Jump to content

Viking


Pig_Unity

Recommended Posts

Solidan bend,kao sto vec rekoste,nista specijalno,dobri su za povremeno slusanje.Zanimljivo je da su imali ugovor sa Metal Blade Records-om o snimanju sest albuma a da su uspeli da realizuju samo dva.Inace,pevac je postao uzoran Hriscanin pa je odlucio da prekine sa thrash metalom.Gitarista je jedno vreme svirao u dark Angel-u

Edited by M-16

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa shto da ne bude tachno,to je americhki bend,nishta me ne chudi kod glupih amera...Evo ga i Mustaine zadnjih nekoliko godina mrsi muda sa tim hrishcanstvom,a ako je neko greshnik onda je to on....Sve je moguce,ljudi se menjaju...Na amere je vrshen daleko veci pritisak od strane crkve nego na nas.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Onda je moguce,vrlo moguce...Ma,Mustaine se polako rastaje sa mozgom.Covek iz dana u dan prica sve vece gluposti.Primetio sam na nekim novijim snimcima da nosi neku zlatnu krstacu.To je jedina dobra strana Pravoslavlja kod nas,ne vrse gotovo nikakav pritisak na stanovnistvo(verovatno je to posledica komunizma)....Viking se bar raspao na vreme.Ko bi ih slusao 90-ih?!

Share this post


Link to post
Share on other sites

ali zato u katolicanstvu mozes da platis grijehe i da si mirne dushe sto toga nema u pravoslavlju....

Зато што онда можеш да радиш шта хоћеш у животу и да ти све буде опроштено једним потезом.

 

Уосталом, што било кога бринето? Живи по својим моралним начелима, не угрожавај друге и не треба ти било каква религија да ти указује на грехове и грешке.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma dajte bre,sve je to sranje,jebesh dogmu...Religija je individualna stvar,svako treba da je upraznjava(ukoliko uopshte i hoce da je upraznjava)onako kako on misli da treba....Sve shto nije individualno nego grupno to je za mene sekta...Secam se za neki praznik sedim ja sa ortakom na djachkom trgu u Kragujevcu i pili smo rum koliko se secam i odjednom iza ugla ugledasmo jedno 5000 ljudi sa svecama u ruci kako se sheta gradom....Hahaha koliko smo se smejali,secam se da smo se drali Celtic Frost i Venom....Chudi me da nas ti dobri hrishcani nisu izgazili poshto je bilo bash dosta shabana koje znam iz grada.Pun kurac je takvih tipova,koji valjaju neku drogu,biju se,pljachkaju i slichno,a oko vrata nose krst i kao oni su neki vernici....Koje je to licemerje jebem ti lebac....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma i to ti je postala stvar promocije...

Npr kada je veci praznik u Banjaluci na dnevniku budu cut-ovi sluzenja liturgije i u prvom redu vidish predsednika,premijera i ostale guzonje,a oni su toliko pokrali i da su vjernici trebalo bi ih biti sramota uci u crkvu....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Religija je individualna stvar,svako treba da je upraznjava

Ово никако не стоји. Вера је индивидуална, религија је масовна, организована и диктирана.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ово никако не стоји. Вера је индивидуална, религија је масовна, организована и диктирана.

 

 

tacno.

mada religija je odigrala veoma vaznu ulogu u covjecanstvu i unazadilo ga

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 years later...
  • 2 months later...

A rough, pre-release version of "

on Flight 182" from the forthcoming album by Viking, "No Child Left Behind." (This is being released in observance of the anniversary of the crash of PSA Flight 182, which singer/guitarist Ron Daniel Eriksen witnessed in San Diego, California on September 25, 1978.)

 

 

 

Mnogo sam više očekivao od Vikinga , jedni su mi od naj bendova iz te stare škole , al dobro možda je to samo utisak vezan za ovu pesmu .Nadam se da će se moje mišljenje promeniti kad čujem ceo album .

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 2 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...