Jump to content

Obuća


Fex

Recommended Posts

Na sta da obratim paznju pri kupovini patika za trcanje? Osim toga da budu lagane.

 

verovatno ti trebaju za asfalt ili beton pa biraj mekši đon (zbog amortizacije, čuvaš skočne zglobove i kolena)

za zemljane/kamenite/nasipane staze ide tvrđi (tu podloga amortizuje dosta ali neravna podloga brzo ubije tabane pa je bolji tvrđi đon)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Асикс гел мајка. Обавезно да узмеш нешто са меком петом, да има ваздушни ђон, федере или гел. Задњи део патике треба да буде подигнут у односу на предњи, пошто се правилно трчи на прстима. И узми од платна или неког другог меког материјала, због тежине и савијања.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pazarila. Jbt, jedva sam nasla patike, sve neki fensi modeli. Nije bilo sanse da lutam po prodavnicama jer mi budzet dozvoljava da kupim na 5 meseci otplate preko mamine firme. Na popustu 7200. :/

Veci deo patike je platneni, nevidjeno udobne i lagane.

 

407853-105-nike-1.jpg

Edited by Night's Blood

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam se razočarala pre nekoliko strana na ovoj temi u jedne njihove žute (kad sam ih probala). Dobro nisam poručila sa neta, sjebala bih se baš...

 

AirStep su mi zakon. Najuodbnije ikad, a možda i najlepe čizmice. Ima u NS Cotton, trenutno i neko sniženje... naravno, sad uzeh i cipele.. al to je već moja boles'

 

Evelyn (te imaju lepu štiklu)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imam i AirStepove i u pravi si, isto su udobne. Ne znam, nisam imala losa iskustva sa Miz Mooz, a ima ih i sestra i drugarica. Fly London su isto fenomenalne, samo ne volim ortopedsku petu i skroz oblu prednju stranu, kakav im je najcesce dizajn.

 

374316_530690916961215_791359622_n.jpg

Edited by Kokopelli
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imam i AirStepove i u pravi si, isto su udobne. Ne znam, nisam imala losa iskustva sa Miz Mooz, a ima ih i sestra i drugarica. Fly London su isto fenomenalne, samo ne volim ortopedsku petu i skroz oblu prednju stranu, kakav im je najcesce dizajn.

 

E imaju li radnju fly london u beogradu, neko mi to pomenu ali ko kroz maglu...?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...