Jump to content

Karijes


dimmu1

Recommended Posts

ako se to odnosi na 'stara skola crnog-djubre metala' to je bila ocigledna zajebancija,a ne greska pa zato i mislim da nema ni potrebe za ispravljanjem.veoma dobro znam da se pise thrash,a ako vec toliko bode oci brisite,editujte ili sta vec..

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

10.4. u Aurisu(Novi Sad) sviraju:

Deponija Zvuka - Punk - Ridjica

Karijes - Thrash Metal - Sombor

Pollution - Thrash Metal - Beograd

i Killing Spree - Death Tribute - Ruma

Pocetak:21h

Ulaz:200din

 

Vidimo se tamo!

Share this post


Link to post
Share on other sites

:haha::pivopije:

inace sto se tice pevacice nisam ovde pisao da ona nije u bendu vec jedno 2 meseca.zbog nekih privatnih razloga je odlucila da izadje iz benda pa smo sada trojka i ja sam preuzeo vokale.demo smo uzasno dugo odugovlacili,ali jbg takva je situacija.na leto ulazimo u studio pa kud puklo da puklo.dosta je odugovlacenja vreme je da se snima! uskoro bi trebali da snimimo probu,cisto da cuje narod kako to zvuci,a i bice nadam se jedna nova autorska po prvi put odsvirana u novom sadu.vidimo se!

Edited by dimmu1

Share this post


Link to post
Share on other sites

^ :pivopije: bice opasna svirka! samo da nista ne podje po zlu kao prosli put kada smo bili :haha:

e bre...

 

a taman se bata Pokojni i ja zaljubili u nju... :wub:

 

:haha:

 

 

snimite to kako god, kasnije uvek mozete da snimite bolje

 

:pivopije:

ehhhh....pa jbg,trebali ste doci u novi sad 9.1. da je gledate :P to je bila svirka za pamcenje..trebali smo svirati u 1,na kraju izasli na binu u 2 i 20,meni pocrkali kablovi,basisti ukrali kabel iz torbe i ja sta cu svirao na overdrajvu obrade i nase autorske :haha: pa da,trudicemo se da izvucemo sto bolji snimak ali jbg sa cim se sve sluzimo,a jos je i studio gde smo imali probe zatvoren...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zašto i kako se Auris zatvorio? :S

zato sto su neki rusili kontejnere i razbijali prozore ili izloge nisam bas najbolje razumeo od tih hangara ili sta su vec pored.normalno je da je ljudima dopizdilo da im se ta sranja desavaju i auris je morao da se zatvori jer ta sranja nisu prestajala...

Ko bi hteo takvo mesto da zatvori ?

policija :P

Bilo je to fino mesto, posebno na minus 10

Pa da... bas je bilo fino. :)

postajalo mi je sve vise i vise ok mesto.da su sredili neki garderober i da se ima negde sesti klub bi bio cak sta vise odlican za svirke.ali jbg sta da se radi,ljudi su upozoravali da ce zatvoriti klub ako se to prevrtanje kontejnera i slicno nastavi posle svirki ali eto...

no eto sad ostaje samo dvoriste i prostor 2 sa 2 za sutke :no:

Edited by dimmu1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...