Jump to content

Obuća


Fex

Recommended Posts

Je l' bio ko skoro u onom Tref autletu u Jerkovićima? Prolazim pre neki dan kolima pored, kotrljam se polako da snimim situaciju, ono eksterijer nekako neugledan i nema nikog, reko' vidi zatvorili. Ne beše ni mesta da se parkiram uz ulicu i proverim za svaki slučaj, pa okrenem i u povratku vidim da iz Trefa izlazi neki čika :S

DakleM, šta se dešava s tom radnjom?

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Ne lupetaj. Ja imam nekoliko pari koje traju već 3-4 pa i 5 godina i u sasvim ok su stanju i još uvek ih nosim. Vans su ti ubedljivo najbolje, pogotovo što se tiče udobnosti, i to sve do jedne, pa i slip-on, Fallen su isto skroz dobre. I Nike u suštini pravi skroz dobre skejterice.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne,prave ih sa ciljem da noga lepo legne na skejt i da ne kliza,a ne za setnju.

 

Jedine skejterke koje su mi trajale bile su globe.I danas ih imam ali djon je totalno propao,za bajs su sada,kad je suvo vreme....

 

meni su se vans raspale za 6 meseci.

Globe vec 7 godina guraju

 

E da,i adidaske kampus i ove poslednje najkare mi i dalje traju ali nisu klasicne skejterke.

Share this post


Link to post
Share on other sites

адидас су јаке к'о земља

ценим да су ове најјаче и најиздржљивије патике које сам носио

Adidas-Forum-Low-Black-White-01.jpg

 

 

и користим прилику да се најебем мајке продавницама по Београду у којима Gazelle коштају преко 8000 динара

Share this post


Link to post
Share on other sites

I meni su se Vans raspale poslije manje od pola godine, tačnije nisu još u potpunosti ali đon je toliko izlizan da spao na milimetar debljine. O Fallenu da i ne pričam, imao sam jedne sa vulc đonom i nije ništa od njih ostalo. Najbolje su se dosad pokazale Zoo York i Osiris, mada DC nisam imao a kontam da su one najkvalitetnije.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Šta vi radite s tim patikama? :D

Meni jedne Vans traju 4 godine, nisu u savršenom stanju ali su i dalje neverovatno udobne, dok mi slip-on traju 4.5 godine. Fallen Rising Sun će u februaru 5 godina kako sam kupio i i dalje su ok.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Šta vi radite s tim patikama? :D

Meni jedne Vans traju 4 godine, nisu u savršenom stanju ali su i dalje neverovatno udobne, dok mi slip-on traju 4.5 godine. Fallen Rising Sun će u februaru 5 godina kako sam kupio i i dalje su ok.

Zavisi od toga kako ko gazi, nekima će se brzo sjebati đon, jer vuku noge ili gaze na unutra/spolja...

Edited by Lou

Share this post


Link to post
Share on other sites

I Nike u suštini pravi skroz dobre skejterice.

 

све што Најки ради је добро, буразер једне Максерице носи већ 4 године и ни на једном месту нису пукле

Share this post


Link to post
Share on other sites

I meni obično najki traju najduže. Jedne što nosim na basketu traju več 4 godine, a igram baš često i napolju i u sali

 

И мени су једне Најки за трчање још живе, а носим их већ четири године. Морао сам да купим нове, пошто су овима ослабили федери на пети, али и даље могу да се користе.

 

измена: ево овакве, па ако их је неко видео негде, нека јави

 

317207-161.jpg

Edited by Underkuruz
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

 

све што Најки ради је добро, буразер једне Максерице носи већ 4 године и ни на једном месту нису пукле

Nista na svijetu nije izdrzljivije I udobnije od air max patika (original naravno) samo su skupe I tesko je naci model da nije kic.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Јел има у Беогараду да се нађе топ тен бели са зеленим и црним детаљима и за које паре?

 

Мислим да могу да се нађу. Не знам тачно где, али су топ тенке све 7500, ако се не варам.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...