Jump to content

Get Thrashed!


Jabba the Hutt

Recommended Posts

Ima Soulfly i HC i thrash uticaja, pa nije Max mogao baš toliko da pobegne od samog sebe, čoveka koji je napravio onolike thash albume sa Sepulturom, al nije ni bitno, nemoj sad da se ovo pretvori u raspravu o Soulflyu...

Znam bre na sta i koga su mislili, neki od tih bendove se i pojavljuju i pričaju u dokumentarcu... hteo sam da ti kažem da si i ti dovodio u pitanje moje "trešerstvo" zato što volim i modernu svirku, pa cak i neke NU metal bendove... si cepidlaka, 'bem mu pep'o :)...

 

Ne,ja sam rekao "Idi slusaj Soulfly" iz zajebancije,i nisam nista dovodio u pitanje.Slusaj ti sta 'oces,tvoja stvar.

 

Bitno je da je Scott Ian rekao da je Toxicity thrash metal album :)!

 

Jebiga,covek nije napravio thrash metal album skoro 20 godina,pa je verovatno i zaboravio sta je to thrash.

Nego,meni sjajna ona prica o ekipi iz NY koja je imala svoju kucu gde su organizivali svirke za sve bendove iz tog perioda.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Replies 125
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

o bože :) ! opusti se...

jbt nisi čuo za thrasherska pravila!? pa ti nisi tr00 :) !.. zajebavam se čoveče ;) !

koliko smajlija je trebalo da stavim za Scott Iana? i što si se ti našao prozvanim, i zašto bi te bilo briga što ja mislim da je Linkin park old school thrash :) ? onaj koji je trebalo da se nadje prozvanim se već našao ;)

 

i što ste napušili onog jadnog Mustainea toliko, pa nije se baš toliko proseravao, nije rekao da je on najbitniji tu, nego da je, s obzirom da je svirao s njima, uticao na Hetfilda i na Kerrya...

 

Ja sam lepo napisao da me je bas briga,slusaj ti i misli sta hoces.Da,osecam se prozvanim ako covek kome je u avataru omot pantere treba da mi govori sta je thrash metal.Sto se tice Davea slazemo se u jednom,on je zaista jadan.Ja zaista volim Megadeth,daleko vise od Metallice,ali Dave pocinje sve vise da se proserava.

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

a šta sa čovekom koji ga živi već 12 godina :cool:

i već sam ti rekao da je ceo taj post bila zajebancija, i šta se primaš i dalje a pričaš kako te baš briga... nisam ja nikom objašnjavao šta je thrash, samo sam rekao što ima u dokumentarcu :razz: ...

i ako Pantera po načinu života, stavu, načinu na koji pristupa muzici, za tebe nije thrash, ako je već sama muzika previše spora ili ima previše groova, ili šta već, da bi bila thrash, onda stvarno ne razumeš poentu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

upravo :da:

druga je stvar ako ti se Pantera ne svidja kao bend, "previše su moderni, a ja volim old skul", ili nemačku školu, to poštujem, ali ne možeš da kažeš "MENI pantera nije thrash",mislim možeš, ali to je isto kao kada bi rekao "meni BMW nije nemački auto" :)

thrash metal nije samo brzi rifovi i ritmovi, to je stav, pokret, način života...

 

edit: pogledaj jebeni dokumentarac :da:

Edited by krchulj

Share this post


Link to post
Share on other sites

Od nekoga,ko(kako ti kazes) "zivi" thrash vec 12 godina,ocekivao sam malo bolje shvatanje muzike,thrash metala pre svega.Na Panteru su neki thrash bendovi imali uticaj,ali njihova muzika je daleko od thrash-a.Ovo je kraj rasprave.Pantera ne zasluzuje da se vise pominje na thrash forumu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Od nekoga,ko(kako ti kazes) "zivi" thrash vec 12 godina,ocekivao sam malo bolje shvatanje muzike,thrash metala pre svega.Na Panteru su neki thrash bendovi imali uticaj,ali njihova muzika je daleko od thrash-a.Ovo je kraj rasprave.Pantera ne zasluzuje da se vise pominje na thrash forumu.

 

Jer je ona mnogo vise od cistog thrash benda,slazem se

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma dobro, satanu moraš da opraštaš takve stvari... jbg. to je satan :)

ali koji je meni kurac da se upuštam u raspravu "koji muzički pravac je koji bend"... to sam rekao da neću nikad više da radim, još od kad me je isto takav neki klinac ubedjivao da je megadeth heavy, a Kreator death metal :)

klinac uporan, sav se zajapurio, hoće da se bije :)

nego, get thrashed dokumentarac... gledao neko :)?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Super dokumentarac....dopao mi se u svakom pogledu...moglo je malo vise o Nemackoj skoli da se prica...al' ajd'...ipak su ga ameri pravili !!

 

Nisam znao da je Dave uticao na Kinga i Hetfilda...iako je malo prskao s' mozgom,on je kralj !!

 

Pantera je odrazla thrash...i svadjajte se tu koliko hocete...oni ce biti jedan od kultova ovog pravca !!

 

Zanimljivo je bilo sibakanje metalaca, skinera, hc-ovaca kada je Anthrax prekinuo svirku !! 5-6 moshova u isto vreme... :) :)

 

Ali kako se smeje onaj pevac Overkill-a....valjao sam se po podu kad god ga ugledam !! :rockdevil:

 

 

 

Sta reci....THRASH TILL DEAT !! :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...