Jump to content

Obuća


Fex

Recommended Posts

Svuda. Jako su udobne.

Preko dana uske nogavice i široke stvari gore, ogromni džemper i šal. Ili jednostavno nešto drečavo.

Za uveče...hm... Kombinujem dosta kožnih stvari. Mantil, torba sa nitnama. Lepo idu i uz široke suknje do kolena.

 

Ne usteži se :bigblue:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Људи, где да нађем чизме за зиму? Ја би' и јаре и паре, тј. да су и топле и лепе. :wub: Нека пунија штикла од 8-10 центиметара, да су до колена и кожне. Видела сам једне прелепе, ал' су 24 'иљаде. Нешто јефтиније, негде?

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Najc, ebeš ga.. hepi tajm šuz ar OK :D

 

@marcoman, :wub: daaaaaa

 

Hm, sunessence, nemoj pogrešno da me shvatiš, probaj na limundu, ima tamo gomila "jednom nošene, dvaput nošene"... samo malo treba strpljenja i gledati redovno, nešto se pojavi.

Edited by Machka Naopachka

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ove sa gornje slike? Jedne su bele, druge su od krzna il neki fejk šta je...mislim, nemaju djon, to mi je najčudnije, kad izadješ na ulicu biće prljave.

 

Uzasput, ne ustežem se, razmažena sam. ;)

Iron fist nisu udobne uopšte.

Trebalo je crne kožne da okačim, ne onu sliku :udri: Bele nikako, nego gledam. Zinula sam kad uvideh kakvih sve ima, zbun :redface:

Kožne samo mackaš kremom i strava. Položaj stopala u njima je ok. Sa takvim nagibom bih i kamenje nosila, no problem.

Eh, nisam stručnjak, zanima me šta forumske žene od ukusa nosidu ovih dana :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Магнумке су до јаја.

:da:

 

Udobne, tople, čvrste, izgled je stvar ukusa, meni izgledaju odlično, pošto volim čizme na taj fazon. Imam ih i prezadovoljan sam, usudio bih se da kažem da su udobnije i od patika.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Trebalo je crne kožne da okačim, ne onu sliku :udri: Bele nikako, nego gledam. Zinula sam kad uvideh kakvih sve ima, zbun :redface:

Kožne samo mackaš kremom i strava. Položaj stopala u njima je ok. Sa takvim nagibom bih i kamenje nosila, no problem.

Eh, nisam stručnjak, zanima me šta forumske žene od ukusa nosidu ovih dana :da:

 

To već ima smisla :haha:;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Јел има ико Магнум ципеле,какви су му утисци,колико их носи дуго,где је купио,колико је платио?

Тражим нешто за зиму непромочиво и удобно,па се распитујем код ових металаца што узимају Мартинке,хвале их ко Бога,али мени су ружне у курац,много су ми јаче Магнумке.

Елем,овде код мене један лик држи радњу ловачке опреме и питао сам њега да ли има ишта од тих ципела,и он ми испричао причу да је имао 3 рекламације да пропуштају воду па више није хтео да их продаје,а тога се бојим,он је како тврди из Арми Шопа набављао за своју радњу,а код њих рекламација не постоји,чак колико сам схватио Арми Шоп их ваљају као да јесу непромочиве,а у ствари нису.Исто сам друга питао за магнум,он сад каже све најбоље,мени је проблем сад не знам коме да верујем па се вама обраћам.

Сад ми ви реците шта мислите. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...