам сличан проблем, како су урадили тај апдејт. мени се учитавају клипови, све супер, али сецка када год отварам неку другу страницу. раније тога није било.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Probajte ono što sam već pominjao - ukucajte chrome://plugins gore, idite na more details ili kako već piše u desnom uglu, pa na disable npapi ili disable ppapi, jedan uvek mora biti uključen.

 

Meni je to pomagalo kod nekih problema sa Flešom, baš sa Tjubom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

нашао сам сјајну екстензију - Awesome New Tab Page

 

када се отвори нова картица, могу да се трпају странице које хоћеш, да им се мења величина, изглед...

 

овако сам ја подесио: http://www.dodaj.rs/f/1A/Ix/45uRmcq7/antp.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...