Jump to content

Get Thrashed!


Jabba the Hutt

Recommended Posts

Moze da bude i najveci slepac na svetu i bice mu oprosteno.Dave vec duze vreme prica kako je imao najveci uticaj na thrash bendove i kako je on pomogao da Exodus postane ono sto jeste,tako da me te izjave uopste ne cude

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Replies 125
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

one delove o moshovanju, hardcore-u i NU i new metalu kao da sam ja pravio :)

eto vam svima koji mi niste verovali da uz thrash mora da ide i šutka, mosh i puštanje krvi, da je hardcore jedan od thrashu najsrodnijih muzičkih pravaca, i da nije protiv thrasherskih pravila da slušaš i tzv. "novi mjetal"...

:evotigana::razz:

Share this post


Link to post
Share on other sites

nemoj sad da se vadiš... a kad si mi rekao "idi slušaj Soulfly!"? :razz:

dobro je da ovi "veći katlici od pape" vide to :da: ...

 

A kakve veze ima Soulfly sa hardcore-om ili thrash-om?Nikakve.Ajd' tu i tamo neki uticajcic,i nista vise.

Na moderno se pre svega mislilo na moderne bendove kojima je koren thrash,a ne na one koji nemaju veze sa tim.Bilo bi uopste glupo i pricati o takvim bendovima u dokumentarcu koji se bavi thrash metal muzikom.

Ja licno volim modernije bendove,ne bas u preteranim kolicinama,ali Hatebreed,Machine Head,Cataract,Born From Pain i sl. su uvek dobrodosli u mom player-u.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ima Soulfly i HC i thrash uticaja, pa nije Max mogao baš toliko da pobegne od samog sebe, čoveka koji je napravio onolike thash albume sa Sepulturom, al nije ni bitno, nemoj sad da se ovo pretvori u raspravu o Soulflyu...

Znam bre na sta i koga su mislili, neki od tih bendove se i pojavljuju i pričaju u dokumentarcu... hteo sam da ti kažem da si i ti dovodio u pitanje moje "trešerstvo" zato što volim i modernu svirku, pa cak i neke NU metal bendove... si cepidlaka, 'bem mu pep'o :)...

Bitno je da je Scott Ian rekao da je Toxicity thrash metal album :)!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Otkad postoje ta "thrasherska pravila"?Prvi put za to cujem.Scott Ian je jedan o ljudi koji je vec dokazao da nema pojma sta je thrash.Slusaj ti sta hoces i misli da je i Linkin Park old-school thrash,bas me briga

Share this post


Link to post
Share on other sites

Otkad postoje ta "thrasherska pravila"?Prvi put za to cujem.Scott Ian je jedan o ljudi koji je vec dokazao da nema pojma sta je thrash.Slusaj ti sta hoces i misli da je i Linkin Park old-school thrash,bas me briga

 

o bože :)! opusti se...

jbt nisi čuo za thrasherska pravila!? pa ti nisi tr00 :)!.. zajebavam se čoveče ;)!

koliko smajlija je trebalo da stavim za Scott Iana? i što si se ti našao prozvanim, i zašto bi te bilo briga što ja mislim da je Linkin park old school thrash :)? onaj koji je trebalo da se nadje prozvanim se već našao ;)

 

i što ste napušili onog jadnog Mustainea toliko, pa nije se baš toliko proseravao, nije rekao da je on najbitniji tu, nego da je, s obzirom da je svirao s njima, uticao na Hetfilda i na Kerrya...

Edited by krchulj

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma kad sam prvi put izašao u grad, neki sumnjvi likovi me uvukli u kafić, pustili Panteru, stavili levak u usta i sipali vinjak, zabili džoint u venu, namazali mi kosu s nekim preparatom za brz rast, iscepali mi odeću, i tako su me držali celu noć... i onda kad sam izašao, svi su mislili da sam metalac, svi me zapamtili tako, i ja šta ću, prihvatio to tako...

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma kad sam prvi put izašao u grad, neki sumnjvi likovi me uvukli u kafić, pustili Panteru, stavili levak u usta i sipali vinjak, zabili džoint u venu, namazali mi kosu s nekim preparatom za brz rast, iscepali mi odeću, i tako su me držali celu noć... i onda kad sam izašao, svi su mislili da sam metalac, svi me zapamtili tako, i ja šta ću, prihvatio to tako...

 

 

 

 

 

e to je ono najbolje iskustvo kada te uhvate i onda od tebe naprave metalca.ali koji je to preparat za brz rast kose?:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...