Jump to content

Get Thrashed!


Jabba the Hutt

Recommended Posts

  • Replies 125
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Super dokumentarac....dopao mi se u svakom pogledu...moglo je malo vise o Nemackoj skoli da se prica...al' ajd'...ipak su ga ameri pravili !!

 

Nisam znao da je Dave uticao na Kinga i Hetfilda...iako je malo prskao s' mozgom,on je kralj !!

 

Pantera je odrazla thrash...i svadjajte se tu koliko hocete...oni ce biti jedan od kultova ovog pravca !!

 

Zanimljivo je bilo sibakanje metalaca, skinera, hc-ovaca kada je Anthrax prekinuo svirku !! 5-6 moshova u isto vreme... :) :)

 

Ali kako se smeje onaj pevac Overkill-a....valjao sam se po podu kad god ga ugledam !! :rockdevil:

 

 

 

Sta reci....THRASH TILL DEAT !! :rockdevil:

 

 

 

 

ma mocan doku!

ali jeste vidjeli onog krvavog kada prikazuju toma i kinga?

jebote krv se proliva na svirkama,ili kad svira hatebreeder pa onaj mlati nogama na sve strane :).sto neko kaze mogli su vise ukljuciti njemacku scenu,steta sto tankard nisu ukljucili u tu pricu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

Fantastichan dokumentarac, vrli prikaz jednog od najbitnijih (if not THE) metal zanrova i, moram reci, meni licno je dosta znacio, jer pokazuje da je ova muzika nekada imala kanda i dublje znachenje nekim ljudima, konkretno tim ljudima koji su je i pravili, pre nego shto je krenula da se shiri i pre nego shto je situacija postala komplikovana. U poslednje vreme mi se malo zgadio ceo novi "wave" bendova, tipa Bonded By blood, Evile, Merciless Death, blah blah, koji su nekako uzeli srz i iskoristili new age nabudzenu produkciju i to predstavili kao thrash, meni je to dosadno, ultimativno dosadno. No love. Shto je josh gore to je uzelo da utiche i na te originalne bendove, najskoriji primer being Exodus, koji nabudzuju i izveshtachuju taj originalni snimak. Zanr da je mrtav nije, daleko od toga, ali pati od iste boljke kao i metal in general, preveliki odnos redundant sranja u odnosu na dobre stvari.

 

Obavezno odgledati!

 

PS. Da, jedini koji mi je ishao na kurac konstantno tokom filma je Dejv, jebi se Dejve.

Edited by Haris Brkić

Share this post


Link to post
Share on other sites

Daleko od toga da mu je uticaj mali i definitivno je jedan od gitarista koji ima veoma vaznu ulogu za pocetak thrasha, ali njegova umisljenost, arogantnost i hrpa debilnih izjava su toliko veliki da nazalost mnogo vise dolaze do izrazaja njegove negativne strane nego pozitivne.

Uz sve to mu se iz cistog revolta kod drugih sve te zasluge umanjuju.

Inace, kad mu se izbace ljudske mane, mora se priznati (voleo neko Megadeth ili ne) da je covek stvarno vrhunski muzicar i mnogo dobar gitarista.

Edited by hate squad

Share this post


Link to post
Share on other sites

jedan od najvecih majstora u muzici?mislis, najveci serator?

То некако иде једно с другим. Највећи генијалци су обично и највећи егоцентрици и гузице.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 months later...

Odgledah i ja skoro, dobar filmic, jedino sto mi je islo na zivac je Lars, kad ga vidim lomi mi se monitor :violent: a i oni nju metalci, za koje stvarno ne znam koji ce kurac u thrash dokumentarcu su skoro pa jednako iritantni... Al' inace, sasvim dobar dokumentarac, najvise su mi se svideli delovi sa Exodusom(kakvi kraljevi :) ). I da, slazem se da je trebalo staviti MNOGO vise akcenta na nemacku thrash scenu, jebote Tankard se pojavljuje samo u jednom kadru filma(samo neke skorasnja slika Gere kako stoji na bini)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...